سینه های بزرگ دختر 25 ساله و پیدا نشدن سوتین مناسب برای او!

سینه های بزرگ دختر 25 ساله و پیدا نشدن سوتین مناسب برای او!

مشکل ساز شدن سینه های بزرگ دختر 25 ساله 

سینه های بزرگ دختر 25 ساله و پیدا نشدن سوتین مناسب برای او، واکنش کاربران را برانگیخته است. یکی از کاربران تیک تاکی گفت که سینه های بزرگی دارد و حالا که باردار شده، سینه های او بزرگتر هم شده اند. او در ادامه گفت که نمی تواند سوتین مناسب پیدا کند، زیرا که سایز سینه های او بسیار بزرگ هستند. این دختر باردار همچنین گفت که مردم دائما به سینه های بزرگ او زل می زنند.

 

انسان ها هر روز با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند. برخی از این مشکلات به خاطر اینکه در بیشتر کشورها تابو محسوب می شوند، از دید عموم پنهان می شوند. اما با ظهور شبکه های اجتماعی و آزادی های بیشتر، مردم راحت تر می توانند مشکلات شان را بیان کنند. یکی از پربازدیدترین موارد اخیر، مشکل پیدا نشدن سوتین مناسب برای دختر بارداری است که سینه های بزرگی دارد.

 

این دختر گفته که قبلا هم سینه های بزرگی داشته، اما از وقتی که باردار شده است، سایز سینه های او بزرگتر هم شده اند. او با انتشار یک ویدیو در تیک تاک بیشتر درباره این مسئله صحبت کرد. البته کاربران دیگر هم در گذشته از معضلات داشتن سینه های بزرگ گفته بودند. اما دغدغه آنها سوتین نبود، بلکه مشکل آنها زل زدن مردان و حتی زنان دیگر به سینه های بزرگشان بوده است.

 

بیشتر بخوانید: 10 سکسی ترین زنان جهان در سال 2024 با اندام زیبا و جذاب

 

مشکلات سینه های بزرگ در دوران بارداری

دختر معروف تیک تاکی گفت: من سایز 36DDD هستم و سینه‌هایم هر روز بزرگ‌تر می‌شوند. اکنون باردار هستم – پیدا کردن لباس‌های بیکینی بسیار سخت است اما خریدهای جدیدم عالی هستند. باید بگوییم که پیدا کردن بیکینی مناسب برای ساپورت از سینه های بارداری می تواند کار دشواری باشد. با این حال، این دختر، با آخرین خریدهای ویکتوریا سیکرت به یک معدن طلا برخورد کرده است.

سینه های بزرگ دختر 25 ساله و پیدا نشدن سوتین مناسب برای او!

اشلی، کاربر TikTok، خرید لباس شنای ویکتوریا سیکرت خود را که برای سینه های بزرگتر مناسب است، به دنبال کنندگانش نشان داد. این چهره تیک تاکی، با تاپ بیکینی صورتی با طرح مار از ویکتوریا سیکرت ژست گرفت. خانم اشلی راموس در ویدیوی خود توضیح داد که در تلاش برای یافتن سوتین مناسب برای پوشیدن در دوران بارداری است.

 

ممه های من هر روز بزرگتر می شوند

اشلی به چند مدل سوتین بیکینی ویکتوریا سیکرت نگاه کرد تا چیزی که مورد نیازش است، را پیدا کند. او گفت: من یک بیکینی جدید سفارش دادم. من اکنون در هفته 20 ام بارداری هستم، البته قبلاً هم سینه بزرگی داشتم. این اینفلوئنسر ادامه داد: من همیشه [سینه‌های] بزرگ داشته‌ام، اما آنها حالا هر روز، بزرگ‌تر از قبل شان می‌شوند.

سینه های بزرگ دختر 25 ساله و پیدا نشدن سوتین مناسب برای او!

اشلی توضیح داد: پیدا کردن سوتینی که مناسب سینه های من باشد سخت است، اما در ویکتوریا سیکرت، می‌توانید اندازه دقیق سوتین خود را سفارش دهید. او در حالی که سوتین جدیدش را باز کرد، گفت: من یک مدل سایز 36DDD سفارش دادم، چیزی که معمولا می پوشم. حالا بیایید ببینیم چگونه به نظر می رسد و آیا اندازه من هست یا خیر.

 

بیشتر بخوانید: زن زیبا و خوش اندام که مردان پولدار را اغوا می کند + عکس

 

واکنش کاربران به سوتین جدید اشلی

این تیک تاکر، همچنین برآمدگی شکم خود را در حالی که با این سوتین طرح مار صورتی دو تکه با جلوی پیچ خورده ژست گرفته بود، نشان داد. اشلی به فالوورهایش گفت: من از داشتن این سوتین بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم. بند های کاملاً قابل تنظیم دارد و سینه ها خیلی خوب در آن جا می گیرند. اصلاً چیزی از آنها بیرون نمی ریزد.

سینه های بزرگ دختر 25 ساله و پیدا نشدن سوتین مناسب برای او!

این تیک تاکر معروف همچنین دیگر لباس های جدید خودش را هم به فالوورهایش نشان داد. خانم اشلی، در توضیح این کلیپ نوشته است: مایوهای ویکتوریا سیکرت همان جایی هستند که باید باشند. کاربران تیک تاک هم به بخش نظرات رفتند تا نظرات خود را در مورد ظاهر جدید اشلی به اشتراک بگذارند.

 

یکی از فالوورهای اشلی نوشت: اوه خدای من، من آن لباس شنا را دوست دارم. یکی دیگر از دنبال کنندگانش هم، این لباس شنای ویکتوریا سیکرت را خیلی زیبا نامید. در کل فالوورهای اشلی بدون تمسخر، از او حمایت کردند. در آخر هم باید بگوییم که اگر تمایل دارید تا پست های بیشتر در اینباره مطالعه کنید، می توانید به مطالب پیشنهادی زیر مراجعه کنید.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
دردسرهای تغییر چهره زن جوان بعد از جراحی زیبایی + عکس
دردسرهای تغییر چهره زن جوان بعد از جراحی زیبایی + عکس