زیباترین معلم زن دنیا + عکس های لخت و خفن

زیباترین معلم زن دنیا + عکس های لخت و خفن

زیباترین معلم زن دنیا 

در این پست، زیباترین معلم زن دنیا را به شما معرفی می کنیم. تصاویر خانم اوکسانا نوسلایا با لقب سکسی ترین معلم ریاضی جهان شما را شگفت زده خواهد کرد. این معلم فالوورهای بسیار زیادی در فضای مجازی داشته و دل مردان زیادی از سرتاسر جهان را به دست آورده است. ما در ادامه به معرفی این معلم جذاب پرداخته و عکس های او را هم به اشتراک گذاشته ایم.

 

ریاضیات برای اکثر مردم موضوع سختی است – اما به نظر می رسد این معلم خصوصی این موضوع را کمی آسان تر می کند زیرا او به عنوان زیباترین معلم زن دنیا می شناسند. اوکسانا نوسلایا پس از اینکه یک کلاس درس ریاضیات او توسط یک دانش آموز در یوتیوب پست شد، برای سلفی های سکسی خود تبدیل به یک شاخ مجازی شد.

جذاب ترین معلم زن دنیا + عکس های داغ

این ویدیوی 15 ثانیه ای به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و اوکسانای زیبا از آن زمان هزاران دنبال کننده در شبکه های اجتماعی جمع آوری کرده است. این کلیپ یوتیوب تنها در چهار روز بیش از 30000 بازدید را به خود جلب کرد. زیرا که اوکسانا (که اهل بلاروس است)، توجه کاربران آنلاین را به خود جلب کرد.

 

سکسی ترین معلم ریاضی جهان

وی در پیج فیس بوک خود نوشته که می خواهد “نشان دهد که احساسات و هوش دست به دست هم می دهند”. او در حال حاضر برای تعطیلات به کشور مالزی سفر کرده و طبق پست های اینستاگرامش از مکان های مانند: Pulau Langkawi، Kedah، Genting Highlands و Batu Caves بازدید کرده است.

جذاب ترین معلم زن دنیا + عکس های داغ

جذاب ترین معلم زن دنیا + عکس های داغ

اوکسانا که از دانشگاه کیف فارغ التحصیل شده است، به عنوان جذاب ترین معلم زن جهان شناخته شده است و نشان می دهد که او هم بدن و هم ذهن زیبایی دارد. به نظر می رسد که دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی هم با او موافق هستند. بسیاری او را “زیبا” و “سکسی” توصیف کردند – و حتی یک مرد اعلام کرد: “من عاشق این زن هستم.”

جذاب ترین معلم زن دنیا + عکس های داغ

کاربر دیگری هم به شوخی گفته که: خواهش می کنم معلم خصوصی من باش. حساب اینستاگرام او اکنون بالغ بر 500 هزار دنبال کننده دارد. یک معلم گفته است که او آنقدر داغ و جذاب است که والدینش نیز، همیشه با او صحبت می کنند – حتی اگر بچه های آنها در کلاس او نباشند.

جذاب ترین معلم زن دنیا + عکس های داغ

پیج اینستاگرام اوکسانا نوسلایا

@ o_neveselaya

 

ماجرای دردسرهای دیگر معلم زن جذاب اهل آمریکا

کورتنی تیلیا همیشه از اینکه می دید که برخی افراد در تلاش برای جلب توجه او چقدر گستاخ خواهند بود شوکه می شد. این زن 36 ساله اهل آریزونا در ایالات متحده، به دانش‌آموزان آموزش می داد و در سال 2016 حرفه‌اش را رها کرد تا به مدلینگ و تناسب اندام بپردازد. خانم کورنتی می گوید که جذابیت زیاد او برای شغلش دردسرساز شده و مجبور شد از معلمی استعفا دهد.

جذاب ترین معلم زن دنیا + عکس های داغ

او که اکنون یک ستاره در OnlyFans است، در چهار سال روی این پلتفرم، بیشتر از 25 سالی که به عنوان معلم دبیرستان حقوق می گرفت، درآمد کسب کرده است. کورتنی می‌گوید: همکاران، متخصصان حرفه‌ای در مدرسه، والدین و اعضای خانواده به من ضربه زدند. بعد از مدرسه، برادران و عموهای دانش‌آموزان به کلاس من می آمدند، حتی اگر دانش‌آموزشان یکی از شاگردان من نبودند.

 

مشکلات جذابیت زیاد برای معلمان

والدین اغلب باور نمی‌کردند که من معلم شاگردشان هستم، زیرا من خیلی جوان به نظر می‌رسیدم. او ادامه می دهد: در سال‌های اول معلمی‌ام لحظات ناخوشایندی وجود داشت، از جمله اینکه من به بسیاری از پیشنهادات «نه متشکرم» گفتم. در مقاطع خاصی، ما مجبور بودیم برای دانش‌آموزان دبیرستانی که مدام از من می‌خواستند به کلاس درس من بیایند، مرزهایی تعیین می‌کردیم.

جذاب ترین معلم زن دنیا + عکس های داغ

اما از قضا، کورتنی شوهرش را از طریق شغلش ملاقات کرد. کورتنی می گوید: زمانی که من مستقیماً از دانشگاه استخدام شدم، او مدیر مدرسه بود. شوهرم، در مقایسه با افرادی که صراحتاً به من ضربه می زدند یا از من چیزهای بی شرمانه می خواستند، خیلی فرق می کرد. بنابراین من هم عاشق او شدم و کمی بعد هم ما با هم ازدواج کردیم.

پیج اینستاگرام کورتنی تیلیا

@ courtneyltillia

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
جذاب ترین همسران فوتبالیست های ایرانی + عکس های همسرانشان
جذاب ترین همسران فوتبالیست های ایرانی + عکس های همسرانشان