جذاب ترین راننده کامیون زن جهان + عکس

جذاب ترین راننده کامیون زن جهان + عکس

جذاب ترین راننده کامیون زن جهان 

باید بگوییم که جذاب ترین راننده کامیون زن جهان اعلام کرده که کارش را از دست داده است – اما طرفداران ش می‌خواهند او را استخدام کنند. دیسن هاواک، 25 ساله، توسط طرفدارانش به عنوان جذاب ترین زن کامیون دار جهان شناخته شده است. ولی او چندی پیش اعلام کرده که بیکار شده و در جستوجوی شغل است. ما در ادامه بیشتر با این راننده زیبا آشنا می شویم.

 

خانم دیسن هاواک یکی از جوان ترین راننده های زن می باشد. نکته کمی عجیب درباره او این است که، او راننده کامیون های سنگین است. شغلی که مردانه به نظر می رسد و شاید شما از دیدن حضور زنان در این حرفه تعجب کنید. راننده کامیون بودن یک شغل بسیار سخت است، اما زنان زیادی همانند دایسن وارد این حوزه شده و آن را به عنوان شغل اصلی دنبال کرده اند.

 

یک راننده کامیون که از او به عنوان “جذاب ترین راننده کامیون زن جهان” یاد می شد فاش کرد که “اخراج” شده است – و اکنون طرفدارانش برای استخدام او می جنگند. دایسن هاواک، 25 ساله، از شیکاگو، ایلینوی، قبل از اینکه در سال 2016 توسط یک راننده زیر گرفته شود، امید زیادی داشت که یک ژیمناستیک باشد. اما زندگی او تغییر کرده و این دختر زیبا حالا یک راننده کامیون است.

 

بیشتر بخوانید: رنه گریسی قهرمان رالی زنان که حالا پورن استار شده است!

 

زیباترین زن راننده کامیون جهان

اما بعد از اینکه شرکت حمل‌ونقلی که او در آن کار می‌کرد تعطیل شد، این دختر هم بیکار شده و روی شبکه های اجتماعی تمرکز کرد. اکنون، این راننده کامیون زیبا از حضور خود در رسانه‌های اجتماعی برای یافتن شغل استفاده می‌کند – و او یک برنامه ویدیویی بسیار ویژه منتشر کرده است.

جذاب ترین راننده کامیون زن جهان 

دایسن هاواک، در اوایل این ماه در تیک تاک نوشت: من تازه بیکار شدم. فکر می‌کردم قبل از اینکه پیشنهادی را بپذیرم، عکسم را اینجا بگذارم. به نظر می رسد هیچ چیز دیسن را وادار نمی کند که شغل خود را رها کند. و او افزود: این همیشه هدف اصلی من در حرفه من به عنوان یک راننده کامیون بوده است. من شغل خودم را رها نمی کنم.

 

بیشتر بخوانید: زیباترین راننده زن جهان کیست؟

 

عصبانیت از پیشنهادات بی شرنامه برخی کاربران

سرگرم کننده ترین راننده کامیون جهان، رزومه خود را به شیوه ای خیره کننده ارائه کرد و توضیح داد که چهار سال تجربه حمل و نقل طولانی (OTR)، بدون تصادف داشته است. با این حال، او اعتراف کرد که یک بار به خاطر سرعت بالا جریمه گرفته است. خوشبختانه، راننده کامیون بیکار در حال حاضر تعداد زیادی طرفدار دارد که می‌گویند دوست دارند او را استخدام کنند.

زیباترین زن راننده کامیون جهان

یکی از فالوورهای او نوشت: فقط اگر یک شرکت حمل و نقل داشته باشم، من تو را در یک ثانیه استخدام می کنم! پیش از این، برخی از طرفداران دایسن، از راه‌اندازی یک حساب کاربری OnlyFans برای کسب درآمدهای کلان توسط او سخن گفته بودند. اما این دختر جوان و محجوب، با شنیدن این پیشنهاد خشمگین شد و گفت که هرگز بدن خودش را به نمایش نمی گذارد.

 

بیشتر بخوانید: زن جهانگرد که در ملاء عام لخت می شود + عکس

 

نمی خواهم از شبکه های اجتماعی کسب درآمد کنم

خانم دایسن می گوید: من هیچ وقت از شبکه های اجتماعی پولی به دست نیاوردم. و دخترانی که این کار را انجام می‌دهند، راهی برای کسب درآمد پیدا کرده‌اند. اما آنها با رفتارهای بد و بی‌ادبی شما برخورد می‌کنند. به هر حال باید بگوییم که این دختر محجوب، هم اکنون به دنبال کار است و پیشنهادات فراوانی هم دریافت کرده است.

دیسن هاواک

البته به غیر از دایسن، زنان و دختران بسیار زیادی در این شغل حضور دارند. برخی از آنها در شبکه های اجتماعی هم فعالیت داشته و از روزمرگی های خود می گویند. برای برخی افراد دیدن یک زن پشت فرمان کامیون می تواند عجیب باشد. ولی باید بگوییم که زنان از دیرباز در این حوزه حضور داشته و برخی از آنها حتی از راننده های مرد هم عملکرد بهتری داشته اند.

 

برچسب‌ها:
ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت
دختری که بزرگترین سینه های جهان را دارد + عکس
دختری که بزرگترین سینه های جهان را دارد + عکس