فرم پیش بینی بازی قطر و سنگال جام جهانی 2022، 4 آذر و دریافت شارژ هدیه ویژه

فرم پیش بینی بازی قطر و سنگال جام جهانی 2022، 4 آذر و دریافت شارژ هدیه ویژه

فرم پیش بینی بازی قطر و سنگال 

در این پست، فرم پیش بینی بازی قطر و سنگال را مطالعه می کنید. تیم قطر واقعاً می تواند برای خروج از گروه A مشکل داشته باشد. زیرا هلند، اکوادور و سنگال همگی تجربه حضور در تورنمنت های بزرگ را دارند و بازیکنان باکیفیتی در کنار خود دارند. با این حال، گرمای بالای مورد انتظار قطر در طول جام جهانی می تواند یک مزیت به نفع کشور میزبان باشد. اما آنها فقط همین مزیت را در زمین خانگی شان دارند.

 

قطر در گروه A در تاریخ 25 نوامبر به مصاف شیرهای رام نشدنی سنگالی خواهد رفت. این اولین حضور قطر در جام جهانی است و آنها در زمین خود بازی می کنند، بنابراین فشارها قطعاً بالاست، خصوصا که آنها شکست بدی در مقابل اکوادور داشتند. این دو تیم همچنین قبلاً با یکدیگر روبرو نشده اند، بنابراین این بازی واقعاً یک بازی اولین ها است که تماشای آن باید سرگرم کننده باشد.

 

پیش بینی بازی سنگال و قطر

بسته به اتفاقاتی که در سایر بازی های گروه در روز دوم می افتد، کسب نتیجه مساوی و یک امتیاز ممکن است نتیجه بدی برای هر دو طرف نباشد. در جام ملت‌های آفریقا، بازی‌ سنگالی ها معمولاً بسیار فشرده و پرتنش است و بسیاری از آنها به بن‌بست یا بردهای کم گل ختم می‌شوند. بنابراین می توان گفت که سنگال در این بازی می تواند خیلی راحت باشد. فشار جام ملت های آفریقا در این بازی وجود ندارد.

پیش بینی بازی قطر و سنگال جام جهانی 2022

فرم پیش بینی بازی قطر و سنگال

احتمال زیادی وجود دارد که گل های زیادی را در این بازی نبینیم. زیرا هر دو تیم سخت تلاش خواهند کرد تا در این بازی شکست نخورند و یک امتیاز ممکن است بسته به اتفاقات روز اول، نتیجه بدی نباشد. گرما مطمئناً روی بسیاری از بازیکنان سنگال در نیمه دوم تأثیر خواهد گذاشت. بسیاری از شانس‌های موفقیت سنگال به گل‌های سادیو مانه بستگی دارد که میانگین امتیاز 1 در 3 برای کشورش را به دست می‌آورد.

 

هیچ بازی‌ساز واقعی در تیم سنگال وجود ندارد، بنابراین شانس‌ گلزنی سادیو مانه می‌تواند بسیار بالا باشد. در تیم قطر هم، هواداران در طول مسابقات از آنها حمایت خواهند کرد زیرا این اولین حضور آنها در جام جهانی است و چه کسی می داند که آنها چه زمانی به جام جهانی دیگر خواهند رسید. تیم قطر بازیکنان بین المللی باتجربه زیادی را در خود دارد و تعداد قابل توجهی از این بازیکنان 15-40 گل برای کشورشان به ثمر رسانده اند.

 

برای ثبت پیش بینی نتیجه این بازی می توانید به لینک ورود به سایت پایین صفحه مراجعه کنید. شما می توانید از بهترین ضریب ها و متنوع ترین گزینه های پیش بینی استفاده کنید.

 

شانس برد سنگال در برابر قطر

سرخپوشان قطری دومین پیروزی متوالی خود را در مسابقات دوستانه مقابل هندوراس با برتری 1-0 به دست آوردند. خط دفاعی این تیم تغییر مثبتی را نشان داده است. زیرا آنها در سه بازی شان در ماه سپتامبر هفت گل دریافت کردند اما در ماه آینده موفق به کلین شیت های متوالی شدند. شیرهای سنگالی هم با پیروزی در ضربات پنالتی مقابل گینه جواز حضور در لیگ ملت های آفریقا را به دست آوردند.

