بیوگرافی هیبا ابوک همسر اشرف حکیمی + عکس لخت خفن هیبا ابوک

بیوگرافی هیبا ابوک همسر اشرف حکیمی + عکس لخت خفن هیبا ابوک

بیوگرافی هیبا ابوک همسر اشرف حکیمی 

در این پست، بیوگرافی بیوگرافی هیبا ابوک همسر اشرف حکیمی را مرور می کنیم. هیبا ابوک بازیگر اسپانیایی متولد 30 اکتبر 1986 در مادرید اسپانیا است. او برای نقش‌هایش در سریال‌های تلویزیونی، به‌ویژه بازی در نقش فاطمه در سریال تلویزیونی «El Príncipe» شناخته می‌شود. هیبا ابوک اصالتاً لیبیایی و تونسی است و از سال 2008 در صنعت سرگرمی فعال بوده است.

 

او با دوست پسرش اشرف حکیمی که فوتبالیست حرفه ای پاری سن ژرمن و تیم ملی مراکش است، دو پسر دارند. اخیراً هیبا ابوک به دلیل اتهامات تجاوز جنسی علیه همسرش اشرف حکیمی در خبرها قرار گرفته و سکوت خود را شکسته و گفته است که همیشه در کنار قربانیان خواهد بود. ما در ادامه بیوگرافی، عکس ها و نکات جالب درمورد این چهره را به شما خواهیم گفت.

 

هیبا ابوک کیست؟

همسر سابق اشرف حکیمی، هیبا ابوک، هنرپیشه اسپانیایی است که به خاطر فعالیت در تلویزیون و سینما شناخته شده است. او 12 سال از اشرف حکیمی بزرگتر است و آنها در اوایل سال 2018 با یکدیگر رابطه برقرار کردند. اولین حضور عمومی خود را در ژوئن 2018 در یک رویداد خیریه در مادرید انجام دادند.

بیوگرافی هیبا ابوک همسر اشرف حکیمی

آنها رابطه خود را از طریق پست های رسانه های اجتماعی در جولای 2018 تایید کردند و در سال 2020 ازدواج کردند. این زوج دارای دو فرزند هستند، یک پسر به نام امین حکیمی ابوخریس متولد سال 1399 و یک پسر دیگر به نام نعیم حکیمی. خانم هیبا ابوک به عنوان یکی از زیباترین بازیگران زن جهان توصیف شده است و تبار اسپانیایی-تونسی دارد.

 

بیوگرافی همسر اشرف حکیمی (هیبا ابوک)

خانم هیبا ابوک در 30 اکتبر 1986 در مادرید اسپانیا به دنیا آمد. نام کامل او هیبا ابوخریس بنسلیمان است. هیبا ابوک بازیگری است که برای حضور در برنامه های تلویزیونی اسپانیایی شناخته شده است. نقش موفقیت آمیز او در سریال درام جنایی “El Principe” در سال 2014 بود.

 

خانواده هیبا ابوک

او در مادرید متولد شد و اصالتاً هال آفریقای شمالی، تونس و لیبی است. باید بگوییم که هیبا کوچکترین عضو خانواده است. پدر و مادرش از تونس به اسپانیا مهاجرت کرده و در آنجا ساکن شده بودند. وی در رشته فیلولوژی عربی تحصیل کرده و مدرک کارشناسی نمایشنامه را از RESAD دریافت کرده است. او از طرف پدرش اسپانیایی-لیبیایی تبار و از طرف مادرش تونسی تبار است.

 

تحصیلات هیبا ابوک

خانم ابوک بازیگر اسپانیایی تا سن 18 سالگی در لیسه فرانسوی مادرید تحصیل کرد. علاوه بر این، مدرک کارشناسی نمایشنامه را از RESAD (Real Escuela Superior de Arte Dramático)، که یک مدرسه نمایشی معتبر در اسپانیا است، گرفت.

بیوگرافی هیبا ابوک همسر اشرف حکیمی

درآمد هیبا ابوک

از سال 2023، ارزش خالص تخمینی هیبا ابوک از 1 میلیون دلار تا 3 میلیون دلار آمریکا با برآوردهای متفاوت از منابع مختلف متغیر است. منبع اصلی درآمد او حرفه بازیگری است که شامل حضور در قسمت‌های تلویزیونی و فیلم‌های تحسین‌شده منتقدان می‌شود. شایان ذکر است که برآورد ارزش خالص بسته به عوامل مختلفی مانند دارایی‌ها، سرمایه ‌گذاری‌ها و تاییدیه ‌ها می‌تواند متفاوت باشد.

 

قد و وزن هیبا ابوک

قد هیبا ابوک 5 فوت و 7 اینچ (169 سانتی متر) گزارش شده است. وزن هیبا ابوک 126 پوند یا 57 کیلوگرم است.

