زن جذاب که با مردان بی پول قرار نمی گذارد + عکس

زن جذاب که با مردان بی پول قرار نمی گذارد + عکس

زن جذاب که با مردان بی پول قرار نمی گذارد 

زن جذاب که با مردان بی پول قرار نمی گذارد گفت: من یک مادر جذاب و داغ هستم و از قرار ملاقات با مردانی که پول ندارند امتناع می کنم – شریکان زندگی هزاران دلار برای من خرج کرده اند، و من ارزش خودم را می دانم. این مادر جذاب در پیج تیک تاک خودش که چگونه از قرار ملاقات با مردانی که پول ندارند خودداری می کند. واکنش کاربران به حرف های او بسیار متفاوت بده است.

 

استیوی موری، 30 ساله، معتقد است که زنان باید ارزش خود را بدانند و نباید به کمتر از خودشان رضایت دهند. خانم استوی موری گفته است که از قرار ملاقات با مردانی که پول ندارند خودداری می کند. او به شدت مستقل است و نشان داد که قصد ندارد وقت و تلاش خود را برای مردانی که نمی توانند هدایای خوبی را به او نشان دهند تلف کند.

 

استیوی، می‌گوید: وقتی در رابطه هستم، انتظار دارم برای من پول خرج شود. من خیلی مستقل هستم. می توانم بیشتر چیزها را برای خودم فراهم کنم. پس چرا من مردی را می خواهم که نتواند به دارایی های من چیزی اضافه کند؟ مردها از من می خواهند که برای آنها غذا درست کنم و از من انتظار دارند که باری از دوششان را بردارم. اگر آنها همه اینها را می خواهند، باید بهایی پرداخت کنند.

 

بیشتر بخوانید: زن زیبا و خوش اندام که مردان پولدار را اغوا می کند

 

مادر جذاب که با مردان بی پول قرار نمی گذارد

پس از گذراندن بیشتر دوران بزرگسالی اش در روابط، استیوی برای اولین بار پس از سالها مجرد است. او زمان می‌گذارد تا خود را بازسازی کند و توضیح داده که چگونه دوباره به یک دختر ورزشکار جذاب تبدیل شده و توجه زیادی را به خود جلب می‌کند. او که مادر دو فرزند است گفت که چگونه با درخواست‌های قرار ملاقات بمباران می‌شود اما در هیچ کاری عجله نمی‌کند.

زن جذاب که با مردان بی پول قرار نمی گذارد 

استیوی گفت: در گذشته، وقتی چیزی یا پولی می‌خواستم، آن را می‌گرفتم چون می‌خواستم. من هرگز از گفتن آنچه انتظار داشتم خجالت نمی کشیدم. من هرگز هدایای بزرگی دریافت نکردم، اما هزاران هدایایی در طول سال ها توسط شرکای مختلف برای من خرج شده است. شاید تعطیلات بزرگترین تعطیلات زندگی ام بود. هر کدام از آنها چیزهای زیادی به من دادند.

 

بیشتر بخوانید: فرستادن عکس لخت برای پدران بچه های مدرسه ای

 

اگر پول نداری سمت من نیا

خانم استیوی فاش کرد که به این فکر نمی کند که با کسی که بیکار و بی پول است قرار ملاقات بگذارد. وی افزود: اگر شغلی ندارید، من شما را نمی‌خواهم. من قصد دارم تفریح کنم، سفر کنم و خاطره بسازم. اگر کسی بخواهد در زندگی من گنجانده شود، باید این آرزوها را داشته باشد. آنها می گویند شما باید خود را با افرادی احاطه کنید که می خواهید تبدیل به آنها شوید.

رابطه عاشقانه به شرط پول

بنابراین من واقعاً می خواهم در اطراف مردان و افراد پولدار بیشتری باشم. البته استیوی می پذیرد که همه چیز هم همیشه به پول نقد نمی رسد و ممکن است شخصی که با او است فقط لباس برای او بخرد. باید بگوییم، او فاش کرد که به کسی نیاز دارد که مایل به رهبری باشد و وقت و توجه زیادی به او اختصاص دهد. این زن تاکید می کند که: همه ما خیلی راحت به این نتیجه می رسیم.

 

بیشتر بخوانید: دختر بیکینی پوش که توسط همسایه ها تحریم شد!

 

باید برای من خرج کنید تا با شما باشم

مادر جذاب که صاحب دو فرزند هم می باشد، ادامه داد: از زمانی که مجرد شدم، متوجه شدم که هر مردی یک زن می‌خواهد، اما هیچ‌کدام از آنها نمی‌دانند چگونه کار کنند. و این فقط به چیزی به سادگی برنامه ریزی یک قرار وابسته است. قبلاً وقتم را تلف می کردم. اما حالا اگر نمی‌توانید زمان و مکان را به من بگویید و یک شب بدون استرس به من بدهید، من آن را نمی‌خواهم.

مادر جذاب که با مردان بی پول قرار نمی گذارد

زبان عشق من اعمال خدمت است. این گونه است که باید شنیده شوم، مورد محبت قرار بگیرم و حمایت شوم، و فکر می‌کنم پول با آن همراه است. استیوی، خالق محتوا، یک سازماندهی فروش تجارتی ایجاد کرده است که به او کمک می کند تا زندگی خود را برنامه ریزی کند. او اکنون در تلاش است تا آینده کامل خود را بسازد و از زنان دیگر نیز خواسته است که همین کار را انجام دهند.

 

بیشتر بخوانید: بدن جذاب تاتو شده ترین دختر انگلیسی

 

به مردان کمتر از خودتان راضی نشوید

استیوی گفت: من چیزهای ساده و قرارهای ساده را دوست دارم. من انتظار ندارم مردها به سمت من پول پرتاب کنند، اما اگر این کار را بکنند، من هم شکایت نمی کنم. حرف من این است که به کمتر راضی نشوید و اگر مرد شما پول بیشتری را برای زن دیگری خرج می کند، باید او را ترک کنید. فالوورهای این زن، واکنش های بسیار متفاوتی به حرف های او در تیک تاک داشته اند.

 

برخی از کاربران به شدت از او انتقاد کرده و او را پول پرست و آهن پرست خطاب کرده اند. برخی از کاربران که تمام زن هستند هم حرف های او را تایید کرده اند. آنها گفته اند که مردان برای نزدیک شدن به زنان باید پول خرج کنند. در غیر اینصورت زنان هیچ علاقه ای ندارند که با آنها باشند. البته برخی زنان هم پول را معیار خوبی برای رابطه نمی دانند.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
زیباترین همسران فوتبالیست های خارجی معروف + عکس های داغ و خفن
زیباترین همسران فوتبالیست های خارجی معروف + عکس های داغ و خفن