 

سنگال به دنبال پیشرفت بیشتر نسبت به جام جهانی روسیه 2018 خواهد بود. جایی که سنگالی ها علیرغم کسب یک برد و یک تساوی از سه بازی گروهی خود، نتوانستند از گروه خود خارج شوند و در جایگاه هفدهم قرار گرفتند. ادریسا گوئی و چیخو کویاته تجربیات زیادی ارائه می‌کنند. در حالی که کالیدو کولیبالی فرماندهی خط دفاعی را برعهده خواهد داشت و سادیو مانه و اسماعیلا سار در خط حمله خواهند بود.

 

سنگال در تاریخ خود دو بار به جام جهانی رسیده است در حالی که این اولین حضور قطر در صحنه جهانی است. شیرهای رام نشدنی آفریقایی حتی یک بار با شکست دادن فرانسه در مرحله گروهی تا مرحله یک چهارم نهایی پیش رفتند. با این حال، این بار، سنگال به دو مرحله در دور مقدماتی نیاز داشت تا به مسابقات بزرگ راه یابد و مصر را در ضربات پنالتی شکست داد.

 

شانس برد قطر در برابر سنگال

کلیدهای پیروزی قطر در این دیدار قطر و سنگال چیست؟ بزرگترین آنها به احتمال زیاد مزیتی میزبانی آنها می باشد. اما آیا این برای سرنگونی تیم پرانگیزه سنگالی کافی خواهد بود؟ ما فکر نمی کنیم آنها بتوانند سنگالی ها را شکست دهند. پیش بینی ما برای بازی قطر و سنگال برد 3-1 یا 2-0 سنگال می باشد. آنها تیم برتری هستند و نسبت به قطر در مسابقات مقدماتی گل های بیشتری به ثمر رسانده و بازی های بیشتری را برده اند.

پیش بینی بازی قطر و سنگال جام جهانی 2022

اینستاگرام جام جهانی

سنگالی ها همچنین تیم با تجربه تری نیز هستند. شما می توانید شرط های خود را روی این بازی از طریق لینک ورود به سایت پایین صفحه قرار دهید. برای پیش بینی نتیجه این بازی آماده اید؟ این پیوندهای ما را دنبال کنید و پس از ثبت نام سریع (و رایگان) به آخرین ضریب ها دسترسی کامل خواهید داشت. شما می توانید سودهای خوبی از بت زنی بازی های جام جهانی بدست آورید.

 

قطر دو پیروزی متوالی در ماه اکتبر به ثبت رساند، اما در بیشتر تلاش‌های قبلی شان، آنها بازی‌های بدون برد را پشت سر گذاشته‌اند. از سوی دیگر، سنگال از 7 بازی قبلی 4 برد را کسب کرده و در این مدت تنها یک باخت داشته است. شیرهای رام نشدنی همچنین در دیدارهای اخیر خارج از خانه، روند طولانی شکست ناپذیری را تایید کرده اند. انتظار می رود قطری ها سه امتیاز این بازی را از دست بدهند.

 

پیش بینی گل های بازی قطر و سنگال

هر دو تیم اخیراً در مجموع گل‌های زیادی به ثمر نرسانده اند. قطر در سه بازی قبلی اش 5 بار گلزنی کرده در حالی که سنگال در 5 بازی اخیرش 6 بار دروازه حریفانش را باز کرده اند. سرخپوشان قطری همچنین در 5 بازی اخیرشان در مسابقات دوستانه در مجموع 7 گل دریافت کرده اند. بنابراین انتظار داریم که این تیم ها در این بازی حداقل سه گل مشترک داشته باشند.

 

قطر در تلاش های اخیر هندوراس و گواتمالا را از گلزنی محدود کرده است. سنگال همچنین در آخرین بازی‌ها جریان گلزنی داشته و در تمام پنج بازی قبلی به هدفش رسیده است. ما انتظار داشتیم قطر به گل برسد، اما سنگالی ها توانایی محدود کردن رقبا را دارند. زیرا در چهار بازی قبلی شان دو کلین شیت داشتند. بنابراین ما شاهد پیروزی 1-3 سنگال در پایان این بازی خواهیم بود.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
معلم سابق با فروش عکس های لخت خودش کسب درآمد می کند!
معلم سابق با فروش عکس های لخت خودش کسب درآمد می کند!