لاتاری پاوربال آمریکا چیست؟ راهنمای کامل و گام به گام

لاتاری پاوربال آمریکا چیست؟ راهنمای کامل و گام به گام

لاتاری پاوربال آمریکا چیست؟ 

در این مقاله پاوربال آمریکا را توضیح خواهیم داد. ما در مورد نحوه خرید بلیط پاوربال آمریکا صحبت خواهیم کرد. ما این مقاله را به توضیح کامل این موضوع اختصاص دادیم. اولین قدم ثبت نام در هر یک از سایت های لاتاری آنلاین معتبر است. بیایید با گفتن این نکته شروع کنیم که لاتاری پاوربال آمریکا فقط در ایالات متحده موجود است. با این حال، می توانید بلیط را از جاهای دیگر هم به صورت آنلاین نیز خریداری کنید.

 

خرید بلیط بخت آزمایی پاوربال آمریکا کاملا قانونی است و اپراتورهای معتبر هم قصد کلاهبرداری از شما را ندارند. این لاتاری در 45 ایالت موجود است. در پاوربال باید 5 توپ سفید را از بین 69 عدد انتخاب کنید و 1 توپ قرمز را از بین 26 عدد انتخاب کنید. این قانون فعلی است و قوانین آن در سال 2015 منتشر شده است. قرعه کشی پاوربال هر دوشنبه، چهارشنبه و شنبه ساعت 22:59 انجام می شود.

 

5 عدد توپ سفید از 0-69 انتخاب کنید.

سپس 1 توپ قرمز را از بین 0-26 انتخاب کنید.

 

اگر قرعه کشی بعدی را به درستی حدس زده باشید، به این معنی است که همه اعداد شما در یک راستا قرار دارند. سپس جکپات متعلق به شماست. با این حال، اگر حداقل چند عدد صحیح داشته باشید، می توانید جوایز کوچک تری برنده شوید. آخرین اعداد 0-33-41-47-56 و توپ قرمز شماره “10” بود.

 

اگر برنده پاوربال آمریکا شوید چه اتفاقی می افتد؟

اگر در پاوربال ایالات متحده برنده شدید، باید با دفتر قرعه کشی تماس بگیرید. از طرف دیگر، اپراتور آنلاین به طور خودکار مبلغ برد را به شما می دهد. آنها معمولاً حتی سهمی هم برای اینکار نمی گیرند. چون هزینه آنها در قیمت بلیط لحاظ شده بود. پس از برنده شدن، بر اساس ایالت ثبت نام شده، مالیات بر شما تعلق می گیرد. بنابراین، مکان شما می تواند مقدار مالیات را تغییر دهد. لطفاً از قبل بررسی کنید که مالیات قرعه کشی چگونه کار می کند.

 

بیشتر بخوانید: احتمال برنده شدن در بخت آزمایی چقدر است؟ آموزش های مهم

 

بازیکنانی که برنده لاتاری پاوربال شدند

آخرین بلیت برنده در آلتادنا کالیفرنیا فروخته شد. بنابراین، برنده جکپات مبلغ 3.14 میلیارد دلاری را در سال 2022 دریافت خواهد کرد. اعداد برنده همان هایی بودند که در بالا ذکر کردیم. دلیل اهمیت این موضوع این است که اعتبار قرعه کشی را تایید می کند. البته این تنها مثالی نیست که یک شهروند عادی برنده پاوربال ایالات متحده شده است. اجازه دهید دیگر افراد برنده را در زیر معرفی کنیم.

 

یک خانواده معمولی مسیحی

شهردار یک ایالت

کارگران شرکت خودروسازی

مدیران مالی

کارگر یک کارخانه بسته بندی گوشت

 

همانطور که می بینید، این افراد با هم متفاوت هستند. بنابراین، هر کسی می تواند برنده جکپات یا حتی یک جوایز دیگر هم شود. نام های زیر، آخرین برندگانی هستند که جوایز غیر از جکپات را برده اند.

 

داریل اینگرام – 1،000،000 دلار، (آیووا)

ملیسا کرگر – 50000 دلار، (سیمپسونویل)

توماس فار – 150000 دلار، (رالی)

گلن مک دونالد – 2,000,000 دلار، (نیومکزیکو)

 

رایج ترین اعداد پاوربال آمریکا

قبل از اینکه نحوه شرکت در پاوربال آمریکا را توضیح دهیم، ابتدا اجازه دهید در مورد رایج ترین اعداد پاوربال صحبت کنیم. زیرا مردم ریاضیات و حقایق را بر دانش باطنی شان ترجیح می دهند. با توجه به آمارها، رایج ترین اعداد در پاوربال ایالات متحده عبارتند از 32، 39، 22، 41، 36، و 16. با این حال، چیزی بیشتر از درک مفهوم رایج ترین اعداد در این لاتاری بزرگ وجود دارد.

