عکس سلفی لخت دختر 22 ساله استرالیایی برای انتقام از دوست پسر سابق!

عکس سلفی لخت دختر 22 ساله استرالیایی برای انتقام از دوست پسر سابق!

عکس سلفی لخت دختر 22 ساله استرالیایی 

انتشار عکس سلفی لخت دختر 22 ساله استرالیایی برای انتقام از دوست پسرش در توییتر بسیار خبرساز شده است. رسانه های پربازدید جهان از جمله دیلی میل این خبر را پوشش داده اند. گویا این دختر اینفلوئنسر مشهور پس از جدایی از دوست پسرش با انتشار این عکس ها خواسته از وی انتقام بگیرد. جالب است بدانید که این دختر جنجالی فهرستی را هم برای خواستگارانش منتشر کرده است.

 

سلفی لخت یک اینفلوئنسر استرالیایی این هفته در فضای مجازی بسیار حاشیه ساز شد. گویا او برای انتقام از دوست پسر سابقش عکس های تمام برهنه اش را در توییتر منتشر کرد. توییتر یکی از شبکه های اجتماعی است که در آن کاربران می توانند عکس های تمام برهنه شان را منتشر کنند. به دنبال انتشار این عکس، دختران زیادی در بخش کامنت ها، عکس های نود خود را به اشتراک گذاشتند.

 

برخی از دختران برای انتقام از دوست پسر سابق شان راه های عجیبی را در پیش می گیرند. خصوصا کسانی که در شبکه های اجتماعی مشهور هستند و دنبال کنندگان زیادی دارند. در جدیدترین مورد، یک شاخ مجازی استرالیایی بعد از به هم زدن با دوست پسرش اقدام به انتشار عکس های برهنه خود کرد. این اقدام وی بسیار جنجالی شده و واکنش های بسیار زیادی را به همراه داشت.

 

انتشار سلفی لخت برای انتقام از دوست پسر

میکائیلا تستا، 22 ساله، روز چهارشنبه در توییتر عکس “انتقام” غم انگیزی را منتشر کرد که نشان می داد او در یک راهرو و به شکل کاملا برهنه ایستاده است. فالوورهای او از نمایش این عکس لخت شگفت‌زده شدند و بسیاری از زنان به شوخی می‌گفتند که این عکس آنها را لزبین یا دوجنس‌گرا کرده است.

سلفی لخت دختر 22 ساله استرالیایی برای انتقام از دوست پسر سابق!

دیگران اظهار داشتند که احساس بدی نسبت به آتیس پل، دوست پسر سابق میکائلا داشتند که در ژوئن سال گذشته پس از دو سال آشنایی با او جدا شد. یکی از طرفداران زن وی در کامنتی نوشت: «میکائیلا یک بار دیگر، به من ثابت کرد که خیلی همجنس‌گرا هستم». دیگری گفت: “وقتی به شما می گویم عکس جدید میکائیلا باعث شد بفهمم که من گی هستم و حقیقت را می گویم.”

سلفی لخت دختر 22 ساله استرالیایی برای انتقام از دوست پسر سابق!

با ورود به پیج توییتر این دختر جنجالی @mikaelatestaa می توانید عکس های نود او را تماشا کنید. همچنین اگر به بخش کامنت های این پست بروید، می توانید صدها عکس نود از سایر فالوورهای او را ببینید. واکنش افراد به این پست بسیار جالب بوده است، برخی او را مورد انتقاد قرار داده و برخی هم اینکار را تحسین کرده اند. دوست پسر این دختر حاشیه ساز، هنوز واکنشی به این عکس ها نشان نداده است.

 

شرایط عجیب برای پیدا کردن دوست پسر جدید!

میکائلا در اوایل ژوئن جدایی خود را از آتیس دوست پسر 22 ساله اش، تایید کرد. جالب است بدانید که او فقط یک هفته قبل، شایعات این جدایی را رد کرده بود. میکائیلا قبلاً در مارس 2022 فاش کرد که رابطه او با آتیس زمانی شروع شد که هر دو با افراد دیگری رابطه داشتند. اخیراً، او توییت کرده بود که دوست پسر جدیدش باید 7 اینچ آلت تناسلی داشته باشد تا او راضی به دوستی شود.

سلفی لخت دختر 22 ساله استرالیایی برای انتقام از دوست پسر سابق!

سلفی لخت دختر 22 ساله استرالیایی برای انتقام از دوست پسر سابق!

طبق گزارش‌ها، این چهره مشهور در شبکه های اجتماعی، در OnlyFans ماهانه بیش از 162000 دلار درآمد دارد. انتشار عکس تمام لخت او باعث شد تا موجی از عکس های نود طرفدارانش راهی بخش کامنت ها شود. دختران و زنان زیادی پس از دیدن این عکس، تصاویر برهنه خود را کامنت کرده و اینکارشان باعث شد که این پست جنجالی بازدید بسیار زیادی بگیرد.

در آخر هم باید بگوییم که برای مطالعه پست های مرتبط با این موضوع می توانید به مقالات پیشنهادی که در زیر ارائه داده ایم مراجعه کنید. همچنین برای ورود به بزرگترین سایت سرگرمی های بزرگسال ایران هم می توانید بر روی لینک ورود به سایت پایین صفحه کلیک کنید. ما بروزترین اخبار داغ از گوشه و کنار جهان را برای علاقه مندان به اشتراک گذاشته ایم.

 

برچسب‌ها:
ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت
6 آسان ترین پوزیشن های رابطه جنسی
6 آسان ترین پوزیشن های رابطه جنسی