جذاب ترین دختر هوادار منچستر یونایتد (دختران خفن خوش اندام)

جذاب ترین دختر هوادار منچستر یونایتد (دختران خفن خوش اندام)

جذاب ترین دختر هوادار منچستر یونایتد 

در این پست، جذاب ترین دختر هوادار منچستر یونایتد را به شما معرفی خواهیم کرد. این دختر زیبا هواداران زیادی در شبکه های اجتماعی بدست آورده است. برخی از فالوورهای کاترینا، او را جذاب ترین هوادار منچستر یونایتد معرفی کرده اند. ما در ادامه می خواهیم بیشتر با این دختر فوتبالی و زیبا آشنا شویم. ما همچنین عکس های این دختر جذاب را به اشتراک گذاشته ایم.

خب، باید بگوییم که کاترینا ماریا دختر جوانی است که از هواداران دو آتیشه تیم منچستر یونایند انگلستان می باشد. این دختر در دانمارک زندگی می کند و فالوورهای بسیار زیادی در شبکه های اجتماعی دارد. وی با ارسال عکس های داغ از اندام خود، در حالی که پیراهن این تیم را پوشیده، از یونایتدی ها حمایت می کند. کاترینا همچنین تا جایی که ممکن باشد بازی ها را در استادیوم تماشا می کند.

 

بیشتر بخوانید: دختران مشهورترین فوتبالیست های جهان

 

زیباترین هوادار منچستر یونایتد

کاترینا ماریا، جذاب‌ترین هوادار منچستریونایتد، اولین پست خود را پس از شروع فصل جدید بازی های باشگاهی به اشتراک گذاشته است. دنبال‌کنندگان این دختر جذاب می‌گویند: خیلی خوش شانس هستیم که در بین منچستر یونایتدی ها، تو را داریم. سکسی ترین هوادار منچستریونایتد اولین پست خود را در حالی به اشتراک گذاشت که هزاران دنبال کننده اش او را تحسین می کردند.

زیباترین هوادار منچستر یونایتد

این پست طی 24 ساعت پس از ارسال بیشتر از 2000 لایک جمع آوری کرده است. هواداران به سرعت روی سلفی او زوم کردند و یکی از آنها نوشت: خوشبختم که هوادار منچستریونایتدی مثل تو دارم. دیگری با دو ایموجی قلب نوشت: زیبا مثل همیشه به نظر می رسی. نفر سوم هم اضافه کرد: منچستریونایتد واقعا زیباترین دختران هوادار را دارد. تو هم یکی از بهترین نمونه ها هستی.

 

بیشتر بخوانید: با مشهورترین هواداران زن فوتبال جهان آشنا شوید!

 

کاترینا ماریا جذاب ترین هوادار تیم منچستر یونایتد

فالوور دیگر کاترینا هم گفت: او برگشته است. وقفه اینستاگرام ماریا مصادف با پایان فصل فوتبال بود و او دو ماه است که روی پیج اینستاگرامی اش، عکسی آپلود نکرده است. اما با توجه به اینکه یونایتد بازی آینده فصل خود را مقابل وولوز آغاز می کند، کاترینا هم دوباره به این اپلیکیشن بازگشت. او که در اصل اهل جزایر فارو است، اکنون در کپنهاگ پایتخت دانمارک زندگی می کند.

کاترینا ماریا ،جذاب ترین دختر هوادار منچستر یونایتد

اما او اجازه نمی دهد این فاصله بر عشق او به یونایتد تأثیر بگذارد. زیرا او قبل از هر بازی عکس های جذابی می گذارد. با این حال، این اینفلوئنسر هنوز عکسی در لباس این فصل یونایتد پست نکرده است. جالب است که ببینیم چگونه به پیراهن خارج از خانه یونایتد که توسط هواداران “SAVAGE” خوانده شده است، واکنش نشان می دهد.

 

بیشتر بخوانید: 30 جذاب ترین دختران هوادار منچستر یونایتد

 

دختران هوادار تیم های باشگاهی فوتبال

یونایتد دو بازی دوستانه پیش فصل را در این هفته پیش از آغاز فصل خود مقابل وولوز برگزار خواهد کرد. شیاطین سرخ شنبه با لنز در اولدترافورد در لیگ 1 و یکشنبه با اتلتیک بیلبائو با تیم لالیگا بازی خواهند کرد. باید ببینیم که عکس های کاترینا در این فصل که به نظر فصل بسیار جذابی است، چقدر لایک و کامنت در اینستاگرام دریافت می کند.

دختران هوادار تیم های فوتبال ،جذاب ترین دختر هوادار منچستر یونایتد

خب، باید بگوییم که پیج اینستاگرام کاترینا ماریا در حال حاضر نزدیک به 150 هزار دنبال کننده دارد. البته این آمار هر روز در حال افزایش می باشد. با هر بازی و هر عکسی که او منتشر می کند، تعداد فالوورهایش هم افزایش می یابند. اگر تمایل دارید که او را در اینستاگرام دنبال کنید، ما لینک پیج اصلی او را در پایان همین پست به اشتراک گذاشته ایم.

 

بیشتر بخوانید: 40 عکس دختران هوادار لیورپول

 

البته کاترینا تنها هوادار جذاب باشگاه های فوتبال نیست. دختران زیادی علاقه خود را به باشگاه های بزرگ و مشهور جهان نشان داده اند. ما در پست های قبلی، عکس های زیادی از این دختران و اهداف آنها را به اشتراک گذاشته ایم. شما با مراجعه به مطالب پیشنهادی، می توانید با تمام این دختران آشنا شده و پیج اینستاگرام آنها را هم داشته باشید.

هواداران منچستر یونایتد ،دختران خفن خوش اندام

پیج اینستاگرام کاترینا ماریا

katrina.maria@

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
خطرات فروش محتوای جنسی از زبان مدل معروف + عکس
خطرات فروش محتوای جنسی از زبان مدل معروف + عکس