تظاهر به باکره بودن برای رابطه جنسی مجانی با خانم ها + عکس

تظاهر به باکره بودن برای رابطه جنسی مجانی با خانم ها + عکس

تظاهر به باکره بودن برای رابطه جنسی مجانی 

اینفلوئنسر قد کوتاه از تظاهر به باکره بودن برای رابطه جنسی مجانی با خانم ها استفاده می کند. او می گوید: وانمود می کنم باکره هستم، بنابراین ستاره های بزرگسال به من ترحم می کنند. آنها پیشنهاد رابطه جنسی مجانی می دهند و مادرم این قضایا را تایید می کند. این اینفلوئنسر 4’8 اینچی چندی پیش، یک ستاره OnlyFans را متقاعد کرد که باکره است و از فضیلت رابطه جنسی مجانی بهره مند شد.

 

یک مرد قد کوتاه اهل آمریکای جنوبی حقه ای جدید برای گول زدن مدل های اونلی فنز پیدا کرده تا با آنها بخوابد. صحبت هایی که او در یک پادکست داشته به شدت مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته و بازتاب های زیادی داشته است. شاخ اینستاگرامی قد کوتاه ما، ادعای باکره گی می کند تا دل زنان را به رحم آورده و با آنها بخوابد.

 

ستاره های پلتفرم اونلی فنز، به این مرد قد کوتاه ترحم کرده و مجانی با او می خوابند. یابدیل کوتو که این روزها در شبکه های اجتماعی مشهور شده می گوید که قبلاً هم بی شرمانه از این دروغ استفاده کرده است. حالا هم او مرتباً در مورد باکره بودنش دروغ می گوید، زیرا باعث می شود ستاره های بزرگسال به او «ترحم کنند» و به او پیشنهاد سکس می دهند.

 

بیشتر بخوانید: دختر 20 ساله باکرگی خود را حراج کرد + عکس

 

رابطه جنسی مجانی با مدل های اونلی فنز

آقای Yabdiel Cotto که با نام «Baby Alien» شناخته می‌شود، تابستان گذشته پس از حضور در اتوبوس هواداران، پلتفرمی که مدل‌های OnlyFans را با حامیانشان متصل می‌کند، در فضای مجازی معروف شد. او ادعا کرد که قبلاً هرگز رابطه جنسی نداشته است و باعث شد مدل OnlyFans پیشنهاد تغییر همه چیز را به او بدهد.

تظاهر به باکره بودن برای رابطه جنسی مجانی 

این زوج از سکس خودشان فیلمبرداری کردند و فیلم خود را در OnlyFans آپلود کردند. اما اکنون به نظر می رسد که این رابطه جنسی، اصلاً اولین رابطه جنسی Baby Alien نبوده است. او بعداً در پادکست Fan Bus اعتراف کرد که همه اینها یک نیرنگ بوده است. یابدیل کوتو توضیح داد: من فقط می خواستم در اتوبوس هواداران باشم … بنابراین باید بهانه ای پیدا می کردم تا بتوانم در اتوبوس هواداران باشم.

 

بیشتر بخوانید: زن باکره 36 ساله فاش کرد که چرا باکره مانده است! + عکس

 

من باکره نبودم و نیرنگ زدم!

این مرد بی شرم که با نام مستعار بچه فضایی شناخته می شود، توضیح داد که این یکی از خطوط پیک آپ مورد علاقه اوست. وقتی به زنی می گویید «من باکره هستم» نسبت به شما احساس بدی پیدا می کند. آنها از غرورشان دست خواهند کشید. این مرد مدعی شد که این ترفند چندین بار برای او کارساز بوده است و افزود: خانم‌ها دوست دارند چیزهای جدید را امتحان کنند.

رابطه جنسی مجانی با مدل های اونلی فنز

من دروغ گفتم که باکره هستم تا بتوانم در اتوبوس باشم. این دلیل اصلی من برای دروغ گفتن برای رابطه جنسی مجانی است، و این کار خوب است. این شاخ اینستاگرامی 4’8 اینچی حتی قبل از شرکت در شیرین کاری OnlyFans از مادرش هم سوالانی پرسید. او افزود: من به مادرم می‌گفتم: وقتی بزرگ شدم، می‌خواهم یا یک رقصنده یا بازیگر پورنو باشم.

 

بیشتر بخوانید: مجری جذاب و خوش اندام بی بی سی که باکره است + عکس

 

مجوز مادر برای بازی در فیلم های خاک بر سری

شاخ اینستاگرامی قبل از اینکه در اتوبوس هواداران ظاهر شود، گفت: “به مامانم زنگ زدم و گفتم “مامان یک سوال از شما دارم: تبلیغات خوب کار می کنند، اما من آنقدر که می خواهم پول در نمی آورم. سپس از او پرسیدم. “تو به من بگو مادر، من باید چه کار کنم؟ مادرش هم بدون معطلی به او گفت که در فیلم های خاک بر سری بازی کند تا درآمد بیشتری داشته باشد.

سوء استفاده از زنان

تظاهر به باکره بودن برای رابطه جنسی مجانی با خانم ها

 

او ادعا کرد که مادرش و قبل از اینکه به او بگوید روی سکوی بزرگسالان برود «حتی یک ثانیه هم صبر نکرد». ترفند اتوبوس هواداران او نتیجه داد و تعداد فالوورهای اینستاگرامش را به بیش از یک میلیون رساند. همچنین، ده ها مدل اونلی فنز را جذب کرد که مشتاق حضور در آغوش او بودند. و شما هم می توانید از این نیرنگ برای رابطه جنسی مجانی استفاده کنید.

 

در آخر هم باید بگوییم که برای مطالعه پست های بیشتر در این زمینه، می توانید به لینک های پیشنهادی که در صفحه قرار داده ایم، مراجعه کنید. شما می توانید انواع اخبار جالب روز از گوشه و کنار جهان را مطالعه کنید. همچنین می توانید با افراد عجیب و غریب همانند این اینفلوئنسر قد کوتاه آشنا شوید و از خواندن داستان های آنها لذت ببرید.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
بهترین زمان رابطه جنسی در طول شبانه روز
بهترین زمان رابطه جنسی در طول شبانه روز