سایت لوتوچی (Lottochi) | لینک ورود و ثبت نام بدون فیلتر

سایت لوتوچی (Lottochi) | لینک ورود و ثبت نام بدون فیلتر

ورود به سایت لوتوچی 

در این پست، به بررسی سایت لوتوچی پرداخته و لینک ورود به این سایت بخت آزمایی آنلاین را در اختیار شما قرار می دهیم. وب سایت لوتوچی اولین سایت لاتاری آنلاین ایرانی است که فعالیت های خود را به طور رسمی در سال 1401 آغاز کرده است. لوتوچی یک سایت بخت آزمایی ایرانی معتبر می باشد. تمام فارسی زبانان می توانند در این سایت لوتوچی ثبت نام کرده و بلیط لاتاری خریداری کنند.

 

بعد از انقلاب اسلامی، لاتاری و قرعه کشی به طور کلی از بین رفت. البته برخی موسسات در دوران بعد از انقلاب هم نوعی بخت آزمایی را به راه انداختند اما هدف آنها فقط سوء استفاده و خالی کردن جیب مردم بوده است. بعد از سال ها، حالا وب سایت لوتوچی به عنوان اولین مرجع بخت آزمایی آنلاین فارسی شروع به فعالیت کرده و افراد زیادی عضو این سایت هستند.

 

اطلاعات کلی درباره سایت لوتوچی

وب سایت لوتوچی خود را اینگونه معرفی می کند: لوتوچی یک موسسه خصوصی با هدف ارائه خدمات در زمینه لاتاری باسیستم نوین دیجیتال / بلاک چین، در گستره کشورهای منطقه خاور میانه به خصوص فارسی زبانان می باشد. سایت لوتوچی با در نظر گرفتن بخش مهمی از درآمد خود برای موسسات خیریه و افراد نیازمند تلاش می نماید.

سایت لوتوچی (Lottochi) | لینک ورود و ثبت نام بدون فیلتر

این سایت در جهت حل مشکل کودکان در زمینه تامین هزینه های درمانی بیماری های سخت و لاعلاج همچنین معیشت خانواده های بی بضاعت وآموزشهای فرهنگی در جهت رشد و بهینه شدن شرایط زندگی و محیط کودکان کوشش دارد. شما با خرید هر مداد می توانید پلی بزنید برای تحقیق یک رویا. ما در ادامه به بررسی تمام امکانات این سایت خواهیم پرداخت.

 

نحوه خرید بلیط لوتوچی چگونه است؟

مراحل خرید بلیط سایت لوتوچی بدین ترتیب است :

ابتدا در سایت لوتوچی ثبت نام کنید.

تعداد مداد برای خرید را مشخص کنید.

بعد از انتخاب تعداد مداد ها به صفحه بعد خواهید رفت.

به تعداد مدادهای خریداری شده، خط شرکت در قرعه کشی داده می شود.

می توانید روی گزینه تصادفی کردن همه شماره ها کلیک کنید.

سیستم بطور خودکار اعداد شما را انتخاب می کنید.

خودتان هم می توانید اعداد را دستی انتخاب نمایید.

می بایست در مجموع شش عدد را در هر خط انتخاب نمایید.

 

در نظر داشته باشید:

چه یک مداد خریداری کنید و چه صدها مداد خریداری کنید هزینه ترانسفر ارزدیجیتال بین 0.4-1.5 دلار محاسبه می شود.

 

شرح برندگان و جوایز لوتوچی

فردی که 2 عدد را درست حدس بزند برنده مبلغ 2 دلار خواهد بود. البته دو دلار قابل برداشت نمی باشد. بلکه فرصت بازی مجدد را برای فرد مهیا می سازد.همچنین، فردی که 3 عدد را درست حدس بزند برنده مبلغ 15 دلار خواهد بود ، و فردی که 4 عدد را درست حدس بزند برنده مبلغ 200 دلار خواهد بود .

سایت لوتوچی (Lottochi) | لینک ورود و ثبت نام بدون فیلتر

به علاوه، فردی که 5 عدد را درست حدس بزند برنده مبلغ 1500 دلار خواهد بود، و فردی که شش عدد را درست حدس بزند، برنده جایزه بزرگ به مبلغ 30,000 دلار خواهد شد. البته به این نکته مهم هم توجه داشته باشید که: جایزه بزرگ به تعداد برندگان تقسیم خواهد شد.

 

آدرس سایت لوتوچی بدون فیلتر

برای ورود به سایت Lottichi ابتدا باید به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید. بدین منظور می توانید بر روی لینک هایی که در پایین صفحه قرار داده ایم کلیک کنید. در صفحه اصلی، روی گزینه “ورود” کلیک کنید. سپس فرم ورود باز می‌شود که در آن باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. پس از وارد کردن اطلاعات، دکمه “ورود” را کلیک کنید.

 

اگر شما قبلاً در سایت لوتوچی ثبت نام کرده‌اید، پس از ورود به حساب کاربری خود، می‌توانید بلیط‌های لاتاری (هر بلیط یک مداد نامیده می شود) را بخرید. سپس تاریخچه خرید‌های خود را مشاهده کنید و در قرعه‌کشی‌های مختلف شرکت کنید. اگر هنوز عضو سایت نشده‌اید، باید ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس وارد حساب کاربری خود شوید.

 

برای ثبت نام می‌توانید به صفحه “عضویت” یا “ثبت نام” در سایت مراجعه کنید و فرم ثبت نام را پر کنید. پس از ثبت نام، به ایمیل شما لینک فعال‌سازی ارسال می‌شود که برای فعالسازی حساب کاربری لازم است. پس از فعالسازی حساب کاربری، می‌توانید به سادگی وارد حساب کاربری خود شوید و از خدمات سایت لوتوچی استفاده کنید.

