معلم سابق با فروش عکس های لخت خودش کسب درآمد می کند!

معلم سابق با فروش عکس های لخت خودش کسب درآمد می کند!

معلم سابق با فروش عکس های لخت خودش کسب درآمد می کند

 

در این پست، با معلم سابق با فروش عکس های لخت خودش کسب درآمد می کند، آشنا خواهیم شد. او می گوید: بچه‌های من به اینکه من عکس‌های سکسی خودم را می‌فروشم اهمیتی نمی‌دهند – من لباس‌های تحریک آمیز زیادی در اتاق نشیمن مان دارم. البته او اولین معلمی نیست که شغل خود را رها کرده و در این حوزه فعالیت دارد. بلکه بسیاری به خاطر حقوق کم، معلمی را رها کرده و به این حوزه روی آورده اند.

 

کورتنی تیلیا، معلم سابق مدرسه، زمانی به دلیل رفتن به کلاس با پیراهن پولو و شلوار جین تنبیه شد. اما وی از شغل خودش استعفا داده و اکنون با افتخار عکس‌های برهنه‌ای را در خانه‌اش به نمایش می‌گذارد تا زیبایی اندام زنانه را به فرزندانش بیاموزد. مادر چهار فرزند که شغل معلمی خود را برای فروش محتوای سکسی رها کرده، می گوید: فرزندانش با نحوه گذران زندگی او مشکلی ندارند.

 

بیشتر بخوانید: ترک شغل برای بازی در فیلم های جنسی و درآمد بیشتر! + عکس

 

فروش عکس های برهنه و درآمد میلیونی

کورتنی تیلیا حتی به عکس های برهنه‌ ای که در خانه خود میگیرد، می‌بالد و می‌گوید هیچ شرمی برای تغییر شغل غیرمتعارف او وجود ندارد. و شاید به راحتی بتوان درک کرد که چرا فرزندانش با کار او مشکلی ندارند. جالب است بدانید که از راه فروش این عکس ها میلیونر شده است. طبیعتا فرزندان او هم با این درآمد بالایی که دارد مشکلی نخواهند داشت.

معلم سابق با فروش عکس های لخت خودش کسب درآمد می کند 

این معلم همچنین در موقعیتی قرار دارد که توانسته دختر بزرگش را برای طراحی و آپلود برنامه در دوره آموزشی آنلاین OnlyFans خود استخدام کند. و او با تانیا تیت، بازیگر بزرگسال بریتانیایی صحبت کرد تا به بچه های کوچکش در مورد مدلینگ سکسی چیزهایی بیاموزد. او گفت: آن‌ها بسیار شگفت‌انگیز و با ذهن باز هستند، و این روشنفکری آنها شما را به عنوان یک مادر، خوشحال می‌کند.

 

آنها من را به عنوان یک معلم دیده اند، به همان مدرسه ای رفتند که من در آن درس می دادم. سپس می بینند که اکنون چقدر خوشحال تر هستم و آزادی بیشتری دارم و این برای آنها یک پیروزی است. ما در آن زمان پول نداشتیم و اکنون برای انجام کارهایی مانند کنسرت رفتن و چیزهایی از این قبیل پول داریم. بنابراین آنها بسیار از من حمایت می‌کنند و می‌گویند فقط کاری را انجام بده که خوشحالت می‌کند.

 

بیشتر بخوانید: اخراج دختر جوان از خانه به خاطر فروش عکس های سکسی

 

فرزندان من با شغلی که دارم مشکل ندارند

کورنتی تیلیا افزود: آنها سؤالات زیادی نمی پرسند، زمانی که من معلم بودم، هم زیاد سوال نمی پرسیدند. هیچ کس واقعاً اهمیتی نمی دهد که والدین برای زندگی چه می کنند و هیچ کس جزئیات آن را نمی خواهد. و برای کوچک‌ترین‌ها این سن بسیار مناسب است، بنابراین آن‌ها مدل‌های مادر را می‌شناسند. آنها این حقیقت را در تمام زندگی خواهند پذیرفت، زیرا من هم از سه یا چهار سالگی عکاسی می کردم.

