لخت شدن زن جوان جلوی پنجره و داستان لذت بردن او از این کار! + عکس

لخت شدن زن جوان جلوی پنجره و داستان لذت بردن او از این کار! + عکس

لخت شدن زن جوان جلوی پنجره + عکس

لخت شدن زن جوان جلوی پنجره در شبکه های اجتماعی خبرساز شده است. این زن جوان که یک اینفلوئنسر تیک تاکی است، گفته همیشه عادت دارد جلوی پنجره لخت شود. او لباس های خود را در مقابل پنجره عوض می کند و عابران و کارگران ساختمانی همیشه بدن عریان او را می بینند. این زن گفته است که از این کار لذت می برد و مطمئنا دیگران هم از دیدن بدن برهنه او لذت خواهند برد.

لخت شدن زن جوان جلوی پنجره و داستان لذت بردن او از این کار!

کیتی سالیوان می گوید: من جلوی پنجره خانه ام برهنه می شوند کارگران ساختمانی مرا می‌بینند – اهمیتی نمی‌دهم، دوست دارم سک همسایه برهنه باشم. این زن فاش کرده است که بدون شرم لباس های خود را در مقابل پنجره عوض می کند و اهمیتی نمی دهد که مردم او را برهنه ببینند. خانم سالیوان توضیح داد که کارگران ساختمانی بیرون خانه اش، اغلب او را “فرشته” می نامند.

 

لباس عوض کردن دختر جوان جلوی پنجره

کیتی سالیوان اعتراف کرد که بارها جلوی پنجره بازش برهنه شده است. او می گوید: من هر روز جلوی این پنجره لباس عوض می کنم. من در اتاقم 15 گیاه دارم و به این دلیل هرگز پرده ها را نمی بندم. مردانی که مشغول ساخت و ساز هستند، من را فرشته ای برای بقیه اعضای خانواده می نامند. آنها هر روز مرا 100% برهنه می بینند. البته برایم مهم نیست.

لخت شدن زن جوان جلوی پنجره و داستان لذت بردن او از این کار!

مردم به سرعت در مورد کلیپ او نظر دادند زیرا بسیاری از مردم می توانستند با او ارتباط برقرار کنند. بخش کامنت های او پر از نظرات خنده دار کاربران بود. برخی می خواستند آدرس محل سکونت او را بگیرند. برخی هم می خواستند تا در همسایگی او زندگی کرده و هر روز از دیدن بدن برهنه کیتی لذت ببرند. البته کیتی هم به کامنت های برتر پستش جواب داد.

لخت شدن زن جوان جلوی پنجره و داستان لذت بردن او از این کار!

امروزه زنان زیادی همانند کیتی از نشان دادن اندام خود به دیگران لذت می برند. این زنان اعتقاد دارند که می توانند همانند مردانی که بدن خود را به رخ دیگران می کشند، بدن خود را به رخ دیگران بکشند. البته هنوز هم افراد زیادی در سراسر جهان وجود دارند که از این اقدامات خشمگین می شوند. جواب کیتی به آنها این است که سرشان به زندگی خودشان باشد.

 

برهنه گرایان چه پیامی برای دیگران دارند؟

افرادی همانند کیتی با این حرکات، می خواهند آزادی های زنانه را بیشتر کنند. آنها با تابو شکنی قصد دارند تا شرایطی ایجاد کنند که در آن زنان بتوانند آزادتر باشند. ما در مقالات قبلی خبرهایی از دختران برهنه گرا و همچنین کسانی که با بیکینی به خرید می روند را منتشر کرده ایم. البته این اقدامات فقط در کشورهای آزاد و متمدن انجام می شود.

لخت شدن زن جوان جلوی پنجره و داستان لذت بردن او از این کار!

اگر زنی در خاورمیانه بخواهد نودگرایی کند، مردم کوچه و خیابان به او حمله خواهند کرد. در یک مورد، دختری که رکورد تاتو در انگلستان را داشت به ترکیه سفر کرده بود. او گفته بود که ترکیه ای ها اجازه ندادند که او وارد بار شود و رفتارهای زننده ای با او داشته اند. این دختر هم فهمیده بود که حتی الامکان باید به جاهایی سفر کند که مردم متمدنی داشته باشند.

و اما در آخر هم باید بگوییم که برای مطالعه پست های بیشتر، می توانید به مطالب پیشنهادی زیر مراجعه کنید. شما می توانید داغ ترین اخبار روز جهان را در سایت ما دنبال کنید. همچنین اگر علاقه دارید تا در بهترین سایت های سرگرمی آنلاین ایران ثبت نام کنید ما یک پیشنهاد خوب برای شما داریم. با کلیک بر روی لینک های ورود به سایت پایین صفحه وارد بهترین سایت ها خواهید شد.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
جراحی کردم تا زیبا شوم اما مردان مرا به چشم دیگری می بینند!
جراحی کردم تا زیبا شوم اما مردان مرا به چشم دیگری می بینند!