معضلات سینه های بزرگ دختر جوان و جذاب آمریکایی! +عکس

معضلات سینه های بزرگ دختر جوان و جذاب آمریکایی! +عکس

معضلات سینه های بزرگ دختر جوان + عکس

معضلات سینه های بزرگ دختر جوان آمریکایی او را مجبور کرد که کمی درباره این مشکل صحبت کند. این روزها دختران زیادی درباره مشکلات سینه های بزرگ صحبت کرده اند. برای دختران دیگر، داشتن سینه های خوش فرم و بزرگ یک آرزو است، اما کسانی که سینه های طبیعی و بزرگی دارند، می گویند که این داشتن این آرزو چندان هم خوب نیست.

 

این زنان و دختران فاش کرده اند که سینه های بزرگ تنفس آنها را دچار مشکل می کند. آنها همچنین گفته اند که داشتن سینه های بزرگ انتخاب لباس را سخت می کند. همیشه مجبورند تا لباس های گشاد به تن کنند تا سینه های آنها تاول نزند. همچنین آنها از زل زدن مردم در خیابان به سینه های شان خسته شده اند. به علاوه آنها در معرض آزارهای جنسی هم قرار دارند.

 

معضلات سینه های بزرگ پیکسی

پیکسی یکی از دختران سینه بزرگ مشهور است. او می گوید: همیشه دوست داشتم لباس های تنگ بپوشم، ولی سینه های بزرگی دارم … زمانی که یک لباس تنگ را امتحان کردم، آنقدر گره خورده بود که به سختی سینه ام را نگه داشت. این اینفلوئنسر معروف، خود را در یک لباس تنگ نارنجی نشان داد که مطمئناً برای سینه‌های بزرگ‌تر طراحی نشده بود.

معضلات سینه های بزرگ دختر جوان و جذاب آمریکایی!

معضلات سینه های بزرگ دختر جوان و جذاب آمریکایی!

در یک کلیپ که 133000 لایک به دست آورده است، او در پاسخ به کسی که از او می‌پرسد آیا موفق به پوشیدن لباس شده است یا خیر؟ پیکسی پاسخ داد: بعد از کلی کلنجار، بله، آن را زیپ کردم. بسیاری از مردم از اندازه سینه های این دختر زیبا و جوان، شگفت زده شدند. یکی از آنها گفت: تو بهترین اندامی را داری که من تا حالا دیدم.

 

عوارض لباس تنگ برای سینه های بزرگ

پیکسی افزود: من با لباس های دیگرم هم مشکل دارم، به همین دلیل هم باید همیشه لباس گشاد بپوشم تا سینه های بزرگم اذیت نشوند. او قبلاً هم گفته بود که هر کس او را می بیند درباره سینه هایش از او سوال می پرسد. مثلا اینکه آیا با سینه بند اذیت نمی شود یا اینکه سینه های او طبیعی هستند یا خیر. پیکسی همان‌طور که بند لباس‌هایش را محکم‌تر می‌کشید، پاسخ هوادانش را داد.

معضلات سینه های بزرگ دختر جوان و جذاب آمریکایی!

پیکسی گفت: تا زمانی که یک لباس تنفسم را دچار مشکل نکند، آن را می پوشم. ولی باز هم مجبور هستم تا لباس های گشاد تنم کنم. زیرا که هم سینه هایم تاول می زنند و هم سخت نفس می کشم. این دختر قبلا هم درباره مشکلات سینه های بزرگ گفته بود. در پست های قبلی، او گفته بود که داشتن سینه های طبیعی، بزرگ و خوش فرم جذاب است، اما دردسرهای خودش را دارد.

 

دردسرهای سایز بزرگ بودن سینه ها

پیکسی همچنین درمورد دردسرهای سایز بزرگ بودن سینه های هم صحبت کرده است. او می گوید: سینه هایش همیشه هنگام خواب او را اذیت می کنند. همچنین اگر زیاد سرپا باشد، سنگینی وزن سینه ها کمر او را خسته می کند. بنابراین باید دائما بخ بدنش استراحت دهد تا دچار دردهای عضلانی نشود. وی همچنین از بزرگترین معضل سینه های بزرگ هم پرده برداشت.

معضلات سینه های بزرگ دختر جوان و جذاب آمریکایی!

او قبلا گفته بود که اگر باردار شود، سایز سینه های او بزرگ تر هم می شود. زنان دیگر که از قبل سینه های بزرگ داشتند، بعد از بارداری از افزایش سایز آنها خسته شده بودند. برخی از زنان برای راحت تر زندگی کردن، تن به عمل های جراحی می دهند تا سایز سینه های شان کمی کوچکتر شده و بتوانند راحت تر زندگی کنند و کمتر خسته شوند.

اما بزرگترین معضل، آزار مردان، پسران و حتی زنان دیگر در فضای مجازی است. پیکسی و دختران دیگر گفته اند که همیشه از آزارهای جنسی خصوصا آزارهای کلامی می ترسند. آنها برای اینکه عادی تر دیده شوند، همیشه لباس گشاد می پوشند تا سینه های شان در معرض دید نباشد. همچنین آنها از آزارهای مجازی و کامنت های منفی دیگر دختران هم گله و شکایت داشته اند.

معضلات سینه های بزرگ دختر جوان و جذاب آمریکایی!

پیج پیکسی در اینستاگرام

pinuppixietm@

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
معرفی انواع عروسک های جنسی مدرن + عکس
معرفی انواع عروسک های جنسی مدرن + عکس