رابطه جنسی معلم زن جوان با دانش آموز 17 ساله و پشیمانی او!

رابطه جنسی معلم زن جوان با دانش آموز 17 ساله و پشیمانی او!

رابطه جنسی معلم زن جوان با دانش آموز 17 ساله 

رابطه جنسی معلم زن جوان با دانش آموز 17 ساله منجر به پشیمانی او شده است. این معلم که با پسران نوجوان رابطه جنسی داشت، نسبت به دخترانی که در کلاس با آنها صحبت می کرد، دیوانه و حسود بود. او گفته: می دانم که سال گذشته برای همه افراد درگیر فوق العاده سخت بود – در نتیجه اقداماتم، حرفه، دوستی ها، آزادی هایم را از دست دادم و افرادی را که به من اعتماد داشتند را ناامید کردم.

 

مک کنا کیندرد، معلم سابق، علیرغم محکومیت به داشتن رابطه جنسی با یک دانش آموز 17 ساله، اما قرار است از محکومیت زندان اجتناب کند. این زن جوان در دبیرستان سنترال ولی در Spokane Valley، واشنگتن، در ایالات متحده تدریس می کرد، اما روز پنجشنبه (28 مارس) به اصلاح اتهامات سوء رفتار جنسی درجه دوم با یک پسر نوجوان و اهداف غیراخلاقی اعتراف کرد.

 

بیشتر بخوانید: تجاوز نگهبانان زندان به زنان زندانی در آمریکا + عکس

 

رابطه جنسی معلم و دانش آموز

این رابطه در ژوئن 2022 پس از اینکه دانش آموزی حساب اینستاگرام خانم کیندرد را پیدا کرد و شروع به صحبت کردند، آغاز شد. مادر این پسر 17 ساله گفت که “اقدامات غارتگرانه” این معلم سابق، رویاهای پسرش را از بین برده است. در نوامبر همان سال، گزارش شد: در حالی که شوهر کیندرد خانه نبود، دانش آموز به خانه او آمد و آنها رابطه جنسی داشتند.

رابطه جنسی معلم زن جوان با دانش آموز 17 ساله 

جرایم کیندرد زمانی رو شد که یکی از دوستان این پسر 17 ساله پیام هایی را بین آنها دید و به یکی دیگر از کارکنان مدرسه گزارش داد. در آن زمان اسکرین شات ها هم به این معلم نشان داده شد، اما هم معلم و هم دانش آموز هر گونه رابطه جنسی را انکار کردند. درست در همین زمان بود که پلیس وارد عمل شده و پرده از راز معلم و دانش آموز برداشته شد.

 

بیشتر بخوانید: رابطه جنسی پسر بچه 13 ساله با 5 سگ و حکم دادگاه آمریکا علیه او + عکس

 

لو رفتن رابطه نامشروع معلم و پسر 17 ساله

با انتشار شایعات، تحقیقاتی انجام شد که در آن کارآگاهان با نوجوان صحبت کردند. سپس او اعتراف کرد که تصاویر و ویدیوهای نامناسبی را برای این معلم ارسال کرده و به اشتراک گذاشته است. این دانش آموز سپس اعتراف کرد که در اینستاگرام با او تماس گرفته و در خانه خانم کیندرد با هم رابطه جنسی داشته اند.

رابطه جنسی معلم و دانش آموز

بر اساس گزارش‌های قبلی، کیندرد پیام‌هایی با مضمون جنسی برای این پسر نوجوان ارسال کرده است. از جمله این پیام ها: «می‌خواستم تو در اتاق من باشی»، «وقتی دختران دیگر در کلاس من در موردت صحبت می‌کنند، احساس می‌کنم عصبانی شده‌ام» و «من واقعاً دوستت دارم» و… بوده اند که توسط پلیس منتشر شده اند.

 

مشخص شد که عکس های سلفی هم بین آنها ارسال شده است، اگرچه هیچ کدام از نظر جنسی صریح نبودند. سپس خانم کیندرد در سال 2022 به اجبار از کار خودش کناره گرفت. این خبر به سرعت در مدرسه پیچید و همه درباره آن صحبت می کردند. پسر نوجوان هم در مدرسه در معرض دید و قضاوت دیگر دانش آموزان و تمسخر برخی از آنها قرار گرفته بود.

 

بیشتر بخوانید: تظاهر به باکره بودن برای رابطه جنسی مجانی با خانم ها + عکس

 

آنها یک سال با هم رابطه داشتند

مادر قربانی گفت که کیندرد از سن 16 سالگی شروع به اغوای این دانش آموز کرده است. او ادعا می کند که اقدامات این معلم “سوء استفاده از موقعیت” بوده است. او افزود: من چندین هفته از ترس تلافی فیزیکی که ممکن است [پسرم] قربانی آن شود، به سختی خوابیدم. زیرا شوهر این معلم متخلف، پسرم را در امور زناشویی بزرگسالان خود دخالت داد.

لو رفتن رابطه نامشروع معلم و پسر 17 ساله

سپس، کیندرد از این نوجوان و خانواده‌شان عذرخواهی کرد. وی در بیانیه‌ای از قبل آماده شده به دادگاه گفت: می‌دانم که سال گذشته برای همه افراد درگیر بسیار سخت بوده است. در نتیجه اقداماتم، شغل، دوستی‌های ارزشمند، آزادی‌هایم را از دست داده‌ام و افراد بی‌شماری را که به من اعتماد کرده‌اند ناامید کرده‌ام. من اشتباه کردم و از این بابت بسیار متاسف هستم.

 

این معلم ادامه داد: سلامت روان من نیز به طور قابل توجهی تحت تأثیر این رویداد قرار گرفته است. من عمیقاً از دردی که ایجاد کرده ام شرمنده هستم. طبق حکم دادگاه، او به دو سال حبس تعلیقی محکوم شد. همچنین، به مدت 10 سال به عنوان مجرم جنسی شناخته شده و 700 دلار (554 پوند) نیز به صورت نقدی جریمه شد.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
آزار جنسی زن اسپانیایی در حین لایو در توییچ + عکس
آزار جنسی زن اسپانیایی در حین لایو در توییچ + عکس