شکایت بازیگر زن فیلم های پورن از آلت بزرگ مردان + عکس

شکایت بازیگر زن فیلم های پورن از آلت بزرگ مردان + عکس

شکایت بازیگر زن فیلم های پورن از آلت بزرگ مردان 

شکایت بازیگر زن فیلم هاي‌ پورن از آلت بزرگ مردان سوژه برخی از بحث هاي‌ قدیمی شده اسـت. این کـه آیا داشتن آلت تناسلی بزرگ خوب اسـت یا نه. یا این کـه آیا آلت تناسلی بزرگ باعث درد و آزار زنان میشود یا خیر و… در همین زمینه، چند روز پیش یک بازیگر جوان فیلم هاي‌ پورن در اینباره صحبت کرده اسـت. او گفته از مردانی کـه آلت تناسلی بزرگ دارند می‌ترسد.

 

ستاره بزرگسال از پوزیشن هاي‌ متفاوتی استفاده می کند تا بهترین نتیجه را از آلت هاي‌ تناسلی با اندازه‌هاي‌ مختلف بـه دست آورد. ویولت مایرز، بازیگر فیلم هاي‌ بزرگسال، میگوید با کسانی کـه آلت تناسلی «متوسط» دارند، رابطه جنسی زیادی خواهد داشت. اما او ادامه میدهد و می گوید: از رویارویی با یک ستاره پورن با آلت تناسلی بزرگ، بسیار عصبی بوده اسـت.

 

بیشتر بخوانید: بزرگترین آلت تناسلی جهان متعلق به کیست؟

 

شکایت پورن استار معروف از آلت تناسلی بزرگ مردان

در حالی کـه اکثر بازیگران مرد در فیلم هاي‌ بزرگسالان آلت تناسلی بزرگی دارند، اما ویولت مایرز، ستاره پورن، می گوید این چیزی نیست کـه او در زندگی بـه دنبالش باشد. این ستاره 26 ساله کـه درحدود 40 فیلم بزرگسالان حضور داشته می گوید: آلت تناسلی بزرگ اغلب احساس ناراحتی در او ایجاد می کند. ویولت از مردانی کـه آلت تناسلی بزرگی دارند، می‌ترسد.

شکایت بازیگر زن فیلم های پورن از آلت بزرگ مردان 

او بـه هالی رندال پادکستر، توضیح داد کـه میتواند با مردانی کـه آلت تناسلی متوسط یا حتی کوچک‌ دارند، رابطه جنسی فوق‌العاده‌اي داشته باشد. خانم ویولت می گوید: همه ی چیز در مورد انتخاب پوزیشن مناسب حین رابطه جنسی اسـت. او توضیح می‌دهد کـه نخستین مردی کـه با او رابطه جنسی داشت، آلت تناسلی با اندازه متوسط “پنج تا شش اینچ” داشت و وی را ترسانده بود.

 

بیشتر بخوانید: بریدن آلت تناسلی شوهر به خاطر آزار و اذیت! + عکس

 

رابطه جنسی با آلت تناسلی بزرگ دردناک است

ویولت می گوید: من خیلی از آلت هاي‌ تناسلی بزرگ می ترسیدم … هنوز هم عصبی هستم. اما بعد وارد حالت کار میشوم و بـه احساس ان فکر میکنم و بعد بـه ان عادت می کنم. و بعد می‌فهمم کـه این مانند حافظه ماهیچه‌اي با آلت بزرگ اسـت. اما من این را هرروز نمی‌خواهم. زیرا کـه درد می کند. آن طور کـه در فیلم ها نشان می‌دهند، برای زنان لذت بخش نیست.

 

همچنین، ویولت توضیح داد: من بـه این فکر می کنم کـه اوه خدای من، رحم من درد می کند. فکر می کنم میتوانم و یقیناً می توانم مانند یک آلت تناسلی معمولی یا کوچک راضی باشم. زیرا قبلاً مشتریانی را می دیدم و انها آلت هاي‌ کوچکی داشتند و می خواهم راضی باشم. بنابر این پوزیشن هایي رابا آلت هاي‌ کوچک تر و بزرگ‌تر کـه برای من مناسب اسـت، یاد گرفتم.

 

بیشتر بخوانید: شوهرم به فیلم های پورن اعتیاد دارد و از دست او خسته شده ام!

 

ارگاسم با آلت تناسلی متوسط و کوچک

این ستاره پورن می گوید: میدانم کـه می توانم با آلت تناسلی متوسط و حتی کوچک بـه ارگاسم برسم. ویولت میگوید وقتی نوبت بـه یافتن یک مرد میرسد، اندازه آلت تناسلی برای اکثر زنان واقعاً مهم نیست. من فکر نمی کنم کـه دخترها طبق معمولً فکر ‌کنند: من یک آلت بزرگ میخواهم. من بیشتر بـه شخصیت افراد اهمیت میدهم. زیرا در زندگی واقعی من احمق هستم … و من یک آدم بزرگ هستم.

ارگاسم با آلت تناسلی متوسط و کوچک

این نخستین چیزی اسـت کـه من بـه دنبال ان هستم. بدیهی اسـت کـه ما باید تا حدودی جذاب باشیم، اما انگار نخستین چیزی نیست کـه من دنبالش هستم. می خواهم با کسی باشم کـه مانند خودم باشدو یک پسر عصبی مثل خودم می خواهم، زیرا می خواهم وقتی بـه خانه می‌آیم، برنامه هاي‌ تلویزیونی مورد علاقه خودرا تماشا کنم. می خواهم بـه همایش‌ها بروم و باهم بازی کنیم.

 

بیشتر بخوانید: عکس سلفی لخت دختر 22 ساله استرالیایی برای انتقام از دوست پسر سابق!

 

رابطه جنسی با فالوورهای اینستاگرام

وی اعتراف می کند کـه در گذشته با طرفدارانش رابطه جنسی داشته اسـت: ویولت میگوید: این کار برای زمان قبل از این بود کـه من فالوورهای زیادی داشته باشم. من فقط فکر کردم کـه: این پسر واقعاً بامزه اسـت و من را دنبال می کند… من می خواهم یک شب با او باشم. بعدا؛ او تصمیم گرفت کـه تمایل خودرا برای داشتن رابطه جنسی با طرفدارانش نشان دهد.

 

او یک طرفدار را انتخاب میکرد و قبل از داشتن رابطه جنسی با آن ها در مقابل دوربین، برای انجام آزمایش STD بـه آن ها پول می داد. او گفت: من میدانم کـه پسرها واقعاً دوست دارند تند تند تند تند بزنند. اما در مقابل دوربین باید اکت و بازی خوب هم داشته باشند. این ویدیوها منبع درآمد من هستند، بنابر این در هنگام لذت بردن از رابطه جنسی، انها باید اکت و صبر هم داشته باشند.

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت
زیباترین معلم زن دنیا + عکس های لخت و خفن
زیباترین معلم زن دنیا + عکس های لخت و خفن