لخت شدن زن جوان در مقابل کارگران خانه اش + عکس

لخت شدن زن جوان در مقابل کارگران خانه اش + عکس

لخت شدن زن جوان در مقابل کارگران خانه اش 

لخت شدن زن جوان در مقابل کارگران خانه اش واکنش های زیادی را برانگیخته است. گویا این زن در حال جارو کشیدن خانه اش بوده و اینکار را وقتی انجام می داده که لباس به تن نداشته است. او سپس متوجه می شود که کارگرانی که برای تمیز کردن شیشه های خانه استخدام کرده بود، به او زل زده اند. سپس آن کارگران به این زن خندیده اند و باعث شرم خجالت او شده اند.

 

وی می گوید: نمی‌دانم چقدر تماشا می‌کردند، اما من ناراحتم، زیرا که آنها به من خندیدند. این زن که پتی نام دارد، گفت که اصلا حواسش نبوده که آن روز کارگران در حال کار در خانه اش بوده اند. او طبق معمول در خانه تنها و برهنه بوده است. سپس جاروی خود را روشن کرده و شروع به جارو کشیدن می کند و بعد از چند دقیقه متوجه می شود که چشمانی در حال نظاره او هستند.

لخت شدن زن جوان در مقابل کارگران خانه اش

وقتی که او متوجه می شود که شیشه تمیز کن ها مدت هاست او را در آن وضعیت تماشا می کنند، هول کرده و آنجا را ترک می کند. کارگران هم که متوجه بی خبری او شده بودند، به این حماقت پتی می خندند. این زن در حالی که خوش را مسخره می کرد، این داستان را برای فالوورهایش در تیک تاک تعریف کرده و موجی از واکنش ها را برانگیخت.

 

بیشتر بخوانید: عکس دختران لخت و جذاب در اتاق خواب

 

کارگران خانه ام مرا لخت دیدند!

او به فالوورهایش گفت: اوه، فکر می‌کنی روز بدی را سپری می‌کنی؟ بذار یه چیزی بگویم، شیشه‌شورهای خانه ام، بدن برهنه‌ام را در حالی که اتاق نشیمنم را جارو می‌کردم دیدند. حالا جالب اینجاست که من آنها را در ابتدا ندیدم، اما وقتی متوجه شدن، نگاهی به آنها انداختم و به نظر می رسید که آنها می خندند. پتی در حالی که این سناریو را برای مخاطبانش تعریف می کرد، خودش را مسخره میکرد.

لخت شدن زن جوان در مقابل کارگران خانه اش

وی به شوخی گفت: جالب تر اینجاست که وقتی داشتم اتاق را جارو می کردم شبیه گوژپشت نوتردام شد بودم، و زاویه خوبی نداشتم. این، اینفلوئنسر به بخش ناخوشایند دیگری از برخورد برهنه اش هم اشاره کرد. او ادامه داد که دچار اختلال بعد از سانحه شده است. این زن گفت: دیگر در اتاق نشیمن احساس آرامش ندارم، همش چهره آن کارگرها و لبخندشان را می بینم.

لخت شدن زن جوان در مقابل کارگران خانه اش + عکس

واکنش کاربران به لخت جارو زدن پتی

خانم پتی به فالوورهای خودش گفت: امیدوارم در مقایسه با من، روز بهتری را سپری کرده باشید. کاربران تیک تاکی هم، به بخش کامنت های این زن رفتند تا نظرات خود را در مورد این برخورد ناخوشایند به اشتراک بگذارند. یکی از فالوورهای او نوشت: تو لخت خونه ت رو جارو می کنی؟ واقعا جالبه… دیگری پرسید: چرا بدون توجه به اطرافت لخت میشی؟ همیشه ممکنه دو تا چشم نگات کنه!

 

بیشتر بخوانید: شاخ اینستاگرامی که لخت می شود تا به زنان دیگر امید بدهد + عکس

 

لخت شدن زن جوان در مقابل کارگران خانه اش + عکس

سومی هم به شوخی گفت: راستش، من تعجب می کنم که چطور افراد بیشتری تو رو تصادفی لخت ندیدن. به طور کلی نظرات کاربران درمورد این پست خانم پتی بسیار خنده دار بوده است. او هنوز هم نمی داند که چگونه اتفاقی که آن روز افتاد را فراموش کند. در آخر هم باید بگوییم که برای مطالعه پست ها و اخبار داغ بیشتر، می توانید به مطالب پیشنهادی زیر مراجعه کنید.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
بیوگرفی آنا وکیلی و همسرش + عکس های Anna Vakili مدل معروف ایرانی
بیوگرفی آنا وکیلی و همسرش + عکس های Anna Vakili مدل معروف ایرانی