توریست های جنسی در تایلند + عکس

توریست های جنسی در تایلند + عکس

توریست های جنسی در تایلند 

در این پست، درمورد توریست های جنسی در تایلند صحبت خواهیم کرد. تایلند برای آقایان یک مقصد عالی برای ارضای نیازها و فانتزی های جنسی بوده و برای خانم ها هم مقصدی ایده آل برای اسکورت سرویس و تن فروشی است. چیزی که ممکن است از دیدن آن تعجب کنید، تعداد زیادی توریست های جنسی در پاتایا تایلند می باشد. مردان اروپایی در صف اول این سکس توریست ها می باشند.

 

یکی از این مردان که آلمانی است می گوید: من یک توریست جنسی هستم – روسپی ها به ما مردان تنها کمک می کنند و ما آنها را از فقر نجات می دهیم. پاتایا، در شرق تایلند، مرکز گردشگری جنسی بین‌المللی است – صدها هزار مرد از سراسر جهان از منطقه چراغ قرمز شهر دیدن می‌کنند. اگر به شرق تایلند می‌روید و متوجه چند لهجه آلمانی در هواپیمای خود می‌شوید.

 

توریست های جنسی آلمانی در پاتایا

شما ممکن است به اندازه کافی بدشانس باشید که با تعداد زیادی توریست جنسی به تایلند سفر کنید. آخرین آمار نشان می دهد که حدود 400000 مرد آلمانی هر ساله برای رابطه جنسی به پاتایا پرواز می کنند. در حالی که بیشتر «دختران بار» که در منطقه پراکنده چراغ قرمز شهر تایلند کار می کنند بزرگسالان قانونی هستند.

توریست های جنسی در تایلند 

همچنین، شواهد نگران کننده ای وجود دارد که نشان می دهد استثمار جنسی از کودکان نه تنها در تله توریستی شرق تایلند وجود دارد، بلکه در حال افزایش است. گروه‌های دوربین فیلم‌برداری مستند جدیدی از کانال تلویزیونی آلمانی DW، با تمرکز بر تعداد زیادی از آلمانی‌هایی که برای رابطه جنسی از پاتایا بازدید می‌کنند، جنجال های زیادی به پا کرده اند.

 

بیشتر بخوانید: سوزاندن اسباب بازی های جنسی در اندونزی توسط مقامات!

 

آنها فیلم‌هایی از مردان غربی که در اواخر شب دست در دست دختران در میان میخانه‌های شهر راه می‌رفتند، ضبط کردند. ولفگانگ، یک مرد آلمانی 74 ساله، خوشحال بود که در مورد بازدیدهای منظم خود از شهر در مقابل دوربین صحبت می کرد. او که در کنار “دوست دختر” تایلندی 45 ساله خود تیک نشسته بود، آشکارا در مورد جذابیت تجارت جنسی شلوغ پاتایا صحبت می کرد.

 

فاحشه های تایلندی از فاحشه های آلمانی بهترند

یکی از این توریست های جنسی آلمانی گفت: وقتی یک فاحشه را می بینید – در آلمان دو یا سه برابر پول می پردازید و نیمی از خدمات یا حتی دریافت می کنید یا کمتر. این مرد حتی تعدادی کتاب در مورد کارگران جنسی در تایلند نوشته است: می توانم بگویم دختران اینجا زنانه تر و دوستانه تر هستند. آنها مهربان ترند و بیشتر لبخند می زنند.

توریست های جنسی آلمانی در پاتایا

زنان تایلند به سادگی از زندگی بیشتر از زنان در آلمان لذت می برند. این توریست جنسی آلمانی راهی برای توجیه رفتار آزاردهنده خود پیدا کرده است. او می گوید که گردشگران جنسی غربی با بازدیدهای منظم خود از زنانی حمایت می کنند که در غیر این صورت در فقر زندگی می کردند و «در شالیزارها کار می کردند».

 

این مرد می افزاید که: هیچ مشکل اخلاقی با مردان مسن که به زنان جوان برای رابطه جنسی پول می دهند، ندارد. سپس می گوید که در حالی که بسیاری از مردم در مورد نحوه استثمار زنان ابراز نگرانی می کنند، افراد کمی به وضعیت اسفبار مردان فکر می کنند. در مورد جنبه‌های تاریک تن فروشی در آلمان نیز گفته شده که همیشه برای زنان بد است.

 

اما برای مرد مسنی که تنهاست، کسی را ندارد و دیگر رابطه جنسی ندارد چقدر بد است؟ در دنیایی که وسواس جنسی دارد، به ندرت کسی درباره وحشتناک بودن این نوع زندگی صحبت می‌کند… پس به مردان هم رحم کنید. روسپیگری حتی در تایلند قانونی نیست. اما در بیشتر موارد مقامات چشم خود را به روی صنعتی می بندند که هر ساله هزاران دلار درآمد برای این کشور به ارمغان می آورد.

 

بیشتر بخوانید: زن 52 ساله که با 800 نفر رابطه جنسی داشته است! + عکس

 

روسپی گری کودکان در تایلند

با این حال، جایی که حتی آرام‌ترین مقامات مجری قانون نیز خط و نشان می‌دهند، موضوع بدتر سوء استفاده جنسی از کودکان است. یکی از فعالان حقوق کودکان می‌گوید: میان روسپی‌گری و روسپی‌گری کودکان مرز باریکی وجود دارد. او بخشی از گروهی از افرادی بود که در خیابان واکینگ استریت – باریکه اصلی پاتایا – گشت‌زنی می‌کردند.

روسپی گری کودکان در تایلند

این فعالان با سکس ورکرها و مشتریانشان صحبت می‌کردند و از آنها می‌خواستند که هر گونه حادثه استثمار جنسی از کودکان را گزارش کنند. اما هنوز، وقتی دختران جوان تایلندی دیده می‌شوند که در اواخر شب با مردان غربی در منطقه چراغ قرمز قدم می‌زنند، هیچ‌کس واکنشی نشان نمی‌دهد. حالا این منظره در تمام تایلند عادی دیده می شود.

 

واکنش های به سوء استفاده جنسی از کودکان در تایلند

سوراچات هارپارن، معاون رئیس پلیس تایلند، اذعان می‌کند که سوء استفاده جنسی از کودکان در کشورش رواج دارد: کودکانی که مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند جوان‌تر می‌شوند. سپس خشونت علیه آنها بدتر می‌شود، کار تحقیقاتی ما دشوار است، به‌ویژه به این دلیل که کسانی که هرزه‌نگاری کودکان تولید می‌کنند، از آنها استفاده می‌کنند. فن‌آوری‌های جدید برای پوشاندن مسیرهای خود.

 

بیشتر بخوانید: رابطه جنسی زوج جوان در استادیوم فوتبال + عکس

 

واحد ویژه ای برای ردیابی تولیدکنندگان محتوای پدوفیلی آنلاین ایجاد شده است، اما بهره کشی آشکار از کودکان خردسال در منطقه چراغ قرمز پاتایا بی وقفه ادامه دارد. و در آخر هم باید بگوییم که برای مطالعه پست های بیشتر در این زمینه می توانید به لینک های پیشنهادی ما مراجعه کنید. همچنین برای بازدید از بهترین سایت سرگرمی آنلاین ایران می توانید به لینک های پایین صفحه مراجعه کنید.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
عکس های لخت مینا نامدار شاخ اینستاگرام + بیوگرافی مینا نامدار
عکس های لخت مینا نامدار شاخ اینستاگرام + بیوگرافی مینا نامدار