دختری که از برهنه شدن خجالت می کشید حالا مدل پلی بوی شده است + عکس

دختری که از برهنه شدن خجالت می کشید حالا مدل پلی بوی شده است + عکس

دختری که از برهنه شدن خجالت می کشید حالا مدل پلی بوی شده است 

دختری که از برهنه شدن خجالت می کشید حالا مدل پلی بوی شده است. خانم سارا جین آندروود می گوید: وقتی برای پلی‌بوی برهنه شدم از سینه‌ هایم خجالت می‌کشیدم – قبل از آن هیچکس آنها را ندیده بود. این مدل به عنوان یک جوان 21 ساله خجالتی حتی به دوست پسر طولانی مدتش اجازه نداد که سینه هایش را ببیند – اما از روی هوس برای یک عکس برهنه در Playboy تست داد.

 

یکی از مدل های سال پلی بوی سابق گفت که حتی دوست پسرش وقتی برای اولین بار برای مجله برهنه شد، سینه های او را ندیده بود. سارا جین آندروود به پادکست Girls Next Level گفت که با وجود اینکه خجالتی و «پرهیزکار» بود، از روی هوس در یک کستینگ مدل برای مجله پلی بوی شرکت کرد. عکس های او باعث شگفت زدگی تمام اطرافیانش شد.

 

حتی دوست پسرم سینه های مرا ندیده بود

در آن زمان، او 21 ساله بود و برای اولین بار در شماره اکتبر 2005 مجله ظاهر شد. قبل از آن، سارا به مدت پنج سال با دوست پسرش قرار می گذاشت. او به یاد می آورد: من با این فکر که فقط لباس شنا را بپوشم، به آزمون رفتم. دلیل اینکه دوست پسرم سینه های من را ندیده بود این بود که از زمانی که من شروع به بلوغ کردم، سوتین خود را با این “دستمال کاغذی” پر می کردم.

دختری که از برهنه شدن خجالت می کشید حالا مدل پلی بوی شده است 

همه بچه های مدرسه هم فکر می کردند من مادرزادی این سینه های بزرگ را دارم. بنابراین من در تمام پنج سال رابطه مان سینه هایم را به او نشان نمی دهم زیرا خیلی خجالت می کشیدم. فکر کردم او احتمالاً فقط با من است زیرا فکر می کند من سینه های بزرگی دارم. اما وقتی برای تست رفته بود، مرد بداخلاقی آمد و گفت: هر کس نمی خواهد لخت شود، باید برود.

 

هر کس برهنه نشود باید برود!

سارا توضیح می دهد: وقتی برای عکاسی صف کشیده بودیم، مرد قوی هیکل و بداخلاقی به محوطه انتظار آمد و به صراحت گفت که هرکسی حاضر به برهنه شدن نیست باید آنجا را ترک کند. او اعتراف کرد که از انجام مدلینگ برهنه تا حدودی عصبی بود، زیرا مطمئن نبود که والدینش چه واکنشی نشان خواهند داد.

سارا جین آندروود

این مدل همچنین از این ایده که افرادی که او را می‌شناختند متوجه می‌شوند که سینه‌های بزرگی که همه فکر می‌کردند ندارد، خجالت می‌کشید. سپس قبل از تست، یک پسر جوان به او گفت که باید از پدر و مادرش اجازه بگیرد و بنابراین سارا با اکراه با مادرش صحبت کرد. سارا ادامه داد: زنگ زدم و او گفت سارا، تو الان بالغ شدی. هر کاری می خواهی بکن، لازم نیست از من بپرسی…

 

مادرم دوباره به من گفت: به پدرت زنگ بزن و از او بپرس. پدر سارا هم مخالفتی نداشت و این دختر 21 ساله – که با برچسب خالکوبی لوگوی تیم فوتبال دانشگاهش مزین شده بود – چند ماه بعد در مجله بود. خانم آندروود گفت: فکر می‌کردم زیبا به نظر می‌رسم. واقعاً هیجان‌زده بودم – اما همه از اینکه دیدند سینه‌های من چقدر کوچک شده‌اند شگفت‌زده شدند.

 

Playboy سال بعد با سارا تماس گرفت تا ظاهراً همبازی ماه او باشد. موضوع تصویربرداری حول محور ایده «اتاق خواب دختر کوچولو» بود و توضیح می‌داد که او یک جوان 22 ساله به نظر می‌رسد و آرایش و لباس‌ها این موضوع را اغراق‌آمیز کرده و او را جوان‌تر نشان می‌دهد.

 

دعوت به میهمانی هیو هفنر

اندکی بعد، هیو هفنر او را به یکی از مهمانی های بدنام خود دعوت کرد اما او این پیشنهاد را رد کرد. سارا زیاد به این موضوع فکر نکرد که چگونه ممکن است بر شانس او برای نمایش در مجله تأثیر بگذارد. او توضیح داد: من یک دختر کوچک بسیار مضطرب بودم و هنوز هم هستم – اضطراب اجتماعی بد و دیوانه‌واری دارم، بنابراین آن پیشنهاد را نپذیرفتم.

مدل های پلی بوی

ولی این امتناع به وضوح به شانس او لطمه ای وارد نکرد، زیرا او در ژوئن 2007 به عنوان بهترین مدل سال انتخاب شد. سپس سارا در فیلم ها و نمایش های واقعی متعدد از جمله چندین قسمت از Playboy’s Girls Next Door و اسپین آف های آن ظاهر شد. در یکی از آن برنامه‌ها، که جشن مجردی کندرا ویلکینسون را نشان می‌داد، سارا اعتراف کرد که تحت عمل جراحی بزرگ کردن سینه قرار گرفته است.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
30 جذاب ترین دختران هوادار منچستر یونایتد | عکس های داغ 18+
30 جذاب ترین دختران هوادار منچستر یونایتد | عکس های داغ 18+