فرم پیش بینی بازی پرتغال و کره جنوبی جام جهانی 2022 دریافت بونوس 15 میلیونی

فرم پیش بینی بازی پرتغال و کره جنوبی جام جهانی 2022 دریافت بونوس 15 میلیونی

فرم پیش بینی بازی پرتغال و کره جنوبی 

در این پست، فرم پیش بینی بازی پرتغال و کره جنوبی را مطالعه می کنید. کره جنوبی در تاریخ 2 دسامبر 2022 در استادیوم آموزشگاه سیتی، شهر الریان، قطر به مصاف پرتغال می رود. این بازی مربوط به گروه H جام جهانی قطر است. از آنجایی که پرتغال شانس قهرمانی در گروه H است، ممکن است برای برآورده کردن انتظارات هواداران تحت فشار باشد. در زیر توضیحات بیشتری را آورده ایم.

 

سومین و آخرین موج بازی های گروه H به طور همزمان در روز جمعه 2 دسامبر برگزار می شود که یکی از آنها دیدار کره جنوبی و پرتغال در ورزشگاه شهر آموزش الریان است. 20 سال از زمانی که کره جنوبی و پرتغال در جام جهانی با هم بازی کردند می گذرند. این بازی در مرحله گروهی جام جهانی 2002 که کره جنوبی به همراه ژاپن میزبان مشترک آن بود، برگزار شد.

 

پیش بینی بازی کره جنوبی و پرتغال

کره ای ها سال 2002 با نتیجه 1-0 پرتغال را شکست دادند تا برای اولین بار در تاریخ خودشان به مرحله یک شانزدهم نهایی صعود کنند. در حالی که پرتغالی ها 9 نفره مجبور شدند چمدان های خود را بسته و به خانه بروند. گل دقیقه 70 پارک جی سونگ تنها چیزی بود که تیم ها را در آن موقعیت از هم جدا کرد. در ادامه کره جنوبی در مرحله یک شانزدهم نهایی ایتالیا و اسپانیا را در مرحله یک چهارم نهایی غافلگیر کرد.

پیش بینی بازی پرتغال و کره جنوبی جام جهانی 2022

اما کره جنوبی در مرحله یک چهارم نهایی مقابل آلمان شکست خورد. تیم پرتغال این بار سعی خواهد کرد از لغزش جلوگیری کند. زیرا آنها برای چهارمین بار در پنج جام جهانی اخیر خود در مرحله یک هشتم نهایی حضور دارند. در حالی که کره جنوبی امیدوار است از مرحله گروهی خارج شود. آن هم برای اولین بار در 12 سال گذشته که هدف بزرگی است.

 

بیشتر بخوانید: 10 تکنیک عالی پیش بینی فوتبال برای برد تضمینی 40 میلیون تومان

 

وقتی صحبت از کره جنوبی می شد، باید بدانید که آنها هم هواداران زیادی دارند که آرزوی صعود این تیم به دور بعد را دارند. این تیم در دو مرحله جداگانه از مسابقات مقدماتی جام جهانی 2022 آسیا مدعی بودند. تایگئوک واریورز در مرحله دوم مقدماتی با پیروزی در تمام دیدارها به جز یک پیروزی، قهرمان گروه شد. در ادامه، کره جنوبی با حریفان بسیار سخت تری همراه شد.

 

آمار بازی پرتغال و کره جنوبی در مقدماتی جام جهانی

کره ای ها، در آخرین دور مقدماتی با پیروزی در هفت بازی در مقایسه با دو تساوی و پایان یک مسابقه بدون کسب امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفتند. راه پرتغال به جام جهانی 2022 ممکن است بسیاری از هواداران را شگفت زده کرده باشد. در آن سو، پرتغال در رده بندی پایین تر از صربستان قرار گرفت، زیرا در هیچ یک از دو بازی مقابل خود در گروه مقدماتی پیروز نشد.

