کد امنیتی بازی انفجار چیست؟

کد امنیتی بازی انفجار چیست؟

کد امنیتی بازی انفجار (Captcha) 

کاربران زیادی درمورد کد امنیتی بازی انفجار سوالاتی را مطرح کرده اند. ثبت نام در سایت های بازی انفجار نیاز به ورود مشخصات مختلفی دارد. همچنین باید یک سری پروسه های دیگر را طی کنید که یکی از آنها وارد کردن کد امنیتی سایت انفجار می باشد. در این پست به طور کامل درمورد نحوه ثبت نام در سایت انفجار صحبت کرده و نحوه ورود کد امنیتی بازی انفجار را هم به شما آموزش می دهیم.

 

اگر تا به حال در سایت های بازی انفجار ثبت نام کرده باشید، حتما متوجه کد امنیتی سایت بازی انفجار شده است. شما باید این کد را در مرحله ثبت نام وارد کنید. همچنین گاهی اوقات اگر آی پی فیلترشکن خود را عوض کنید یا به تازگی وارد آدرس جدید سایت انفجار شوید، باید این کد را وارد کنید. به طور کلی ممکن است در شرایط مختلفی ورود این کد از شما درخواست شود، در زیر بیشتر صحبت می کنیم.

 

اکثر افرادی که وارد سایت های بازی انفجار می شوند، اطلاعات زیادی درمورد وب گردی و فضای اینترنت ندارند. اما این هیچ مشکلی ندارد زیرا که قرار نیست همه افراد متخصص اینترنت باشند. بلکه باید یاد بگیرند که چگونه برخی از نیازهای خود را در هنگام وب گردی و ورود به سایت های مختلف برطرف کنند. البته وارد کردن کد امنیتی فقط مربوط به سایت انفجار نیست و در خیلی جاها از شما درخواست می شود.

 

مقاله مرتبط: آموزش بازی انفجار ترفند و هک بازی انفجار + الگوریتم ضریب

 

چرا باید کد امنیتی (Captcha) وارد کنیم؟

اول از همه اجازه دهید تا بررسی کنیم که چرا مرورگر شما درخواست ورود کد امنیتی دارد. این بیشتر به دلایل امنیتی درخواست می شود. وقتی شما آی پی فیلترشکن خود را عوض می کنید یا اینکه وارد آدرس جدیدی با یک آی پی جدید می شوید، مرورگر از شما درخواست وارد کردن کد امنیتی را دارد. دلیل اینجاست که سایت ها می خواهند از ورود ربات ها و بات ها جلوگیری کنند و مطئن شوند که کاربر یک انسان است.

کد امنیتی بازی انفجار چیست؟

این روزها ربات ها فضای اینترنت را تهدید می کنند. افرادی با ساخت ربات های مختلف قصد حمله به سایت ها، کپی محتوای سایت ها و یا ایجاد کارهای مخرب دارند. بنابراین وقتی یک سایت چیز مشکوکی را مشاهده می کند، از شما می خواهد که یک کد امنیتی را وارد کنید. در این صورت از ورود ربات ها جلوگیری می شود و سایت مطمئن می شود که کسی که درخواست ورود را دارد یک فرد واقعی است.

 

بنابراین باید بدانید که ورود این کد در برخی مواقع برای ورود به سایت ها الزامی می باشد. همچنین در هنگام ثبت نام در برخی سایت ها از جمله سایت های بازی انفجار شما باید کد Captcha را وارد کنید. در این صورت سایت مطمئن می شود، فردی که تقاضای ثبت نام را دارد یک ربات نیست. ولی شما نباید در این مورد نگران باشید زیرا که وارد کردن کد Captcha سایت انفجار بسیار ساده است.

 

نحوه وارد کردن کد امنیتی بازی انفجار

وارد کردن کد Captcha بازی انفجار بسیار ساده است. به طور کلی دو روش برای اینکار وجود دارد. اول این است که شما بر روی گزینه (من یک ربات نیستم) کلیک می کنید. دوم هم این است که شما بر روی عکس هایی که از شما درخواست می شود کلیک می کنید. البته مشکل اینجاست که نام عکس ها به صورت انگلیسی درخواست می شود بنابراین این روزها برای وب گردی نیاز دارید تا کمی انگلیسی هم بلد باشید.

 

مقاله مرتبط: بازی کراش الکتریک Electric Crash ورژن جدید بازی انفجار

 

کد امنیتی بازی انفجار چیست؟

به عنوان مثال از شما درخواست می شود که بر روی عکس هایی که دارای قایق، خط عابر پیاده، چراغ راهنمایی، کامیون، تاکسی، اتوبوس و… هستند کلیک کنید. شما باید بر روی تمام این تصاویر کلیک کرده و بر روی گزینه تایید کلیک کنید. گاهی اوقات ممکن است که سایت از شما بخواهد که بر روی 10 عکس هم کلیک کنید. به همین سادگی شما می توانید کد امنیتی سایت انفجار را وارد کرده و به راحتی وارد سایت شوید.

 

کد امنیتی Captcha چیست؟

کپچا مخفف Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart می باشد. این به معنای (تست همگانی کاملاً خودکار شده تورینگ برای تشخیص انسان از کامپیوتر) می باشد.

 

ورود به سایت انفجار ضریب بالا

در آخر نیز باید بگوییم که در این پست با کد امنیتی بازی انفجار آشنا شده و نحوه وارد کردن کد Captcha در سایت های انفجار را به شما آموزش دادیم. بنابراین از این پس به راحتی می توانید وارد سایت های بازی انفجار شده و بدون هیچ مشکلی در این سایت ها ثبت نام کنید. برای ورود به بهترین سایت بازی انفجار ایران می توانید بر روی لینکی که در پایین صفحه قرار داده ایم کلیک کنید.

 

مقاله مرتبط: ترفندهای جدید بازی انفجار (5 ترفند جدید و کاربردی برای برد تضمینی)

 

کد امنیتی بازی انفجار چیست؟

برای مطالعه دیگر مطالب درمورد بازی انفجار می توانید به پست های پیشنهادی که در زیر ارائه داده ایم مراجعه کنید. شما می توانید بررسی معتبرترین سایت های بازی انفجار، مطالب آموزشی بازی انفجار و روش های برنده شدن در بازی انفجار را مطالعه کنید. تیم ما صدها مقاله بروز، تخصصی و کاملا رایگان را در اختیار علاقه مندان به بازی انفجار و سایت های بازی انفجار قرار داده است.

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
زنی که 23 ارگاسم در روز دارد و از رابطه جنسی زیاد لذت می برد!
زنی که 23 ارگاسم در روز دارد و از رابطه جنسی زیاد لذت می برد!