6 آسان ترین پوزیشن های رابطه جنسی

6 آسان ترین پوزیشن های رابطه جنسی

6 آسان ترین پوزیشن های رابطه جنسی 

در این پست، 6 آسان ترین پوزیشن های رابطه جنسی را به شما آموزش خواهیم داد. ممکن است فکر کنید برای داشتن اوقاتی خوب در اتاق خواب باید فوق العاده انعطاف پذیر یا ماجراجو باشید. اما، به گفته متخصصان جنسی، پوزیشن‌های زیادی وجود دارد که اگر مبتدی هستید انجام آن‌ها بسیار آسان‌تر است – اما همچنان نوید ارگاسم‌های شگفت‌انگیز را می‌دهند.

 

1. پوزیشن Missionary

این یکی از رایج ترین پوزیشن های جنسی است و به عنوان یک پوزیشن کلاسیک توصیف می شود که هرگز قدیمی نمی شود. پوزیشن میسیوناری در واقع، یک پوزیشن صمیمی است که نیاز به تماس چشمی و فشارهای عمیق دارد. برای به دست آوردن بهترین نتیجه از این پوزیشن، یکی از طرفین باید به پشت دراز بکشد. شریک دیگر هم روی او قرار می گیرد.

6 آسان ترین پوزیشن های رابطه جنسی

زوج‌ها همچنین می‌توانند کمی چیزها را با هم مخلوط کنند و ابتکار به خرج دهند. آنها همیشه می‌توانند تغییرات کوچکی ایجاد کنند تا آنچه را که برای هر دو طرف بهترین است، پیدا کنند. به عنوان مثال، سعی کنید زاویه باسن خود را تغییر دهید یا پاهای خود را بالا بیاورید تا احساسات جدیدی پیدا کنید.

 

بیشتر بخوانید: 3 بهترین پوزیشن رابطه جنسی برای زنان با سینه بزرگ

 

2. پوزیشن Cowgirl

گاهی اوقات، ساده نگه داشتن رابطه جنسی واقعا بهترین است. و همانطور که از نامش پیداست (دختر گاو چران)، این پوزیشن جنسی کاملاً توضیحی است – شریک زندگی شما در حالی که شما دراز کشیده اید، روی شما می نشیند. در صورت نیاز می‌توانید از بازوهای خود برای حفظ تعادل روی سینه همسرتان استفاده کنید.

6 آسان ترین پوزیشن های رابطه جنسی

اما نکته کلیدی در این وضعیت بالا و پایین رفتن است – و همچنین این یک پوزیشن است که بیشترین کالری را می‌سوزاند. شما می توانید به آرامی یا با سرعتی که دوست دارید حرکت کنید و با تکیه دادن به عقب تنش را از بین ببرید. اینگونه وزنتان بیشتر روی ران هایتان قرار می گیرد.

 

3. پوزیشن Cowgirl’s helper

در حالی که دختر گاوچران می تواند به ارگاسم عالی منجر شود، ولی می تواند برای پاها نیز خسته کننده باشد. بنابراین می توانید از یک پوزیشن ساده تر در همان سبک استفاده کنید. این پوزیشن، دقیقاً به همان روشی که با یک دختر گاوچران معمولی شروع می‌کنید. اما این بار، شریک زندگی‌تان باسن‌ خود را بالا می‌آورد تا با هر فشاری برخورد ایجاد کند.

6 آسان ترین پوزیشن های رابطه جنسی

و در عین حال با گرفتن ران‌هایتان مقداری از وزن شما را نیز تحمل می‌کند. متوجه خواهید شد که در این وضعیت می توانید بیشتر دوام بیاورید. زیرا فشار کمتری به پاهای شما وارد می کند و همچنین نکات زیادی برای استفاده حداکثری از فعالیت های اتاق خواب خود وجود دارد، به خصوص اگر مرد هستید.

 

بیشتر بخوانید: فیلم گرفتن از همسر حین رابطه جنسی و پخش آنها!

 

4. پوزیشن Spoon

6 آسان ترین پوزیشن های رابطه جنسی

این دقیقاً مانند حالت قاشق زدن هنگام در آغوش گرفتن است، اما فقط باید زانوهای خود را کمی به داخل بیاورید و اجازه دهید همسرتان از پشت به شما نزدیک شود. باید بگوییم که این پوزیشن برای رابطه جنسی در صبح یا روزها یا شب هایی که احساس انرژی زیادی نمی کنید عالی است. اگر بخواهید این پوزیشن وسوسه انگیز می تواند برای یک تازه کار، صمیمی و دوست داشتنی باشد.

 

5. پوزیشن Flatiron

6 آسان ترین پوزیشن های رابطه جنسی

این پوزیشن هم خانواده پوزیشن داگی استایل می باشد. پوزیشن فلاتیرون، شامل دراز کشیدن، به صورتی است که باسن‌ تان کمی بالا رفته است. این پوزیشن برای زنان آسان تر است، زیرا که مرد از پشت وارد کار می‌شود و انرژی بیشتری مصرف می کند. برای جذاب تر کردن همه چیز، سعی کنید باسن خود را کمی به اطراف حرکت دهید تا حس متفاوتی ایجاد کنید.

 

6. پوزیشن Faceoff

برای اجرای این پوزیشن، باید بدانید که همه چیز در آن، مربوط به ارتباط است. زیرا به جای ایستادن، شریک زندگی شما روی انتهای تخت یا صندلی می نشیند و شما رو به روی خواهید بود. شما دقیقاً رو به روی صورت شریک زندگی خود هستید. بنابراین می توانید حرف های خودتان را در گوش او زمزمه کنید. اینگونه می توانید مرد خود را بیشتر تحریک کنید.

از آنجایی که هر دوی شما نشسته اید، اگر می خواهید بیشتر دوام بیاورید و انرژی را برای موقعیت های بعدی صرفه جویی کنید، این یک انتخاب عالی است. بنابراین اگر تازه کار هستید و می خواهید تجربه یک رابطه جنسی خوب را داشته باشید، این پوزیشن هم بسیار عالی عمل می کند. همچنین درصد تحریک زوجین در این پوزیشن بسیار زیاد است.

 

بیشتر بخوانید: زنی که 23 ارگاسم در روز دارد و از رابطه جنسی زیاد لذت می برد!

 

چگونه می توانیم رابطه جنسی را آسان تر کنیم؟

آیا در مواقعی متوجه می‌شوید که برای صمیمی شدن یک کشمکش وجود دارد؟ دیدره سندرز، متخصص روابط جنسی می گوید: اگر همیشه در تخت دو نفره خوب و قدیمی خود عشق بازی می کنید، به دنبال فرصت هایی برای تغییر مکان عشق و زمان و همچنین زمان باشید. لمس کردن یکی از اساسی ترین نیازهای انسان است. نباید از لمس کردن یکدیگر دریغ کنید.

 

همچنین، برای لذت بیشتر و صمیمیت پرشور که یک رابطه خوب و پایدار بیش از جایگزینی هیجان جدید است، باید وقت بگذارید. اگر به نظر می رسد لذت رابطه جنسی برای شما کم شده و برانگیخته شدن برای شما سخت تر است، سعی کنید دست خود را روی دست شریک زندگی خود قرار دهید در حالی که او شما را لمس و نوازش می کند.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
گردش در شهوتی ترین شهر جهان و خوابیدن با مرد متاهل در هتل!
گردش در شهوتی ترین شهر جهان و خوابیدن با مرد متاهل در هتل!