پیش بینی باشگاه بعدی کریستیانو رونالدو

پیش بینی باشگاه بعدی کریستیانو رونالدو

پیش بینی باشگاه بعدی کریستیانو رونالدو 

در این پست، به پیش بینی باشگاه بعدی کریستیانو رونالدو ستاره فوتبال پرتغالی می پردازیم. پس از همه رسوایی ها و رابطه بد بین کریستیانو رونالدو و منچستریونایتد، عجیب نبود که ستاره پرتغالی در زمستان این باشگاه را ترک کند. حالا سوال بزرگ در مورد مقصد جدید او است. پیش بینی ها از باشگاه بعدی رونالدو از اسپورتینگ به عنوان باشگاه جدید احتمالی او یاد می کند.

 

به غیر از مورد بالا، نام باشگاه های های دیگری نیز از ایالات متحده گرفته تا حتی عربستان سعودی در پیش بینی ها وجود داشته است. اکنون بیایید محتمل ترین گزینه های این بازیکن برنده پنج توپ طلا را ببینیم. مطمئناً می توان گفت که بازگشت کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد آنطور که برنامه ریزی شده بود پیش نرفت. در فصل گذشته او 24 گل به ثمر رساند و یکی از اعضای تیم اصلی بود.

 

اما در فصل 2022/23 همه چیز تغییر کرد. با آمدن سرمربی جدید، اریک تن هاگ، او دیگر بازی ها را شروع نکرد. همچنین رابطه او با هلندی ها بسیار متشنج شد تا جایی که رونالدو حاضر نشد در بازی لیگ برتر مقابل تاتنهام به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شود. سپس مصاحبه مهم با پیر مورگان پیش آمد که در آن بازیکن پرتغالی در مورد تمام ناامیدی و تجربیات منفی خود صحبت کرد.

 

آیا کریستیانو رونالدو به اسپورتینگ بر می گردد؟

در نهایت کریستیانو رونالدو قرار است با توافق دوجانبه این باشگاه را ترک کند. باید بگوییم که در پیش بینی باشگاه بعدی رونالدو از اسپورتینگ و چلسی به عنوان محتمل ترین مقصدها نام برده شده است. باشگاه پرتغالی اسپورتینگ لیسبون می خواست رونالدو را در تابستان به خدمت بگیرد، اما نتوانست با منچستریونایتد به توافق برسد. حالا ممکن است زمانی باشد که رونالدو به باشگاهی که در آنجا کار خود را آغاز کرده است بازگردد.

پیش بینی باشگاه بعدی کریستیانو رونالدو

مسئله اصلی می تواند دستمزد او باشد. در حال حاضر رونالدو همچنان هفته ای 400 هزار پوند درآمد دارد که برای اسپورتینگ می تواند بسیار زیاد باشد. احتمالاً اگر او بخواهد به این تیم ملحق شود، باید با کاهش قابل توجه دستمزد موافقت کند. هواداران باشگاه اسپورتینگ مطمئنا از دیدن بازگشت ستاره و الهام بخش شان به جمع بازیکنان جوان خوشحال خواهند شد.

 

حتی اگر اسپورتینگ از لیگ قهرمانان این فصل حذف شود، ممکن است در فصل بهار، فوتبال اروپایی را برای رونالدو پیشنهاد دهد. سایت های پیش بینی ورزشی آنلاین در پرتغال ضریب 4 را برای بازگشت رونالدو و به اسپورتینگ ارائه داده اند. کریستیانو کار خود را از این باشگاه آغاز کرد و شاید بخواهد که با این باشگاه هم از بازی در زمین ها خداحافظی کند.

 

آیا رونالدو به باشگاه چلسی خواهد رفت؟

یکی دیگر از گزینه های احتمالی، البته بر طبق پیش بینی ها، چلسی است. این باشگاه لندنی نیز در تابستان می خواست او را به خدمت بگیرد، اما مدیر آن زمان، توماس توخل، مخالف آن بود. حالا که توخل رفته است، ممکن است این باشگاه درها را به روی این بازیکن پرتغالی باز کند. آبی ها در این فصل با مشکل مواجه شده اند و به یک مهاجم گلزن نیاز دارند.

