دعوای تتلو با سحر قریشی بعد از کنسرت استانبول + عکس

دعوای تتلو با سحر قریشی بعد از کنسرت استانبول + عکس

علت دعوای تتلو با سحر قریشی 

چند روز پیش ماجرای دعوای تتلو با سحر قریشی در شبکه هاي‌ اجتماعی بسیار دیده شد. گویا امیر تتلو و سحر قریشی بعد از کنسرت استانبول دعوای لفظی داشته اند. دراین کنسرت تتلو حواشی زیادی بـه راه انداخت کـه پر رنگ ترین انها اخراج کردن یکی از تماشاگران بود. بعد از این کنسرت خبر دعوای امیر تتلو و سحر قریشی در شبکه هاي‌ اجتماعی پخش شد. در زیر بـه بررسی این حاشیه جدید از سوی پادشاه و حاج خانم میپردازیم.

 

چندی پیش بود کـه سحر قریشی ایران را بـه مقصد استانبول ترک کرد. سپس زمزمه هایي از ارتباط سحر قریشی با امیر تتلو در شبکه هاي‌ اجتماعی و پلتفرم هایي از جمله یوتیوب پخش شد. کمی بعد فیلمی از سحر قریشی در ویلای تتلو منتشر شد و همین مهر تاییدی بر رابطه این دو چهره مشهور داشت. امیر تتلو و سحر قریشی رابطه خودرا علنی کردند. البته سحر قریشی هنوز کشف حجاب نکرده اسـت.

 

دعوای امیر تتلو و سحر قریشی

ماجرا از پست هاي‌ امیر تتلو در کانال یوتیوبش خطاب بـه سحر قریشی آغاز شد. او کـه ظاهرا از برخی رفتارهای قریشی در کنسرت اخیر خود دلخور بوده، با جملاتی تند بـه او تاخت. سحر قریشی در ادامه یک متن عذرخواهی در کانال یوتیوب خود منتشر کرد اما تتلو رضایت نداد و خواست تا این متن در اینستاگرام قریشی هم منتشر شود. قریشی نیز متن عذرخواهی خودرا در قالب یک استوری در اینستاگرامش منتشر کرد.

 

بیشتر بخوانید: آدرس پیج جدید امیر تتلو در اینستاگرام | خواننده مشهور به اینستاگرام بازگشت!

 

دعوای تتلو با سحر قریشی بعد از کنسرت استانبول

این دعوای علنی در فضای مجازی تعجب کاربران را برانگیخته و بسیاری ان را جنجال ساختتگی این دو چهره ي پرحاشیه برای جذب مخاطب و ترند شدن دانسته اند. دراین میان، نکته اي کـه در متن عذرخواهی سحر مورد توجه کاربران قرار گرفت این بود کـه قریشی تتلو را همسر خود خطاب کرده و از خداحافظی اش با سینما خبر داده اسـت. در کنسرت اخیر تتلو در استانبول نیز آقای خواننده خانم بازیگر را بـه عنوان همسر خود بـه حضار معرفی کرده بود.

دعوای تتلو با سحر قریشی بعد از کنسرت استانبول

دعوای تتلو با سحر قریشی بعد از کنسرت استانبول

سحر قریشی از زمان سفرش بـه ترکیه همواره با حجاب کامل دیده شده و بـه همین دلیل تصور می شد او قصد بازگشت بـه ایران و از سرگیری کار بازیگری را داشته باشد. سحر قریشی، بازیگر مشهور سینما و تلویزیون پس از مدت ها شایعه درباره ي رابطه اش با امیر تتلو، خواننده ي ایرانی کـه چند سالی اسـت در ترکیه بـه سر می‌برد. در اواخر بهمن ۱۴۰۰ با انتشار ویدئویی از خود در کانال یوتیوبش این شایعات را تأیید کرد.

 

رابطه امیر تتلو و سحر قریشی چگونه آغاز شد؟

این ویدئو قریشی را در ویلای تتلو در ترکیه نشان می داد و صدای تتلو نیز از پشت دوربین شنیده می شد. امیر تتلو نیز طی ماه هاي‌ گذشته در کانال یوتیوب خود با انتشار عکسهایی عاشقانه بـه طرفدارانش اعلام کرده بود در شرف ازدواج اسـت. اما نامی از همسر آینده اش نبرده بود. تا این‌که با یک ویدیو مهر تاییدی بر حواشی زد و خانم قریشی را بـه طور رسمی با نام همسر و شریک زندگی خطاب کرد.

