بیوگرافی عمو جانی (جانی سینز) Johnny Sins + عکس های خفن

بیوگرافی عمو جانی (جانی سینز) Johnny Sins + عکس های خفن

بیوگرافی عمو جانی «جانی سینز» 

در اینبخش بیوگرافی عمو جانی یا جانی سینز را مرور میکنیم. جانی سینز یکی از معروفترین پورن استارهای مرد جهان اسـت کـه در کشور ما با نام عمو جانی شناخته می‌شود. جانی سینز در حال حاضر خودرا بازنشسته کرده و بـه همراه همسر خود زندگی آرامی دارد اما ویدیوهای او هنوز هم بازدید میلیونی در سایت هاي‌ پورنوگرافی از جمله سایت پورن هاب و برازرز دارند. در ادامه با ما همراه باشید.

 

عمو جانی یا جانی سینز کیست؟

بیوگرافی عمو جانی «جانی سینز» Johnny Sins

نام اصلی: Steve Wolfe

متولد: 1987

وضعیت تاهل: متاهل

شغل: بازیگر پورن

تحصیلات: نامشخص

طول آلت تناسلی: 20+ سانتی متر

تاریخ بازنشستگی: 2019

 

بیوگرافی جانی سینز

بیوگرافی عمو جانی «جانی سینز» Johnny Sins

استیو ولف شناخته شده با نام جانی سینز متولد ۳۱ دسامبر ۱۹۷۸ اسـت. او بازیگر پورنوگرافی اهل کشور آمریکا می‌باشد. جانی یکی از محبوب‌ترین بازیگران در صنعت سرگرمی بزرگسالان قرن بیست و یکم اسـت. وی کار خودرا دراین صنعت از سال ۲۰۰۶ در سن بیست و هشت سالگی و با بازی در فیلم جی مثل جینا آغاز کرد.

 

خانواده جانی سینز

بیوگرافی عمو جانی «جانی سینز» Johnny Sins

او دریک خانواده معمولی بزرگ شده و دوران بچگی خوبی داشته و دارای یک خواهر اسـت. او در 19 سالگی شروع بـه ورزش کرد و بـه گفته خودش در نوجوانی خجالتی و لاغر و استخوانی بوده. او ورزش را در خانه و با یک دستگاه ورزشی 100 دلاری ارزان شروع کرد و بعد از ورود بـه کالج بـه طور جدی ورزش با با رفتن بـه باشگاه آغاز کرد.

 

نحوه ورود جانی سینز به پورنوگرافی

عکس لخت عمو جانی و الکسیس

وقتی از کالج فارغ التحصیل شد بـه دلیل هوای سرد پنسیلوانیا از آنجا مهاجرت کرد .پیشنهاد بازی در پورن را زمانی کـه در کالج بود از طرف دوست دختر سابقش دریافت کرد. دوست دختر سابقش نیز دراین صنعت فعال بود. او هنگامی کـه در کالج بود علاقه اي بـه اینکار نشان نداد.

 

عمو جانی قبلا چه کاره بوده اسـت؟

بیوگرافی عمو جانی «جانی سینز» Johnny Sins

او قبلا در کار ساخت و ساز بود. 6 روز در هفته و 12 ساعت در روز کار می‌کرد و اینکار برای او طاقت فرسا و سخت بوده. دراین هنگام وارد شدن بـه پورن بـه ذهنش رسید. در نتیجه او تقاضای داد تا وارد صنعت پورن شود و از کار قبلی خود استعفا داد و بـه لس آنجلس مهاجرت کرد.

 

عمو جانی از همجنس بازی متنفر اسـت

بیوگرافی عمو جانی «جانی سینز» Johnny Sins

بـه گفته خودش از او خواسته شده بود نخستین صحنه پورن رابا هم جنس خود بازی کند اما او حرف آنان را قبول نکرد. او تا یک سال بـه پدر و مادرش دروغ گفت کـه در کار قبلی خود بوده تا این کـه بالاخره یک روز بـه آنان واقعیت را میگوید و خواهرش در راضی کردن آنان کمک کرد.

 

علایق عمو جانی

از علایق اصلی او سفر کردن و ورزش کردن اسـت. او دوست ندارد دریک مکان مشخص زندگی کند و عاشق زندگی موقت در مکان هاي‌ مختلف اسـت.

 

جانی سینز و همسرش

بیوگرافی عمو جانی و همسرش

او همچنین شرکت و برند خودش را دارد و کیسا سینز اول از او خواستگاری کرده ودر تاریخ نامعلومی ازدواج کردند. گفته شده کـه انها درسال 2019 از هم جدا شدند «منبعی تایید نکرده اسـت»؛ اما همان‌ گونه دوستان صمیمی هستند.

 

اعلام بازنشستگی عمو جانی

او از اواسط سال 2019 اعلام کرد کـه بازی در پورن را متوقف کرده اما اظهار داشت کـه ممکن اسـت در آینده بازگردد.

 

پیج اینستاگرام عمو جانی «جانی سینز»

عکس عمو جانی و همسرش

عمو جانی قبلا بیش از 200 هزار دنبال کننده داشت، اما از بد روزگار پیج او هک شد. عمو جانی دوباره بـه اینستاگرام برگشته و طرفداران او می‌توانند با مراجعه بـه پیج newjohnnysins@ پست هاي‌ جانی سینز را ببینند. او 136 هزار دنبال کننده دارد.

 

عکس های خفن جانی سینز

عکس لخت عمو جانی با دو دختر زیبا Johnny Sins

بیوگرافی عمو جانی «جانی سینز» Johnny Sins

عکس های سکسی عمو جانی جانی سینز Johnny Sins

بیوگرافی عمو جانی «جانی سینز» Johnny Sins

قد عمو جانی 183 سانتی ‌متر و وزن او 86 کیلو گرم اسـت

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
عکس های لخت الناز قاسمی رقصنده مشهور + بیوگرافی الناز قاسمی
عکس های لخت الناز قاسمی رقصنده مشهور + بیوگرافی الناز قاسمی