پیش بینی باشگاه بعدی کریستیانو رونالدو

پیش بینی باشگاه بعدی کریستیانو رونالدو

شاید رونالدو راه حل بوده باشد و چلسی قطعاً پول لازم برای جذب او را دارد. این تیم همچنین به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا رسیده است که می تواند رونالدو را برای پیوستن به آنها ترغیب کند. اما همه چیز می تواند به دیدگاه گراهام پاتر در مورد اضافه کردن او به تیم بستگی داشته باشد. شانس چلسی برای جذب رونالدو با ضریب 5.00 ارائه شده است.

 

به هر حال او هنوز قدرتمند است و باشگاه های زیادی خواهان رونالدو می باشند. حتی نام او در تیم می تواند به دیگر بازیکنان انگیزه بدهد. رونالدو هم ثابت کرده اگر جایی باشد که آرامش روانی داشته باشد، بسیار خوب بازی خواهد کرد. البته باید بگوییم که رقابت ها باشگاه ها می تواند بسیار نزدیک تر باشد، بنابراین بهتر است که گزینه های دیر را هم در نظر بگیریم.

 

آیا رونالدو به ایالات متحده آمریکا می رود؟

رفتن به ایالات متحده یک انتخاب رایج برای بازیکنان برتر اما مسن تر است. گونزالو هیگواین، داوید ویا و تیری آنری همگی قبل از پایان دوران حرفه ای خود به باشگاه های این کشور پیوستند. حالا رونالدو ممکن است از آنها پیروی کند و برند خود را در ایالات متحده بسازد. پول در آنجا هم نمی تواند مشکل ساز باشد. آمریکایی ها ثروتمند هستند و می خواهند فوتبال را هم به دنیای شان اضافه کنند.

پیش بینی باشگاه بعدی کریستیانو رونالدو

اینستاگرام کریس رونالدو

در صورت رفتن به آمریکا، او باید با برنامه های خود در لیگ قهرمانان خداحافظی کند. اگر هیچ یک از باشگاه های مطرح اروپایی پیشنهادی به او ندهند، ممکن است به یکی از فرنچایزهای بزرگ مانند لس آنجلس گلکسی یا اینتر میامی بپیوندد. ضریب او برای بازی در هر باشگاه آمریکایی 7.00 است. به هر حال این هم یکی از گزینه های روی میز است و باید به آن توجه داشته باشید.

 

احتمال پیوستن رونالدو به تیم های ناپولی یا رم

سایت های پیش بینی آنلاین در پرتغال ضریب کمتری برای بازگشت او به سری آ و بازی برای ناپولی یا رم دارند. رونالدو سه فصل را در یوونتوس، رقیب بزرگ ناپولی سپری کرد، بنابراین این حرکت باعث عصبانیت بسیاری از هواداران شد. بازی در همان باشگاهی که دیگو مارادونا در آن بازی می کرد مطمئنا برای پرتغالی ها احساس خوبی خواهد داشت. اما ناپولی ممکن است پول کافی برای جذب او را نداشته باشد.

 

تیم های ایتالیایی بدون کریستیانو، پس از رهبری سری آ و رسیدن به مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان، عالی کار می کنند. رونالدو می تواند با سرمربی سابق خود، ژوزه مورینیو در رم متحد شود، اما این باشگاه شایعات مربوط به این انتقال را تکذیب کرد. از نظر ما هم احتمال بسیار کمی وجود دارد که این فوق ستاره پرتغالی بخواهد در یکی از باشگاه های ایتالیایی توپ بزند.

 

احتمال پیوستن رونالدو به پاریسن ژرمن

یک نام دیگر به عنوان باشگاه جدید رونالدو، پاری سن ژرمن مطرح شده است. جذب او در کنار مسی، نیمار و امباپه ممکن است دیوانه کننده به نظر برسد، ولی یک پایان بسیار جذاب خواهد بود. ستاره فرانسوی امباپه ممکن است به زودی این باشگاه را ترک کند. پاریسن ژرمن پول دارد و می تواند از ستاره دیگری نیز بهره مند شود، اما این انتقال هنوز بعید است و دارای ضریب 15.00 می باشد.

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
رابطه جنسی معلم زن جوان با دانش آموز 17 ساله و پشیمانی او!
رابطه جنسی معلم زن جوان با دانش آموز 17 ساله و پشیمانی او!