 

بیشتر بخوانید: نحوه پیش بینی اعداد لاتاری با 5 روش کاربردی

 

لاتاری پاوربال آمریکا چیست؟

مثلا اعداد “گرم” و “سرد” در بین رایج ترین ها وجود دارند. اعداد گرم بیشتر از اعداد سرد از قرعه کشی بیرون می آیند. اعداد سرد برای مدت طولانی کشیده نشدند. با این حال، این بدان معنا نیست که شما باید از اعداد سرد اجتناب کنید. با این حال، دانستن این چیزها، قرعه کشی را از حدس زدن اعداد شانسی به اعتماد و مهارت تبدیل می کند. بنابراین باید روی اعداد رایج و گرم بیشتر حساب باز کنید.

 

خوش شانس ترین اعداد بخت آزمایی پاوربال آمریکا

ما درک می کنیم که گاهی اوقات توضیح دادن کلی کافی نیست. از این رو قصد داریم به توضیح خوش شانس ترین اعداد پاوربال هم بپردازیم. اما تفاوت بین اعداد معمولی و خوش شانس چیست؟ خوب، تعریف شانس می تواند ریاضی یا باطنی باشد. از آنجایی که بخش ریاضی را پوشش دادیم، بیایید در مورد رویکردهای باطنی آن هم صحبت کنیم.

لاتاری پاوربال آمریکا چیست؟

لاتاری پاوربال آمریکا

به عنوان مثال، ما سعی کرده ایم اعداد خوش شانس را از طریق منطق باطنی کانالیزه کنیم. قرعه کشی اخیر بسیار نزدیک به اعداد شانس بوده است. مثلا عدد هفت یکی از رایج ترین اعداد بوده است که در بین اعداد خوش شانس قرار دارد. توصیه می کنیم که دیگر مقاله ما که درمورد اعداد خوش شانس و رایج در بخت آزمایی هستند را هم مطالعه کنید تا به خوبی با این اعداد آشنا شوید.

 

بزرگترین جکپات های پاوربال تاکنون

چندین رکورد تاریخی معتبر از برندگان جکپات وجود دارد. اما جکپات به چه معناست؟ جکپات زمانی است که شخصی تمام اعداد را به درستی انتخاب کرده باشد. بر اساس گزارش MSN، یک بلیط برنده رکورد با مبلغ 2 میلیارد دلار وجود دارد. بنابراین، ما در اینجا لیستی از بزرگترین برندگان را نیز آماده کرده ایم.

 

25 دسامبر 2022 – 314.9 میلیون دلار – شهرستان پاتنام

19 اکتبر 2005 – 340 میلیون دلار – جکسونویل، اورگان

18 فوریه 2006 – 365 میلیون دلار – نبراسکا

25 اوت 2007 – 314 میلیون دلار – اوهایو

18 مه 2013 – 590.5 میلیون دلار (رکورد) – فلوریدا

13 ژانویه 2016 – 1586 میلیارد دلار (رکورد) – کالیفرنیا

23 آگوست 2017 – 750 میلیون دلار (رکورد) – ماساچوست

27 مارس 2019 – 477 میلیون دلار (رکورد) – ویسکانسین

8 نوامبر 2022 – 2.04 میلیارد دلار (رکورد کنونی) – کالیفرنیا

 

بیشتر بخوانید: چگونه در پاوربال برنده شویم؟ شرایط و روش های برد قطعی

 

نحوه خرید بلیط پاوربال آمریکا

در نهایتهم ، بیایید نحوه ثبت نام و خرید بلیط پاور بال ایالات متحده را بررسی کنیم. در سایت های معتبر بخت آزمایی ثبت نام کنید یا از طریق لینک ورود به سایت پایین صفحه، وارد یکی از این سایت ها شوید. هنگامی که اطلاعات زیر را پر کردید: (نام کاربری، رمز عبور و ایمیل)، باید ایمیل خود را تأیید کنید تا حساب خود را ثبت شده و ایمن کنید. برای واریز وجه هم گزینه های پرداخت زیادی وجود دارد.

لاتاری پاوربال آمریکا چیست؟

لاتاری پاوربال آمریکا

در سایت بخت آزمایی، به بخش قرعه کشی ها بروید و پاوربال ایالات متحده آمریکا را پیدا کنید. اگر اهل ایالات متحده نیستید، باز هم می توانید این بلیط را بخرید اما باید شرایط آن را مطالعه کرده و موافقت خود را اعلام کنید. سپس بسته‌ها را انتخاب کنید، (سهام خریده یا یک بلیط تک بخرید). بلیط را به صورت دیجیتالی پر کنید (اعداد در صفحه موجود می باشند). در آخر هم معامله را کامل کنید و هر روز اعداد برنده را چک کنید.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
جذاب ترین دختر هوادار منچستر یونایتد (دختران خفن خوش اندام)
جذاب ترین دختر هوادار منچستر یونایتد (دختران خفن خوش اندام)