دختری که با عمل جراحی تبدیل به عروسک باربی شد + عکس

دختری که با عمل جراحی تبدیل به عروسک باربی شد + عکس

دختری که با عمل جراحی تبدیل به عروسک باربی شد 

 

دختری که با عمل جراحی تبدیل به عروسک باربی شد. او می یگود: من یک عروسک باربی واقعی با 80000 پوند جراحی هستم – و تا زمانی که یک باربی کامل نباشم متوقف نمی شوم. این دختر که خودش را یاقوت کبود معرفی کرده، قبلاً 6 جراحی سینه داشته است. و او با استفاده از هیپنوتیزم و جراحی پلاستیک بیشتر، از جمله برنامه‌هایی برای برداشتن چهار دنده‌اش، در حال تکامل بیشتر است.

 

زنی که بیش از 100000 دلار جراحی پلاستیک انجام داده است، اکنون خود را هیپنوتیزم می کند تا به یک “باربی بهتر” تبدیل شود و قصد دارد جراحی پلاستیک را ادامه دهد. دوست پسر متاهل او هزینه جراحی هایش را پرداخت می کند. این دختر با نام یاقوت کبود می خواهد با انجام عمل‌های زیبایی، خود را به “عروسک باربی بی‌نقص” تبدیل کند.

 

وی شش بار جراحی زیبایی سینه و همچنین عمل بینی و فیلر و بوتاکس زیادی انجام می‌دهد. وی می گوید که حساب هزینه های جراحی هایش را از دست داده است. و او قصد ندارد به این زودی متوقف شود. باید بگوییم که او می خواهد با لیفت باسن برزیلی و جراحی برای برداشتن چهار دنده که برای این ماه برنامه ریزی شده است، خود را کامل تر کند.

 

بیشتر بخوانید: 14 عکس قبل و بعد تغییر جنسیت مردانی که زیباتر شده اند

 

تبدیل شدن به عروسک باربی با عمل های زیبایی

این دختر بر این باور است که فرآیند دوزیستی فقط به ظاهر شما مربوط نمی شود، بلکه در ذهنیت نیز هست. برای کمک در این زمینه، او از هیپنوتیزم استفاده کرده است. یاقوت کبود، در توضیح این تمرین غیرمعمول به گفت: وقتی هیپنوتیزم می‌کنم، مانند فیلمنامه‌ای خواهد بود که خودم ضبط می‌کنم. سپس به مدت 30 روز به طور مداوم به آن گوش می‌دهم. و سپس قرار است ماندگار شود.

دختری که با عمل جراحی تبدیل به عروسک باربی شد 

باور کنید که هیپنوتیزم به من کمک می کند تا به یک باربی بهتر تبدیل شوم. خانم یاقوت کبود، اهل آیداهو، به لطف مادرش فرآیند دوزیستی خود را آغاز کرد. مادرم مرا تشویق کرد که اولین کار سینه ام را انجام دهم، او می خواست یک تجربه پیوند بین من و او داشته باشد. بنابراین گفت: بیا با هم سینه های مان را بزگ کنیم. من همیشه او را بت خودم می دانستم.

 

بیشتر بخوانید: پشیمانی دختر جوان از عمل بزرگ کردن سینه + عکس

 

شوهرم به خاطر عمل های زیبایی مرا طلاق داد

اما یاقوت کبود به اعتیاد به جراحی زیبایی دچار شد و در عرض یک سال دوباره سینه هایش را جراحی کرد. اندازه آنها بعد از جراحی، دو برابر شد. سفر این باربی، زمانی ادامه یافت که این دختر به لس آنجلس نقل مکان کرد و شغلی را آغاز کرد که در آن برای سه ساعت “کتک خوردن” 2000 دلار دستمزد دریافت می کرد.

عروسک باربی واقعی

در ابتدا، شوهر سابق این دختر، که او را «هیو هفنر بدخواه» توصیف می‌کرد، به خاطر عمل‌های زیبایی او را ترک کرد. او گفت: شوهرم سابقم برای یک کار سینه پول داد. و سپس خودم با کمک هزینه ام که حدود 15000 دلار در ماه است، هزینه فیلرها و چیزهای خودم را پرداخت کردم. زمانی که شوهرش متوجه شد پول برای خوشحال کردن او کافی نیست، او را طلاق داد.

 

بیشتر بخوانید: دختری که بزرگترین سینه های جهان را دارد + عکس

 

نحوه تامین هزینه جراحی های زیبایی

سپس، یاقوت کبود، راهی جدید برای تامین هزینه عادت گران قیمت خود پیدا کرد. او با یک «همراه مذکر» جدید در وب‌سایتی آشنا شد و حالا او کسی است که مخارجش را تامین می کند. خانم یاقوت کبود اعتراف کرد که دوست پسرش، ازدواج کرده است اما همسرش با آن مشکلی ندارد. او گفت: دوست پسر من متاهل است، همسرش هم از وجود من خبر دارد.

 

او گفت اشکالی ندارد که شوهرش روابط دیگری داشته است. وی افزود: من احساس گناه نمی کنم. زیرا او مشکلی ندارد و ما این ترتیب را داریم و کار می کند. سال هاست که کار می کند، من به دوست پسرم عشق زیادی دارم. هدف بعدی یاقوت کبود این است که کمر خود را تا حد ممکن “کوچک” کند و او حاضر است برای تحقق آن هر کاری انجام دهد.

 

بیشتر بخوانید: زنی که چاق ترین واژن جهان را دارد + عکس

 

عوارض عمل های زیبایی

یاقوت کبود گفت: بسیاری از دوستانم به من می گویند که نباید دنده هایم را بیرون بیاورم. زیرا فکر می کنند کمی افراطی است، اما فکر می کنم این حرکت درستی است. این دختر جوان اعتراف کرد که او هنوز در مورد این روش “در حال تصمیم گیری” بود، اگرچه قبلاً عوارضی از عمل های زیبایی را تجربه کرده بود.

عوارض عمل های زیبایی

او توضیح داد: آخرین کار سینه من عوارضی داشت. فردای آن روز داشتم دوش می گرفتم و بعد می توانستم موج هایی را در سینه ام احساس کنم و یادم می آید بلافاصله به سمت تلفن دویدم و به دکتر زنگ زدم. و افزود: من دوستانی داشته ام که رفته اند و تجربیات خوبی داشته اند، بنابراین می دانم که مشکلی نیست.

 

یاقوت کبود ظاهر جدید خود را دوست دارد اما اعتراف می کند که نوع توجه او از آن زمان تغییر کرده است. وی همچنین به نظرات منفی ای که در فضای مجازی دریافت می کند اشاره داشته می گوید: “به آنها وقت نمی دهد”. زیرا “برای او” اهمیتی ندارد که مردم چه فکر می کنند. او می‌گوید: می‌خواهم مردم بدانند که من اینگونه زندگی می‌کنم، زیرا برای من اهمیتی ندارد که دیگران چه قضاوتی دارند.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
5 بهترین بازیگران زن پورن جهان در تمام دوران! + عکس
5 بهترین بازیگران زن پورن جهان در تمام دوران! + عکس