عاقبت بازی در فیلم های مستهجن از زبان پورن استار جوان + عکس

عاقبت بازی در فیلم های مستهجن از زبان پورن استار جوان + عکس

عاقبت بازی در فیلم های مستهجن 

پورن استار جوان از عاقبت بازی در فیلم های مستهجن صحبت می کند. او می گوید: من از طریق سایت های پورنوگرافی ثروتمند شدم. اما اینکارها در نهایت من را افسرده، و بیکار کرد. یکی از برترین مدل های پلتفرم اونلی فنز، اخیراً برنامه خود را برای ترک این پلتفرم اعلام کرده است. او در جریان یک پادکست در مورد چرایی ترک حوزه سرگرمی های بزرگسالان صحبت می کند.

 

باید بگوییم که این مدل پس از چهار سال از OnlyFans کناره‌گیری می‌کند. لوری رزی می‌گوید این موضوع باعث افسردگی او شده و نمی‌تواند از رختخواب بلند شود. لوری رز از ترومای جنسی دوران کودکی جان سالم به در برد، اما گفت که این تروما او را «هیپرجنس‌گرا و نامنظم» کرده است. به دلیل اعتماد به نفس پایین او همیشه تصمیمات پرخطری اتخاد می کند.

 

عواقب حضور در صنعت سرگرمی های بزرگسالان

این دختر 25 ساله اهل سوانسی، با وجود اینکه یکی از بهترین مدل های اونلی فنز در انگلیس است، اکنون شجاعانه به این پلتفرم اشتراکی، پشت می کند. با این حال، زن جوان می ترسد، زیرا که اکنون بیکار است. لوری گفت: حضور در OnlyFans بسیار سخت است. زیرا همیشه افرادی هستند که در این پلتفرم اقدام به آزار دادن شما می کنند.

عاقبت بازی در فیلم های مستهجن 

و اگر این کاری است که به هر حال از انجام آن لذت نمی برید، ترکش کنید. زیرا که همیشه افرادی وجود دارند که شما را به خاطر آن ناراحت می کنند، آن وقت بسیار وحشتناک می شود. مردم در ملاقات های حضوری نیز با شما رفتار بدی می کنند. همه شما را منفی و مرتد و نجس می بینند. حتی آنهایی که روشنفکرتر هستند، باز هم دید بدی نسبت به شما دارند.

 

بیشتر بخوانید: 5 بازیگر که قبل از معروف شدن فیلم پورن می ساختند!

 

مردان از من نفرت دارند

نفرت عمدتاً از جانب مردان نشأت می‌گیرد، آنها با همین نفرت است که شما را نام‌گذاری می‌کنند و باید با آن برخورد کرد. بارها به من گفته اند که چاق هستم. مردم تمام تصویر من را از هم جدا کرده اند و خیلی روی من تاثیر گذاشته است. بخاطر همین هم، من جراحی کرده ام و وزن زیادی از دست داده ام.

عاقبت بازی در فیلم های پورن

مردم فقط فکر می کنند که می توانند هر طور که می خواهند با شما صحبت کنند. لوری در یک خانواده مذهبی مسیحی بزرگ شد و تا زمانی که 18 ساله شد، مجبور بود یکشنبه ها به کلیسا برود. او ادعا می کند که خانواده مذهبی اش وقتی تصمیم گرفت وارد سرگرمی های بزرگسال شود، او را طرد کردند.

 

در سال 2018 لوری یک ستاره در شبکه های اجتماعی بود، جایی که او به سرعت صدها هزار دنبال کننده از ویدیوهای رقص خودش به دست آورد. لوری در آن زمان او به راه‌هایی برای کسب درآمد از محبوبیت خود فکر می‌کرد. دوستی داشت که به OnlyFans پیوسته بود – و از لوری خواست که وارد این پلتفرم شود.

