عکس های لو رفته مندی رز زیباترین ستاره کشتی کج WWE

عکس های لو رفته مندی رز زیباترین ستاره کشتی کج WWE

عکس های لو رفته مندی رز زیباترین ستاره کشتی کج 

چندی پیش خبر عکس های لو رفته مندی رز زیباترین ستاره کشتی کج بسیار حاشیه ساز شد. خانم مندی رز یکی از مشهورترین کشتی گیران حرفه ای و ستاره دبلیو دبلیو ای می باشد. عکس ها و ویدیوهای لو رفته مندی رز که او را کاملا برهنه نشان می دادند، باعث شد که او از کشتی حرفه ای و سرگرمی سازی در این زمینه حذف شود. البته برخی منابع گفته اند که درآمد او از عکس های لو رفته اش بسیار بیشتر از WWE بوده است.

 

ماه گذشته در مسابقه ای با روکسان پرز، مندی رز کشتی گیر سابق دبلیو دبلیو دبلیو ای به شکم وی لگد زد. لحظاتی بعد، پرز مندی را گرفت، به پشت او پرید و با حرکت پاپ راکز او را روی زمین انداخت. این یک شکست سخت برای مندی رز بود که به طور ناگهانی به سلطنت 413 روزه او به عنوان قهرمان زنان NXT پایان داد. علیرغم این باخت، رز مورد تشویق هوادارانش قرار گرفت.

 

ولی چند روز پیش مندی رز عکس هایی بسیار جذاب و داغی را در فن تایم منتشر کرد. انتشار این عکس ها و ویدیوها که در برخی از آنها مندی را برهنه نشان می دهد، واکنش های بسیار زیادی را به دنبال داشت. رز، یکی از ستاره های دبلیو دبلیو ای است که در جذب مخاطبان و بینندگان کشتی حرفه ای که در ایران با نام کشتی کچ شناخته می شود، تاثیر بسیار زیادی داشته است.

 

عکس های لخت مندی رز در فن تایم

چند روز پیش، دبلیو دبلیو ای مندی رز را اخراج کرد. رز گفت که او قرارداد خود را برای داشتن یک حساب کاربری در FanTime فسخ کرده است. جایی که او عکس‌ها و ویدیوهای سکسی، را در ازای پرداخت هزینه ارسال می‌کرده است. این اخراج چند روز پس از آن رخ داد که عکس ها و ویدیوهایی که او با کاربران FanTime به اشتراک گذاشته بود، لو رفت.

عکس های لو رفته مندی رز ستاره WWE

او حالا فهمیده که می تواند از راه های دیگر، درآمد، شهرت و محبوبیت بیشتری را بدست آورد. متعاقبا دبلیو دبلیو ای هم به این حواشی واکنش نشان داد، زیرا آنها از نام این ستاره ها برای درآمد بیشتر استفاده می کنند. درنتیجه شهرت ستاره های محبوب در انحصار آنها بوده و اگر کسی بخواهد وارد حوزه دیگری شود، باید از دبلیو دبلیو ای هم خداحافظی کند.

 

جالب است بدانید که مندی رز در شبکه های اجتماعی هم طرفداران بسیار زیادی دارد. در اینستاگرام او بالغ بر 3.5 میلیون فالوور داشته که این آمار روز به روز در حال افزایش است. مندی رز عکس ها و ویدیوهای بسیار زیادی در پیج اینستاگرامش به اشتراک گذاشته و هر روز استوری ها زیادی آپلود می کند. این ستاره دبلیو دبلیو ای، در سایر شبکه های اجتماعی هم حضور فعالی دارد.

 

بیوگرافی مندی رز

باید بگوییم که مندی رز متولد سال 1369 است. او در ایاالت متحده آمریکا متولد شده و اصالتی ایرلندی-ایتالیایی دارد. مندی رز یک زن تحصیلکرده است و زندگی پر پیچ خمی را پشت سر گذاشته، ولی افراد زیبارو و خوش اندام سرانجام وارد حوزه سرگرمی سازی، موسیقی یا مد و فشن و سینما می شوند. وی هم ترجیح داد تا کشتی حرفه ای، بدنسازی و اینفلوئنسری را در پیش گیرد.

نام اصلی مندی رز، آماندا ساکومانو بوده و او در حومه شهر نیویورک وستچستر نیویورک به دنیا آمده است. در بین 4 فرزند خانواده کوچکترین است. نام مستعار کودکی او «همبرگر» بوده و در دبیرستان یورک تاون، درس خوانده است. او مدرک لیسانس خود را در کالج ایونا به دست آورد و در رشته آسیب‌شناسی گفتار فعالیت داشت. خانم رز در سال ۲۰۱۳ مقام اول را در نمایشگاه بدنسازی بوستون بدست آورد.

 

حواشی مندی رز

مندی رز رسما اعلام کرده که درآمد او از انتشار عکس های تحریک کننده و برهنه اش، بسیار بیشتر از درآمد وی از کشتی حرفه ای بوده است. وی در حال حاضر بیشتر در شبکه های اجتماعی فعالیت داشته و کمتر در کشتی حرفه ای دیده می شود. جالب است بدانید که در رشته بدنسازی هم فعالیت داشته و قهرمان بیکینی فیتنس زیبایی و مد زیبایی در سال 2014 شد.

عکس های لو رفته مندی رز ستاره WWE

ساکومانو در اورلاندو، فلوریدا ساکن است. او در یوگا، پیلاتس و کراس فیت شرکت می‌کند. در آوریل سال 2018، مندی رز فاش کرد که با تینو ساباتلی یکی از کشتی گیران NXT ارتباط دارد. وی هم اکنون از دبلیو دبلیو ایی (wwe)به دلیل پخش ویدیو و عکس های خصوصی از اونلی فنز اخراج شده است (2022). برای دریافت اخبار بیشتر درمورد مندی رز می توانید پیج اینستاگرام او را دنبال کنید.

 

عکس های داغ و خفن مندی رز ستاره کشتی کج

عکس های لو رفته مندی رز ستاره WWE

عکس های لو رفته مندی رز ستاره WWE

عکس های لو رفته مندی رز ستاره WWE

عکس های لو رفته مندی رز ستاره WWE

عکس های لو رفته مندی رز ستاره WWE

عکس های لو رفته مندی رز ستاره WWE

عکس های لو رفته مندی رز ستاره WWE

عکس های لو رفته مندی رز ستاره WWE

پیج اینستاگرام مندی رز

Mandysacs@

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
کدام کشورها بزرگترین سایز آلت تناسلی را دارند؟
کدام کشورها بزرگترین سایز آلت تناسلی را دارند؟