عکس های بدون سوتین کندال جنر خواهر کیم کارداشیان

عکس های بدون سوتین کندال جنر خواهر کیم کارداشیان

عکس های بدون سوتین کندال جنر خواهر کیم کارداشیان

در این پست، عکس های بدون سوتین کندال جنر را مرور می کنیم. به گفته یک کارشناس، کندال جنر با اعتماد است، اما می‌خواهد از شر دیگر کارداشیان ها و خصوصا مادرشان رها شود. کندال جنر علاقه زیادی به جنبش بدون سوتین داشته است. یک متخصص زبان بدن می گوید که او به زودی سوتین خود را دوباره نخواهد پوشاند، زیرا بدون آن احساس رهایی می کند.

 

یک متخصص زبان بدن گفت که کندال جنر (که در 30 ژوئن در اینجا دیده شد) با اعتماد به نفس است و در استایل بدون سینه بند خود احساس آزادی می کند. جودی جیمز که یک متخصص است، گفت: کندال با اعتماد به نفس و رهایی به نظر می رسد. زیرا ظاهر نداشتن سینه بند برای او، به این معنی است که می تواند آزادتر باشد.

 

به ندرت هفته ای می گذرد که کندال جنر، بدون سوتین در لس آنجلس بیرون برود. یا اینکه به یک مهمانی برود، یا برای گرفتن سلفی های آنلاینش ژست بگیرد. و درست مانند سایر افراد مشهور که بنا به درخواست خود استایل خود را تغییر می دهند، این سوپرمدل 27 ساله به خاطر نمایش انواع ظاهرهای بی بند و بار گونه اش، شهرت دارد.

 

چرا کندال جنر سوتین نمی پوشد؟

کندال در 30 ژوئن در نیویورک با شلوار آبی سرمه ای و یک تاپ کراپ دیده شد. او همچنین زیر آن سوتین نپوشید و ظاهر شیک خود را با کلاه بیسبال ساده و کفش های راحتی و هوشمند ست کرد. اگرچه استایل های بدون سوتین در حال افزایش است، ولی جودی جیمز، متخصص زبان بدن، گفت که: کندال با دیگران متفاوت است. او توضیح داد: ما در اینجا می‌خواهیم بدون سوتین، آرام و معمولی باشیم.

عکس های بدون سوتین کندال جنر

کندال در سال 2014 در باند فرودگاه مارک جاکوبز [درست کمی پس از 18 سالگی]، جنبش بدون سوتین خود را آغاز کرد. ولی از آن زمان، نگاه بدون سینه‌بند او بیانیه‌ای از استقلال و فردیت را نشان داد. او جرقه این نگاه خاص را زده است که ممکن است نشانه ای از تمایل به دیده شدن خودش و آزاد بودنش باشد. کندال مانند یک زن آزاد و به دور از برند کارداشیان رفتار می کند.

 

هنگامی که او بزرگ شد، او ظاهر بدون سوتین خود را به چیزی بسیار حسی تر تبدیل کرد. کندال سینه های بسیار کوچکی داشت، اینقدر کوچک اصلا در کف دست جای نمیگرفتند! به همین خاطر هم مدام مورد تمسخر قرار می گرفت. اما حالا سایز سینه های او کمی بزرگتر شده است. به همین خاطر هم، تغییرات او در زبان بدنش، ظاهر بدون سوتین کندال جنر را به چیزی تحریک‌کننده‌تر تبدیل می‌کند.

 

استایل های بدون سوتین کندال جنر

تاپ های شفاف، اکنون شامل زبان بدنی است که مطمئناً سکسی به نظر می آید. وقتی کندال بدون سوتین در خیابان ظاهر می شود، بیانیه ای در مورد آزادی و استقلال می دهد. به نظر می‌رسد که سفر کندال در نیویورک نسخه‌ای از روند رو به رشد این سلبریتی را نشان می‌دهد. کارشناس ما خاطرنشان کرد که کندال همیشه سعی نمی کند جسور باشد. آخرین لباس او تلاشی برای ظاهری جسورانه نیست.

عکس های بدون سوتین کندال جنر

او کیفش را دارد و سرش کمی پایین‌تر است، نه اینکه طوری ژست بگیرد که سینه‌هایش را به یک ویژگی تبدیل کند. جودی جیمز، متخصص زبان بدن، گفت کندال سینه های خود را به ویژگی اصلی نیویورک در ماه ژوئن تبدیل نمی کند. هرگاه در یک مراسم یا مهمانی بدون سوتین باشد، کاملاً مطمئن به نظر می‌رسد. در آن مواقع، او سیگنال هایی می دهد که می داند چقدر جسور است.

عکس های بدون سوتین کندال جنر

به عنوان یک بیانیه، می تواند یک تمایل مطمئن برای شوکه کردن را نشان دهد، اما همچنین نمادی از رهایی است.کندال از ظاهر بدو ن سینه بند خود برای ایجاد هر اثری که انتخاب می کند استفاده می کند. در حالی که برخی از استایل های او در طول روز و عصر جنبه جنسی دارند، برخی دیگر اینگونه نیستند. اما کندال همیشه آزادی خود را به رخ می کشد.

 

نظر کندال درمورد استایل بدون سینه بند

کندال در گفتگو با Vogue گفت: به یاد دارم که از مدیر برنامه ام تماسی دریافت کردم که مارک و کتی گراند، استایلیست برنامه می‌خواهند من را در چنین لباسی قرار دهند. کندال اضافه کرد: من اینطور فکر می کردم که “من اهل بازی هستم. پس مهم نیست.” جودی افزود: کندال برای اولین بار در سال 2014 ظاهر بدون سینه بند خود را در نشان داد.

عکس های بدون سوتین کندال جنر

در این دوره از زندگی او، این به طور قطع یک سیگنال جنسی نبود. آنچه که بود، یک بیانیه مد بالا بود که تماماً مربوط به لباس بود و نه نوک سینه های قابل مشاهده کندال. بنابراین، کندال این را عمداً ملایم نگه داشت تا باکلاس بماند. سینه‌های او قابل مشاهده بود، اما ژست بدن او در کت واک بسیار آندروژن بود. خب، کندال اینجا عالی به نظر می رسد، اما به عنوان یک مدل به جای یک عضور کارداشیان.

 

به عنوان یک مدل، او مد را به جای تمایلات جنسی خود تبلیغ می کند. اگرچه این می‌توانست لحظه‌ای بسیار رهایی بخش برای کندال باشد. برهنه کردن نوک پستان گام بزرگی از نظر جسارت است. برای کندال، زمانی که این کار در آنجا انجام شد، دیگر راه برگشتی وجود نداشت. شعار اصلی جنبش آزادی زنان سوزاندن سوتین برای رسیدن به آزادی بود.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
بیوگرافی بشرا دستور نژاد + حواشی و عکس های Boshra
بیوگرافی بشرا دستور نژاد + حواشی و عکس های Boshra