شوهر جوان از همسرش می خواهد با مردان غریبه رابطه جنسی داشته باشد + عکس

شوهر جوان از همسرش می خواهد با مردان غریبه رابطه جنسی داشته باشد + عکس

شوهر جوان از همسرش می خواهد با مردان غریبه رابطه جنسی داشته باشد 

 

ماجرای شوهر جوان از همسرش می خواهد با مردان غریبه رابطه جنسی داشته باشد مورد توجه کاربران قرار گرفته است. این مرد جوان که همسرش را تشویق می‌کرد تا با لوله‌کش خانه شان رابطه جنسی داشته باشد، گفته وقتی او را با مرد دیگری می‌بیند، «دوست دارد». باید بگوییم که این زوج در جریان یک پادکست ماجرای زندگی عجیب و روابط جنسی عجیب تر خودشان را به اشتراک گذاشته اند.

 

لیام و کیتی لیدل تاب زدن های زیادی را امتحان کردند که در ابتدا خوب پیش نرفت. اما بعد از اینکه کیتی موافقت کرد که فانتزی های شوهرش را به روش های دیگری برآورده کند، همه چیز خوب شد. او به پادکست عشق بدون قضاوت گفت: خانه ما در حال بازسازی است، بنابراین من یک پیامک برای زنم فرستاده و ‌پرسیدم آیا می خواهد با یکی از کارگران خانه بخوابد یا نه.

 

خوابیدن همسرم با مردان غریبه عادی شده است

اکنون خوابیدن با غریبه برای این زن و شوهر عادی شده است و آنها قرارهای منظمی با زوج های دیگر و همچنین کارگران خانه شان دارند. این مرد عجیب افزود: وقتی زنم این کار را با کارگرانی که می‌آیند انجام می‌دهد، کارگران باید با حضور من در آنجا مشکلی نداشته باشند. من باید با آن مرد کنار بیایم زیرا قرار است او را در حال رابطه جنسی با همسرم تماشا کنم.

شوهر جوان از همسرش می خواهد با مردان غریبه رابطه جنسی داشته باشد 

گاهی اوقات، لیام با یکی از دوستان همسرش رابطه جنسی برقرار می کند. کیتی اعتراف کرد: اگر بگوییم هیچ حسادتی وجود نداشته است، دروغگو خواهیم بود. گاهی اوقات احساس می کنم نمی توانم دوستانم را به خانه برگردانم. باید بگوییم که کیتی در کنار سبک زندگی پرشور خود، با لیام به عنوان عکاس مشتاق او، محتوای جنسی برای سایت های بزرگسالان نیز تولید می کند.

 

6 سال است که محتوای جنسی تولید می کنم

این زن جوان توضیح می دهد: من شش سال است که محتوای جنسی تولید می کنم. قبلا از شغلم متنفر بودم و فکر می کردم چه کارهایی می توانم انجام دهم. سپس به طور تصادفی در دنیای مجازی با زنان عجیبی برخورد کردم. دیدم که شخص دیگری این کار را انجام می دهد و فکر کردم اوه، او دارد پول در می آورد! بعد از آن هم تصمیم گرفتم که خوابیدن با غریبه ها را امتحان کنم.

خوابیدن همسرم با مردان غریبه عادی شده است

لیام شوهر کیتی هم، ایده‌های خوبی را مطرح می‌کند. مثلا اگر کیتی با مرد دیگری ویدیو ضبط می‌کند، همیشه یک کپی به شوهرش می‌دهد. کیتی تاکید کرد: «او همیشه یک ویدیو دریافت می کند. زیرا که این یکی از قوانین ما است. به‌طور پیش‌بینی‌شده، کیتی و لیام نقدهای آنلاین زیادی از سوی افرادی دریافت می‌کنند که سبک زندگی آنها را دوست ندارند. البته کیتی آنها را جدی نمی گیرد.

 

انتقاد کاربران به زندگی عجیب لیام و کیتی

کیتی با خنده توضیح داد: شوهر من رسما بدترین دشمن بشریت است. فکر می‌کنم برخی افراد در تاریخ هستند که در برابر نسل بشر بدتر عمل کرده‌اند. خانم کیتی در پاسخ به منتقدانی که به طعنه می‌گویند مادرش باید بداند که چه می کند، گفت: در واقع مادرم فکر می‌کند این عالی است. خانواده‌ام قبول کرده‌اند – آنها می‌گویند اگر خوشحال هستید و به کسی صدمه نمی‌زنید، ادامه دهید.

رابطه جنسی با دوست شوهر

این زوج فعالیت های گسترده ای در دیگر شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک دارند. طبیعی است که اکثر کامنت های آنها منفی است. افراد زیادی از سرتاسر جهان کامنت های انتقادی برای آنها ارسال کرده اند. همچنین برخی افراد از جمله مذهبیون افراطی حتی آنها را به مرگ تهدید کرده اند. اما این زوج به راحتی با انتقادها کنار آمده اند.

 

و در آخر هم باید بگوییم که برلی مطالعه پست های بیشتر می توانید به آرشیو مطالب ما مراجعه کنید. اگر این پست مورد توجه تان قرار گرفته است، پیشنهاد می کنیم که ماجرای رابطه جنسی زوج جوان در مکان های عمومی را مطالعه کنید. ماجرای جالب یک زوج جوان که از علاقه خود برای رابطه جنسی در استادیوم ها، مکان های باز و عمومی صحبت کرده اند.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
زیباترین دختر بدنساز جهان که لقب شی هالک را گرفته است!
زیباترین دختر بدنساز جهان که لقب شی هالک را گرفته است!