 

بیشتر بخوانید: ترک شغل برای بازی در فیلم های جنسی و درآمد بیشتر! + عکس

 

قبلا فکر نمی کردم صنعت بزرگسالان بد باشد

او در پاسخ به این سوال که آیا در گذشته با حضور در صنعت پورنوگرافی موافق بود یا خیر، پاسخ داد: فکر می‌کنم در آن زمان خیلی متفاوت بود. بنابراین احساس نمی‌کردم که تصمیم دیوانه‌کننده‌ای باشد، اما اکنون احساس می‌کنم تصمیم دیوانه‌کننده‌ای بوده است. من در طول کرونا کارم را شروع کردم، بنابراین با کسی معاشرت نداشتم و نمی‌دانستم چه تاثیری در زندگی واقعی من خواهد داشت.

 

اما احساس می‌کنم که پلتفرم اونلی فنز و امثال آن، الان خیلی اشباع شده اند. در این پلتفرم ها، مردم بیشترین تلاش را می‌کنند تا بازدید داشته باشند. زمانی که من شروع به کار کردم، آنقدرها هم افراطی نبود. اما اکنون باید زشت ترین کارها را انجام دهید تا بازدیدها را به دست آورید و سپس به اشتراک ها منتقل شود.

 

بیشتر بخوانید: شغل قدیمی بازیگران فیلم های پورن | از میا خلیفه تا کایران لی

 

رابطه جنسی بیش از حد به روان من آسیب زد

داشتن رابطه جنسی بیش از حد روزانه در نهایت اعتماد به نفس لوری را از بین می برد – تا اینکه سرانجام با یک مشاور حرفه ای در مورد گذشته مشکل دار خود صحبت کرد. او به مرحله ای رسید که دیگر با گذاشتن عکس های برهنه بدنش در OnlyFans راحت نبود. لوری معتقد است که به هر حال به دلیل نشت اطلاعات، انجام این کار بی خطر نبوده است.

عاقبت بازی در فیلم های 18+ 

عاقبت بازی در فیلم های مستهجن

 

او با ارائه اطلاعاتی تاریک و صریح در مورد در 12 ماه گذشته اش، گفت: من برای مدت طولانی واقعاً احساس افسردگی می کردم. البته من همیشه در تلاش برای کار بودم، اما برای من بسیار عجیب است زیرا ایندفعه احساس کردم که خسته و ناراحت هستم. احساس می‌کردم گم شده‌ام و نمی‌توانستم بفهمم چه چیزی اشتباه است. سعی می‌کردم بفهمم مشکل چیست و بعد متوجه شدم که دیگران هستند.

 

افسردگی بعد از بازی در فیلم های مستهجن

ماه ها و ماه ها به خاطر افسردگی نتوانستم از تخت خوابم جدا شوم. لوری توضیح داد که در ابتدا از تولید محتوای جنسی راضی بود. اما گفت زمانی که او شروع به پردازش آسیب های دوران کودکی خود کرد، این موضوع تغییر کرد. و سرانجام تصمیم گرفت آن را روزی بنامد که بیش از هر زمان دیگری درآمد داشت.

 

بازی در فیلم های بزرگسال، فقط برای جنبه مالی ماجرا نیست. این سوال همیشه پیش می آید که بعد از آن چه می‌شود؟ سال گذشته تصمیم گرفتم که می‌خواهم استریم کنم. اکنون سعی می‌کنم از آن پول دربیاورم، اما بی میل و رغبت شده ام. می خواهم از این کار دور شوم. به علاوه، من هرگز از تصمیم‌هایم پشیمان نخواهم شد. زیرا اگر این تصمیم‌ها را نمی‌گرفتم، هرگز در جایی که هستم نبودم.

 

اگر تصمیم نمی‌گرفتم که اینکارها را انجام دهم، همچنان با خانواده‌ام در تماس بودم. و همچنان تحت کنترل آنها بودم، بنابراین برای من این تغییر بزرگی در زندگی من بود که باید اتفاق می‌افتد. این ماجراها از من یک فرد بسیار متفاوت ساخته است. پس، من از این بابت سپاسگزارم و همیشه به این صنعت احترام خواهم گذاشت – اما جای من نبود.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
بیوگرافی هیبا ابوک همسر اشرف حکیمی + عکس لخت خفن هیبا ابوک
بیوگرافی هیبا ابوک همسر اشرف حکیمی + عکس لخت خفن هیبا ابوک