زن سایز بزرگ استرالیایی که ادعا می کند جذاب ترین اندام را دارد!

زن سایز بزرگ استرالیایی که ادعا می کند جذاب ترین اندام را دارد!

زن سایز بزرگ استرالیایی که ادعا می کند جذاب ترین اندام را دارد! 

 

یک زن سایز بزرگ استرالیایی ادعا می کند که جذاب ترین اندام را دارد. او می گوید: از اینکه به من می گویند وزن کم کنم خسته شده ام – من دوست دارم بدن خودم را همانگونه که هست در آغوش بگیرم. این اینفلوئنسر که بلا دیویس نام دارد، به دلیل به اشتراک گذاری محتوای پذیرش بدن در اینستاگرام شناخته شده است. و در آخرین پست خود، او در مورد افرادی گفت که به او اصرار دارند وزن کم کند.

 

یکی از اینفلوئنسرهای مشهور اینستاگرامی، برای انتقاد از «فرهنگ رژیم غذایی» دست به کار شده است. این زن سایز بزرگ استرالیایی می گوید: از اینکه به او گفته می شود وزن کم کند خسته شده است. خانم بلا دیویس، به دلیل به اشتراک گذاری محتوای پذیرش بدن در اینستاگرام مشهور است. او ادعا دارد که هر کسی همانگونه که هست زیباست و همه نباید همانند جذاب ترین زنان جهان باشند.

 

زنان چاق هم جذاب هستند

این ستاره شبکه های اجتماعی به 262000 دنبال کننده خود گفت که از توصیه های “رژیم های غذایی”، تبلیغات کاهش وزن و دگرگونی های بدن خسته شده است. او همچنین اعتراف کرد که قبلا فکر می‌کرد «زندگی در بدنی نرم» «بدترین چیز» است. اما حالا دیگر اندام چاق خودش را دوست دارد.

زن سایز بزرگ استرالیایی که ادعا می کند جذاب ترین اندام را دارد

بلا ویدیویی را برای مستندسازی نظر خود به اشتراک گذاشت. (جایی که او در حال تماشای تبلیغات رژیم غذایی و کاهش وزن است.) او روی آن ویدیو نوشت: در دنیایی پر از این… می‌خواهم به شما یادآوری کنم که برای تغییر بدنتان فقط به این دلیل که دیگران را راضی کنید، تحت فشار نباشید. این اینفلوئنسر بعد از این ویدیو با خوشحالی به شکمش ضربه زد و منتقدان خودش را ضربه فنی کرد.

 

اینستاگرام ما را زشت تعریف می کند

او با توضیح بیشتر در مورد ویدیو خود، این پست را شرح داد: من اخیرا متوجه تغییری شده ام. اکسپلور من شروع به پر شدن محتواهایی از جمله تغییرات کاهش وزن افراد مشهور، مدهای رژیم غذایی و نکات کاهش وزن کرده است. شاید شما هم متوجه آن شده باشید… اینکه اکنون بیش از هر زمان دیگری فشار کاهش وزن را روی خودتان احساس می کنید.

پذیرش بدن

اما به‌عنوان کسی که سال‌ها رژیم گرفته و شادی‌اش را به خاطر لاغری‌ از دست داده، می‌خواهم به شما یادآوری کنم که همگام شدن با روند بدن ارزش این رنج را ندارد. بلا افزود: من فکر می کردم زندگی در یک بدن نرم بدترین اتفاقی است که می تواند برای من بیفتد، اما اینطور نبود. توقف زندگی، محدود کردن خواسته ها و نیازهای بدنم، فدا کردن شادی، سلامت روان و روابطم، فقط برای لاغری بود.

 

لاغری مساوی با زیبایی نیست

فرهنگ رژیم غذایی شما را متقاعد می کند که لاغری مساوی است با زیبایی، موفقیت، اعتماد به نفس و شادی. اما من اینجا هستم تا به شما یادآوری کنم که شما در حال حاضر بدون تغییر خود لایق همه این چیزها هستید. لازم نیست خود را تغییر دهید. بدن شما همانگونه که هست زیباست. تا زمانی که وزن شما به هشدار قرمز نرسیده است، لازم نیست خود را مانند شلنگ لاغر کنید.

جذاب ترین زن چاق دنیا

باید بگوییم که طرفداران بلا دیویس این پست را دوست داشتند. بسیاری از فالوورهایش او را به خاطر صحبت هایش تحسین کردند. شخصی نوشت: “از شما متشکرم” و دیگری اضافه کرد: “بدن ما ترند نیست! متشکرم.” سومی با صدای بلند گفت: “به همین دلیل است که من تو را می پرستم.” در حالی که نفر چهارم گفت: “من نیز متوجه افزایش این موضوع در اکسپلورم شده ام!”

 

من بدنم را همانگونه که هست دوست دارم

این پست پس از آن منتشر شد که بلا در مورد پست های پذیرش بدن خود در سال گذشته با رسانه ها صحبت کرد. او در آن زمان گفت: من می‌خواستم این پیام [پذیرش بدن] را – به‌ویژه در زمان قرنطینه – منتشر کنم. زیرا از اینکه مردم به من می‌گویند باید به بهترین شکلی که تا به حال بوده‌ام، قرنطینه را ترک کنم، خسته شده بودم.

 

بلا توضیح داد: راستش را بخواهید، من برای ندیدن عزیزانم و فشاری که از طرف افراد آنلاین برای لاغر شدن احساس می کردم، دست و پنجه نرم می کردم. بنابراین یک روز تصمیم گرفتم فقط یک عکس از خود واقعی ام را در حساب شخصی خود برای دوستان و خانواده ام آپلود کنم. سپس آنها را تشویق کردم تا احساس بهتری نسبت به خودشان داشته باشند.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
عکس های لخت دختران بدنساز ایرانی خوش اندام جذاب
عکس های لخت دختران بدنساز ایرانی خوش اندام جذاب