 

بیشتر بخوانید: رابطه سحر قریشی و امیر تتلو + عکس حاشیه های جنجالی

 

پس از اقدام سحر قریشی بـه علنی کردن رابطه اش با امیر تتلو، محمدحسین فرحبخش کـه تهیه کنندگی تعداد زیادی از آثاری کـه قریشی در ان ها نقش آفرینی کرده را برعهده داشته، در گفتگو اي درباره ي سفر وی بـه ترکیه گفت قریشی چند ماه قبل بـه او گفته بود کـه میـــخواهد ازدواج کند. وی ادامه داد: تا جایی کـه او می‌داند فقط برای ازدواج از ایران رفته اسـت و مهاجرتی در کار نیست.

 

سحر قریشی در کنسرت امیر تتلو

در کنسرتی کـه ۱۲ اردیبهشت در ترکیه برگزار شد، تتلو، همسر و مادر خودرا بـه حاضران معرفی کرد. خواهر تتلو نیز در لایوی اینستاگرامی از عمه شدن خود خبر داده کـه بـه بچه دار شدن تتلو و سحر قریشی اشاره دارد. کنسرت جدید تتلو در ترکیه پیش از این قرار بود در نوروز برگزار شود اما بـه دلیل بـه فروش نرفتن کافی بلیت ها لغو شده بود. افزایش قیمت لیر ترکیه در صرافی ها یکی از اتفاقات جالب هم زمان با اجرای این کنسرت بود.

دعوای تتلو با سحر قریشی بعد از کنسرت استانبول

باعث شد برخی علت افزایش قیمت لیر را بـه این کنسرت مرتبط کنند. برخی رسانه ها مدعی شده اند کـه هر بلیت این کنسرت بـه قیمت ۵۰۰ دلار بـه فروش رسیده اسـت کـه بسیار عجیب بـه نظر می‌رسد. میتوان انتظار شرکت کنندگان برای حضور سحر قریشی در کنسرت جدید تتلو در ترکیه را یکی از عوامل ریخت و پاش برای این کنسرت و تلاش برای حضور در ان دانست.

 

بیشتر بخوانید: عکس تمام دوست دخترهای تتلو | عکس های امیر تتلو و همه دوست دخترهایش

 

اینستاگرام سحر قریشی

در ویدیوهایی منتشر شده از کنسرت تتلو در ترکیه دیده می‌شود کـه وی همسر و مادرش رابا حاضران معرفی میکند. در ادامه از سروصدا و جیغ زدن ان ها پس از معرفی همسر و مادرش شاکی میشود و ان را بی احترامی می‌داند. سحر قریشی دراین کنسرت نیز همان‌ گونه حجاب خودرا حفظ کرده اسـت. با توجه بـه این‌که ظاهرا قصد بازگشت بـه ایران و احتمالاً تداوم حرفه بازیگری خودرا دارد.

 

درآمد تتلو از کنسرت ترکیه

بهمن بابازاده، خبرنگار حوزه موسیقی نیز در توئیتر خود دراین مورد نوشته اسـت: قیمت بلیت ها از ۲۰۰ تا ۵۰۰ دلار. بیش از نیمی از سالن بلیت ۵۰۰ دلاری خریده اند. سالن ۳۵۵۵ نفر ظرفیت دارد. «سالن ICC» و با دلار ۲۸ هزار تومانی، بیش از ۴۰ میلیارد تومان «تنها برای خرید بلیت کنسرت» ارز از ایران خارج شده اسـت.

 

چرا تتلو با سحر قریشی دعوا کرد؟

همانطور کـه در بالا گفتیم، این میتواند یک حاشیه سازی برای جذب فالوور باشد. اما امیر تتلو هم نشان داده کـه ثبات اخلاقی و رفتاری مناسبی ندارد. این خواننده بارها بـه افراد مختلف تاخته اسـت و حتی در زمانی کـه در ایران بود هم این حرکات بـه دفعات از وی سر می زد. البته هنوز خبر بیشتری درمورد دعوای پادشاه و حاج خانوم در فضای مجازی منتشر نشده اسـت.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
6 آسان ترین پوزیشن های رابطه جنسی
6 آسان ترین پوزیشن های رابطه جنسی