ارائه خدمات جنسی برای کمک به خیریه توسط زن جوان!

ارائه خدمات جنسی برای کمک به خیریه توسط زن جوان!

ارائه خدمات جنسی برای کمک به خیریه 

ارائه خدمات جنسی برای کمک به خیریه توسط زن جوان تعجب بسیاری افراد در شبکه های اجتماعی را برانگیخته است. دانیل لانزا مدل جوان آمریکایی می گوید: من برای جمع آوری پول برای امور خیریه به صنعت سکس پیوستم – اما هر عمل جنسی را انجام نخواهم داد. این ستاره بزرگسال برای جمع آوری پول برای یک پناهگاه حیوانات به صنعت پیوسته است. ولی گفته که رابطه جنسی مقعدی را انجام نخواهد داد.

 

از ابتدای سال جدید، ما شاهد بروز اخبار بسیار عجیبی در شبکه های اجتماعی و برخی رسانه ها بوده ایم. از زنانی که از فانتزی های عجیب جنسی خود حرف زده بودند تا برخی از زنان و مردانی که راه های عجیب برای کسب درآمد پیدا کرده بودند. یکی از عجیب ترین ها هم، داستان مدل و ستاره اونلی فنز جوان است که در ادامه به توضیح آن پرداخته ایم.

 

بیشتر بخوانید: برای داشتن رابطه جنسی با مردان متاهل پول می گیرم!

 

برای کمک به حیوانات کار خدمات جنسی انجام می دهم

این ستاره فیلم های بزرگسال اعتراف کرده است که صرفا برای کمک به خیریه و حیوانات بی خانمان این کار را انجام می دهد. خانم دانیل لانزا، ستاره OnlyFans است، او برای طرفدارانش در سراسر جهان با نام دن دانگلر شناخته می‌شود. البته او می‌گوید که تمایلی به درگیر شدن در صحنه‌های سکس مقعدی ندارد، زیرا زیاده ‌روی در اینکار ممکن است باعث اشتباه شود.

ارائه خدمات جنسی برای کمک به خیریه 

البته این ستاره اونلی فنز، در ابتدا فقط در توییچ فعالیت داشت. او اظهار داشته که به دنبال راه برخی از دوستانش وارد این حرفه شده است. همان طور که در مقالات قبل هم توضیح داده و اخباری را منتشر کرده بودیم، این روزها زنان و دختران زیادی برای کسب درآمد بالا و بی دردسر، وارد اونلی فنز می شوند. برخی فقط عکس های خودشان را می فروشند و برخی خدمات جنسی هم انجام می دهند.

 

بیشتر بخوانید: زن 52 ساله که با 800 نفر رابطه جنسی داشته است! + عکس

 

رابطه جنسی مقعدی انجام نمی دهم!

دن دانگلز که 28 ساله است، می‌گوید: افراد در صنعت بزرگسالان وقتی صحبت از بهداشت شخصی به میان می‌آید راحت‌تر از افراد معمولی هستند. اما او همچنان مراقب صحنه‌های سکس مقعدی است، زیرا نگران «بیماری های مختلف» است. همانطور که می دانید، رابطه جنسی مقعدی و دهانی می تواند باعث بروز برخی بیماری ها همانند ایدز یا هرپس تناسلی شود.

ارائه خدمات جنسی برای کمک به حیوانات

این ستاره بزرگسال به پادکستر هالی رندال گفت: من این کار (سکس مقعدی) را به صورت حرفه ای انجام نمی دهم. زیرا نمی خواهم روی کسی مدفوع کنم و “آن دختری باشم که به کسی مدفوع کرده است”. دن که دوستدار حیوانات است، می گوید: عمدتا برای جمع آوری پول برای پناهگاهی برای حیوانات خانگی ناخواسته وارد فیلم های پورن شده است.

 

هر کسی برای ارائه خدمات به خیریه راه و روش هایی دارد، اما باید بگوییم که روش دن دانگلز بسیار عجیب بوده است. همین اظهار نظرها باعث شده تا او مشتریان بسیار زیادی در اونلی فنز داشته باشد. برخی از مردان هوادار حقوق حیوانات حساب این زن را شارژ کرده و عکس های نود او را خریداری می کنند تا در این امر خیر با او شریک شوند.

 

بیشتر بخوانید: رابطه جنسی خواننده معروف روی صحنه کنسرت + عکس

 

نمی خواستم وارد کار خدمات جنسی شوم

او برای مدت طولانی در مقابل لو رفتن اسم خودش مقاومت کرد. اما بعد متوجه شد که اضطراب او فقط به این دلیل است که: نگران بود دیگران چه فکری درباره اش می‌کنند. در حالی که او یک پخش کننده موفق در توییچ بود، اما متوجه شد که تعدادی از رقبای او نیز پروفایل های بسیار سودآور OnlyFans را باز کرده اند. سپس دن افزود: «گفتم «نه، نه، من هرگز یکی را نخواهم داشت…»

کار جنسی شرافتمندانه

ارائه خدمات جنسی برای کمک به خیریه توسط زن جوان!

 

اما بعد شروع کردم به فکر کردن به اینکه «چرا این را می‌گویم؟» متوجه شدم که به این دلیل است که در زندگی‌ام افرادی بسیار قضاوت‌کننده بودند. تصمیم گرفتم و به خودم گفتم: “میدونی چیه اینکار رو انجام بده.” «من مسئول زندگی خودم هستم. پس چرا وقتی که از همه چیز در امان هستم، نظرات دیگران را در مورد تصمیماتم در نظر گرفتم؟

 

بنابراین من حساب OnlyFans خود را باز کردم و سپس بازی را شروع کردم. در حال حاضر درآمد بسیار بالایی از این طریق دارم. می خواهم کار خودم را گسترش دهم تا دیگر نیاز مالی نداشته باشم. و در آخر هم باید بگوییم که برای مطالعه اخبار جالب بیشتر در این حوزه، می توانید به لینک های پیشنهادی که در صفحه قرار داده ایم، مراجعه کنید.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
لخت شدن زن جوان در مقابل کارگران خانه اش + عکس
لخت شدن زن جوان در مقابل کارگران خانه اش + عکس