 

پرتغالی ها با تساوی یک بازی و باخت در بازی دیگر نتوانستند به مرحله گروهی برسند. آنها با سه امتیاز کمتر از عقاب ها مرحله گروهی را به پایان رساندند. این باعث شد پرتغال به دور دوم رقابت های مقدماتی اروپا، جایی که بر ترکیه و مقدونیه شمالی پیروز شد، برسد. سون هیونگ مین، که در طول مسابقات مقدماتی نیز بزرگترین گلزن بود، به نظر می رسد باعث دردسر پرتغالی ها در این بازی شود.

 

همچنین باید بگوییم که تیم ملی پرتغال هم پر از بازیکنان فوق ستاره است. برای نگاهی اجمالی به آنها، فوتبالیست هایی مانند رناتو سانچس، ژائو کانسلو، ماتئوس نونس و روبن دیاس را فهرست می کنیم. پرتغالی ها همچنین خوش شانس هستند که یکی از بهترین بازیکنان تاریخ، کریستیانو رونالدو را در اختیار دارند که چندین برنده کفش طلا و همچنین رکورددار گلزنی ملی در جهان است.

 

برای ثبت پیش بینی نتیجه این بازی می توانید در سایت پیش بینی یورو بت ثبت نام کنید. برای ورود به لینکی که در پایین صفحه قرار داده ایم مراجعه کنید.

 

شانس برد پرتغال در برابر کره جنوبی

پرتغال فوتبال فوق العاده ای بازی می کند و انگیزه خاصی از سوی این تیم وجود دارد که بتواند در آخرین بازی کریستیانو رونالدو در جام جهانی بازی کند. کره جنوبی در مرحله گروهی جام جهانی رکورد بسیار ضعیفی دارد، اگرچه آنها با شکست دادن آلمان در آخرین بازی گروهی، جام 2018 را با شکوفایی به پایان رساندند. انتظار می رود پرتغال در این دیدار به برتری برسد.

 

بیشتر بخوانید: فرم پیش بینی فوتبال رایگان و بدون باخت برای برد های تضمینی

 

پیش بینی بازی پرتغال و کره جنوبی جام جهانی 2022

اینستاگرام جام جهانی

پرتغال ممکن است مبارزات مقدماتی خود را در رتبه‌ای پایین‌تر از صربستان آغاز کرده باشد، اما با این وجود توانسته است در مد موفق ظاهر شود. پرتغال پس از غلبه بر تیم هایی مانند ترکیه در گروه مقدماتی، توانسته است برخی از فرم های ناهماهنگ را پشت سر بگذارد و در فینال عملکرد خوبی داشته باشد. این تیم به غیر از رونالدو، افرادی مانند رناتو سانچس و ژائو کانسلو را هم در اختیار دارد.

 

شانس برد کره جنوبی در برابر پرتغال

پرتغال نمی تواند کره جنوبی را دست کم بگیرد، زیرا از تهدید غول های آسیایی آگاه است. فرم سون هیونگ مین همچنان برای باشگاهش عالی است و این یک نیروی محرکه اصلی پشت سر کره جنوبی در مسابقات خواهد بود. پرتغال توانایی گلزنی از سراسر زمین را دارد و باید بیشتر بر روی محکم بودن در دفاع تمرکز کند. در این صورت می تواند از گلزنی کره جنوبی جلوگیری کند.

 

کره جنوبی مجبور شد برای تیم های آسیایی رقابت های مقدماتی طولانی را پشت سر بگذارد. علیرغم اینکه کره جنوبی در برابر چندین حریف سرسخت قرار داشت، اما در صدر قرار گرفت. بازیکنی که باید در رده های کره جنوبی تماشا کرد بدون شک سون هیونگ مین است که تجربه بیش از 100 بازی ملی برای تیم ملی را دارد. میزان کار و سرعت ارائه شده توسط این بازیکن 30 ساله برای کره بسیار مهم خواهد بود.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
دختری که بزرگترین سینه های جهان را دارد + عکس
دختری که بزرگترین سینه های جهان را دارد + عکس