 

نحوه ثبت نام در سایت لوتوچی

برای ثبت نام در سایت لاتاری لوتوچی، شما می‌توانید به صفحه اصلی سایت لوتوچی مراجعه کنید و روی گزینه “عضویت” یا “ثبت نام” کلیک کنید. سپس فرم ثبت نام باز می‌شود و شما باید اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل و رمز عبور است. پس از وارد کردن این اطلاعات، شما باید شرایط و قوانین سایت را مطالعه کنید.

سایت لوتوچی (Lottochi) | لینک ورود و ثبت نام بدون فیلتر

در صورت تمایل، قوانین سایت را پذیرفته و دکمه “ثبت نام” را کلیک کنید. پس از این مرحله، به ایمیل شما لینک فعال‌سازی ارسال می‌شود که برای فعالسازی حساب کاربری لازم است. پس از فعالسازی حساب کاربری، شما می‌توانید به صورت آنلاین بلیط خریداری کنید و شانس خود را در قرعه‌کشی لاتاری لوتوچی امتحان کنید.

 

شرایط و قوانین سایت لوتوچی

نخستین گام برای دسترسی به وبسایت این است که به عنوان کاربر در سایت ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام در سایت لوتوچی شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این شرکت می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است. لازم به ذکر است برای دریافت جوایز، اهراز هویت و همخوانی آن با اطلاعات ثبت نام شما الزامی ست.

 

زمانی که فرآیند ثبت نام تکمیل شود، شما عضو وبسایت محسوب می‌شوید و محدودیت‌های این شرایط و ضوابط را می‌پذیرید. به عنوان یک عضو دسترسی سریع به خدمات سایت به شما اعطا می‌شود. ارائه رسید از طریق ایمیل و پیامک صورت می گیرید. در صورت بروز مشکلات احتمالی درهرگونه پردازش و رسید، کاربر این موضوع را به مرکز خدمات مشتری اطلاع رسانی نماید.

 

نحوه عضویت یا لغو خبرنامه سایت لوتوچی

هنگامی که شما از امکانات وبسایت لوتوچی استفاده می‏‌کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود. درصورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، لوتوچی به صورت الکترونیکی به درخواست شما پاسخ می دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است.

سایت لوتوچی (Lottochi) | لینک ورود و ثبت نام بدون فیلتر

تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها و… امکان دارد لوتوچی برای اعضای وبسایت خود ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه لوتوچی را در پروفایل خود لغو کنند.

 

شرایط ثبت نام و امنیت اطلاعاتی در لوتوچی

عدم اقدام جهت لغو خبرنامه ها، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد. در صورت استفاده از هر یک از امکانات لوتوچی، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند. تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرند به عهده کاربران است.

 

لوتوچی خدمات خود را برای افراد بالای 16 سال را ارائه می دهند. در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏بایست با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

 

ارتباط با پشتیبانی و احراز هویت در لوتوچی

کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند. کاربران محترم در صورت برنده شدن می بایست با ارائه تصویر کارت معتبر شناسایی خود و سایر اطلاعات متعلق به شخص که با هویت شخص برنده در تطابق می باشد، اقدام به برداشت جوایز نمایند. این امر به منظور جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی در نظر گرفته شده است.

کاربر لوتوچی می تواند فقط از مبالغ برنده شده در قرعه کشی برداشت نماید. مبلغ شارژ شده در حساب کاربری فقط برای بلیط قرعه کشی قابل استفاده است. جایزه بزرگ لوتوچی بین افراد برنده، تقسیم خواهد شد. به این معنی که ممکن است چند نفر با شما بلیط یکسان وارد قرعه کشی بزرگ بشوند وبرنده شوند.

 

سوالات متداول درمورد سایت لوتوچی

 

1. قیمت بلیط لوتوچی چقدر است؟

هر بلیط 2 دلار (2 تتر) قیمت دارد.

 

2. چگونه از لوتوچی بلیط بخریم؟

می توانید با استفاده از تتر، بیت کوین یا پرفکت مانی بلیط بخرید.

 

3. آیا برندگان لوتوچی مالیات پرداخت می کنند؟

خیر، برندگان ملزم به پرداخت مالیات نمی باشند.

 

4. نحوه دریافت جوایز از سایت لوتوچی چگونه است؟

جوایز برندگان بعد از احراز هویت به کیف پول ارز دیجیتالی شان منتقل خواهد شد.

 

5. اعداد بلیط های لوتوچی چطور انتخاب می شوند؟

توسط ماشین هایی که استاندارد جهانی دارند. قبل هر قرعه کشی توپ ها وزن کشی خواهد شد. صحت و سلامت قرعه کشی کاملا رعایت می شود.

 

6. ساعت برگزاری قرعه کشی لوتوچی

قرعه کشی در ساعت 9 یکشنبه شب به وقت ایران و تاریخ های اعلامی در وبسایت انجام می شود.

 

7. پیج اصلی لوتوچی در اینستاگرام

mr.lottochi@

 

8. چگونه نتایج قرعه کشی لوتوچی اطلاع پیدا کنیم

قرعه کشی لوتوچی از شبکه های ماهواره ای: جم، جم فیت، جم لایف، جم فود، روبیکس و 24B پخش می شود. برای اطلاع از زمان پخش قرعه کشی لوتوچی به اینستاگرام یا وب سایت Lottochi مراجعه کنید.

 

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت
3 بهترین پوزیشن رابطه جنسی برای زنان با سینه بزرگ
3 بهترین پوزیشن رابطه جنسی برای زنان با سینه بزرگ