فروش عکس های برهنه و درآمد میلیونی

ما پوسترهای بزرگی از عکس های برهنه های من در اتاق نشیمن داریم که فقط من هستم و تعدادی گلبرگ رز. بنابراین ما فکر می کنیم که آموزش زیبایی اندام زنانه به آنها بسیار مهم است. و این که چنین مکالماتی شرم آور نیست و آنها در حال بزرگ شدن هستند که دارای ذهن باز هستند. کورتنی با فرزندان و همسرش (که زمانی معاون مدرسه سابقش بود) در لس آنجلس زندگی می کند.

 

اما علی‌رغم اینکه این زن و شوهر، هر دو در بخش آموزش کار می‌کردند، پس از وقوع سیل ورشکست شده بودند. و در سخت ترین دوران زندگی شان، کورتنی با تنها 20 دلار به فروشگاه مواد غذایی رفت که تمام پولی بود که برای غذا دادن به بچه ها برای یک هفته تمام باقی مانده بود. اما زمانی که کورتنی تدریس را کنار گذاشت، شانس آنها تغییر کرد.

 

بیشتر بخوانید: درآمد باورنکردنی دختر جوان از فروش ویدیوهای جنسی خودش!

 

وقتی بچه ها خانه نیستند عکس های برهنه می گیرم

او در پاسخ به این سوال که اکنون چگونه بین زندگی کاری و مادری اش تعادل برقرار می‌کند، گفت: مردم همیشه این را می‌پرسند و من مانند مردی هستم که جواب آن را نمی‌دانم. زیرا فقط این کار را انجام می‌دهم و ادامه می‌دهم و آنقدر دوستش دارم که فکر می‌کنم ارزشش را دارد. زیرا که من خیلی از اینکار انرژی میگیرم.

فروش عکس های برهنه در اینترنت

معلم سابق با فروش عکس های لخت خودش کسب درآمد می کند!

 

فرزندان من در طول روز به مدرسه می روند و بنابراین من محتوا ایجاد خواهم کرد. وضعیت ایده آل من این است که آنها به مدرسه می روند و من در حالی که آنها نیستند محتوا ایجاد می کنم. بدیهی است که برنامه ریزی همیشه اینطور کار نمی کند و من بعدازظهرها، عصرها، آخر هفته ها، هر چه که خلوت تر باشد، فیلمبرداری و همکاری دارم.

 

اما من فکر می کنم این آسان تر از آن چیزی است که مردم فکر می کنند. من از ساعت 5 صبح تا 9 شب کار نمی‌کنم و احساس می‌کنم خیلی بیشتر از آن چیزی که فکر می‌کنید آزادی دارم. وقتی معلم بودم خیلی سخت‌تر بود چون نه تنها از ساعت 5 تا 9 شب کار می‌کردم، بلکه باید به خانه می‌آمدم و کارهای دانش آموزان را انجام می‌دادم و برای گرفتن دکتری هم درس می خواندم.

 

بیشتر بخوانید: لخت شدن جلوی دوربین برای تامین خرج تحصیل و دانشگاه!

 

به خاطر اندام طبیعی من، مرا از مدرسه اخراج کردند

اشتباه نکنید، من سخت کار می‌کنم و زیاد کار می‌کنم، اما متفاوت است. این چیزی است که دوست دارم و از آن لذت می‌برم و می‌توانم برنامه‌ام را ایجاد کنم. این حس لذت چیزی است که او به ندرت به عنوان یک معلم احساس می کرد و توجه ناخواسته ای را به خاطر نحوه قرار گرفتن لباس روی بدنش جلب می کرد. و او به یاد آورد که به خاطر اندام طبیعی و داغ او گفتند که بدرد معلمی نمی خورد.

 

کوتنی گفت: مدیر مالی مدرسه به سراغم آمد و ما تا به حال حتی با هم صحبت نکرده بودیم. و او از دفترش به سمت کلاس درس معلم دیگری رفت تا لباس مناسبی برای من بیاورد. زیرا آنها به یک زن برای انجام این کار نیاز داشتند. اما آنها فهمیدند که هر کاری کنند باز هم نمی توانند بدن طبیعی و اندام مرا مخفی کنند. بنابراین گفتند که شما نمی توانید معلم باشید و تمام!

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
بهترین پورن استارهای جهان آشنا شوید + معرفی بازیگران فیلم های پورن
بهترین پورن استارهای جهان آشنا شوید + معرفی بازیگران فیلم های پورن