 

ازدواج هیبا ابوک و اشرف حکیمی

هیبا ابوک به عنوان یکی از زیباترین بازیگران زن جهان توصیف می شود. هیبا از گذشته با اشرف حکیمی، بازیکن مشهور فوتبال مراکشی که سابقه بازی در باشگاه هایی مانند پاری سن ژرمن و تیم ملی مراکش را دارد، رابطه داشت. آنها در سال 2018 شروع به ملاقات کردند و در سال 2020 در یک مراسم خصوصی با حضور دوستان نزدیک و خانواده ازدواج کردند.

بیوگرافی هیبا ابوک همسر اشرف حکیمی

با این حال، شایعاتی در مورد بدتر شدن رابطه آنها و جدایی احتمالی آنها وجود دارد. هیبا ابوک نیز به خاطر عشقش به بوکس خبرساز بوده و ویدیوها و عکس هایی از تمرینات خود در رینگ بوکس را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است. آنها دارای دو فرزند هستند، دو پسر به نام های امین حکیمی و نعیم حکیمی.

 

طلاق هیبا ابوک و اشرف حکیمی

هیبا ابوک، هنرپیشه اسپانیایی، اخیراً به دنبال اتهامات تجاوز جنسی همسرش اشرف حکیمی، که یک ستاره فوتبال مراکشی است و برای پاری سن ژرمن (PSG) بازی می کند، درگیر بحث طلاق شده است. ابوک پس از متهم کردن حکیمی از سوی دادستان فرانسه به تجاوز جنسی، طلاق خود را تایید کرد. خانم ابوک از قربانیان حمایت کرده و اعلام کرده است که همیشه در کنار آنها خواهد بود.

خبر طلاق پس از شکایت زنی 24 ساله از حکیمی و متهم کردن او به تجاوز جنسی به وی در زمانی که ابوک به همراه فرزندانشان نبود، خبرساز شد. ابوک پیش از انتشار اخبار مربوط به سوء استفاده جنسی حکیمی، پرونده طلاق اش را شروع کرده بود. با این حال، او ابتدا سکوت کرد و اظهار داشت که برای هضم شوک اتهامات علیه همسرش به زمان نیاز دارد.

 

تقاضای طلاق هیبا ابوک از اشرف حکیمی

در چندین رسانه گزارش شده است که همسر اشرف حکیمی، هیبا ابوک، تقاضای طلاق کرده و نیمی از دارایی او را مطالبه کرده است. اما وی متوجه می شود که اشرف حکیمی، قانوناً مالکیت ندارد. زیرا تمام دارایی های او به نام مادرش ثبت شده است. گفته می شود حقوق حکیمی مستقیماً به حساب بانکی مادرش می رود و تقریباً چیزی برای خودش باقی نمی گذارد.

این چرخش غافلگیرکننده وقایع باعث شده است که ابوک از تحولات غیرمنتظره در روند طلاق متحیر شود. خبر طلاق حکیمی و فاش شدن این موضوع که او علیرغم درآمد میلیون ها یورویی به عنوان یک ورزشکار چیزی ندارد، او را به یک موضوع پرطرفدار در سراسر جهان تبدیل کرده است.

 

حقایق جالب درباره هیبا ابوک

هیبا با نام کامل هیبا ابوخریس بنسلیمان بازیگر اسپانیایی است. ابوک به خاطر بازی در سریال های تلویزیونی به ویژه برای بازی در نقش فاطمه در سریال تلویزیونی «ال پرنسیپ» شناخته می شود. او همچنین در سریال های تلویزیونی دیگری مانند “Con el Culo al Aire” و “El Corazón del Oceano” ظاهر شده است.

بیوگرافی هیبا ابوک همسر اشرف حکیمی

هیبا تبار لیبیایی و تونسی دارد که پدرش لیبیایی و مادرش تونسی هستند. او از سال 2008 در صنعت سرگرمی فعال است. هیبا در شبکه های اجتماعی فالوور قابل توجهی دارد و بیش از 2 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد. وی تاکنون بیش از 1350 پست در صفحه رسمی اش منتشر کرده است. ما در ادامه عکس های این هیبا ابوک را به اشتراک گذاشته ایم.

 

عکس های هیبا ابوک

بیوگرافی هیبا ابوک همسر اشرف حکیمی

بیوگرافی هیبا ابوک همسر اشرف حکیمی

بیوگرافی هیبا ابوک همسر اشرف حکیمی

بیوگرافی هیبا ابوک همسر اشرف حکیمی

بیوگرافی هیبا ابوک همسر اشرف حکیمی

بیوگرافی هیبا ابوک همسر اشرف حکیمی

بیوگرافی هیبا ابوک همسر اشرف حکیمی

بیوگرافی هیبا ابوک همسر اشرف حکیمی

پیج اینستاگرام هیبا ابوک

hiba_abouk_@

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
لخت شدن جلوی دوربین برای تامین خرج تحصیل و دانشگاه!
لخت شدن جلوی دوربین برای تامین خرج تحصیل و دانشگاه!