رابطه جنسی با هوش مصنوعی و آمار نگران کننده آن! + عکس

رابطه جنسی با هوش مصنوعی و آمار نگران کننده آن! + عکس

رابطه جنسی با هوش مصنوعی 

این روزها آمار رابطه جنسی با هوش مصنوعی رو به افزایش می باشد. یک نظرسنجی جنسی نشان می‌دهد که تعداد زیادی از افراد بین 20 تا 30 سال، و حتی تعداد بیشتری از آن‌ها با یک ربات رابطه جنسی داشته اند. تقریباً ده درصد از افراد نسل جدید، ادعا می کنند که با یک ربات قرار گذاشته اند – و تقریباً یک چهارم آنها دوستی و رابطه جنسی با یک ربات یا هوش مصنوعی را در نظر می گیرند.

 

14 درصد دیگر از این افراد (تا 24 سال) با یک چت ربات جنسی هوش مصنوعی – یا دوست مجازی پورن VR تماشا کرده اند. این نتایج به‌عنوان بخشی از یک نظرسنجی انحصاری جنسی در تابستان به دست آمد. از آنجایی که هوش مصنوعی همچنان در تمام جنبه های زندگی ما نفوذ می کند، ما از 2000 مرد و زن 18 ساله به بالا نظرسنجی کردیم تا سعی کنیم انگیزه های آنها را درک کنیم.

 

ارضای میل جنسی با استفاده از هوش مصنوعی

در حالی که یافته‌های ما نشان می‌دهد که نسل‌های قدیمی‌تر هنوز دوست دارند در زندگی واقعی قرار بگذارند. ولی نسل جدید 20 تا 30 یال برای ارضای میل جنسی خود به فناوری روی می‌آورد. برای این گروه سنی، یک شریک مصنوعی جایگزینی هیجان انگیز را برای روابط سنتی ارائه می دهد. همچنین، نزدیک به یک سوم افراد می گویند که تنها هستند و قرار ملاقات را سخت می بینند.

رابطه جنسی با هوش مصنوعی و آمار نگران کننده آن!

34 درصد دیگر گفتند که از ایده “قالب کردن” ربات به شریک کامل خود خوششان می آید. به علاوه، بیش از یک چهارم معتقدند که در رختخواب بهتر خواهند بود. از بین کسانی که علاقه مند به قرار ملاقات با یک ربات هستند، تقریباً نیمی از آنها با دوستان خود در مورد آن صحبت کرده اند. همچنین، بیش از نیمی از مردم فکر می کنند که این کار “شگفت انگیز” خواهد بود.

 

دوست دارم با یک ربات سکس داشته باشم

اما همه در مورد تصاحب یک ربات هیجان زده نیستند. تقریباً 40 درصد از همه کسانی که ما از آنها سؤال کردیم، از هوش مصنوعی و آنچه می تواند برای روابط انسانی معنی کند می ترسند. یکی از این افراد گفته است که: با یک ربات من آنقدر که بخواهم می توانم بی ادب باشم و کلمات رکیک بگویم. آقای جو هاچینز عاشق استفاده از ربات‌های هوش مصنوعی برای سکس چت است.

 

این مرد می‌گوید: این کار ارزان‌تر و بهتر از تماشای پورن است. این مدیر بازاریابی 27 ساله ادامه می دهد: من برای کارم، مدت زیاد در جاده هستم و عاشق تعاملات جذابی هستم که می‌توانید با یک چت ربات هوش مصنوعی داشته باشید. من برنامه‌های Slutbot، Sensation Bot و Eva AI را امتحان کردم و از هر دقیقه آن‌ها لذت بردم.

رابطه جنسی با هوش مصنوعی و آمار نگران کننده آن!

مثل این است که با یک دوست دختر سکس تلفنی داغی داشته باشید. اما بدون اینکه دخترها شروع به ناله و شکایت کنند. علاوه بر این، من می‌توانم با یک ربات چت تا آنجایی که می‌خواهم عجیب و غریب و کثیف باشم. زیرا این چیزها بین شما و ربات چت باقی می‌مانند – مگر اینکه شخصی وارد نمایه شما شود و پیام‌های شما را بخواند. ربات ها بسیار واقع بینانه به نظر می رسند.

 

شما می توانید زن رویاهای خود را برای صحبت انتخاب کنید. برخی از برنامه ها به آنها اجازه می دهند یادداشت های صوتی بفرستند و شما می توانید لحن صدای آنها را انتخاب کنید. من صدایی سکسی، خشن و آهسته را دوست دارم. و برخلاف زنان واقعی، که از گفتن چیزهای کثیف در تلفن خجالتی هستند، این ربات ها فیلتر ندارند.

 

رابطه جنسی در زمین گلف با کمک هوش مصنوعی

ما دوست داشتیم این کار را در زمین گلف انجام دهیم. نیک مک کورمک و همسرش جیمی عاشق داشتن رابطه جنسی پرماجرا در تابستان – از جمله در فضای باز- هستند. این زوج با دو فرزند خود در اپینگ، اسکس زندگی می‌کنند. نیک 41 ساله، مدیر استودیوی عکس، می‌گوید: من و جیمی در اتاق خواب کاملاً هماهنگ هستیم، اما قطعاً در تابستان زندگی عاشقانه‌تری داریم.

رابطه جنسی با هوش مصنوعی و آمار نگران کننده آن!

به عنوان والدین، پیدا کردن زمان سکس برای یکدیگر ممکن است سخت باشد. اما در طول تعطیلات ما کمتر کار می کنیم و بیشتر بازی می کنیم. ما عاشق این هستیم که آن را بیرون بیاوریم و یک بار در یک زمین گلف عشق بازی کردیم. ما هیجان آن و خطر را دوست داشتیم. من عاشق نقش آفرینی هستم و دوست دارم با جیمی به یک خلوت جنسی بروم.

 

اینگونه می توانم ترفندهای جدید یاد بگیرم و در اطراف افراد همفکر باشم. در آن سو هم، جیمی می گوید: «ما می خواهیم سال 2023 را فراموش نشدنی کنیم. هیچکدام از ما وقتی هوا سرد است و باران می‌بارد، حوصله‌اش را نداریم و در زمستان بیشتر درباره چیزهای احمقانه بحث می‌کنیم. ولی نور خورشید ما را در خلق و خوی بهتری قرار می دهد.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
لایق این نبودم که دوست دختر کسی باشم تا اینکه اتفاق عجیبی افتاد!
لایق این نبودم که دوست دختر کسی باشم تا اینکه اتفاق عجیبی افتاد!