دلیل ازدواج نکردن دن بیلزریان از زبان خودش

دلیل ازدواج نکردن دن بیلزریان از زبان خودش

دلیل ازدواج نکردن دن بیلزریان 

دلیل ازدواج نکردن دن بیلزریان چیست؟ او درباره مجرد ماندنش صحبت کرده و می گوید: من هزاران زن را با سبک زندگی پلی‌بوی خودم جذب کرده‌ام – اما به نظرم رابطه جنسی تک همسر بهترین است. آقای دن بیلزریان می گوید که به مزایای تک همسری فکر می کند، اما اعتراف می کند که یافتن زن مناسب می تواند “دشوار” باشد. ما در ادامه توضیحات بیشتری را ارائه داده ایم.

 

این که چرا دن بیلزریان ازدواج نمی کند سوالی است که ذهن افراد زیادی به خود جذب کرده است. این مرد که پادشاه اینستاگرام شناخته می شود، همواره عکس هایی از دختران زیبا و تاپ مختلف همراه خودش منتشر می کند. البته او از داشتن دوست دختر بی نیاز است، زیرا هر وقت لب تر کند، بهترین دختران جهان به او جواب مثبت می دهند.

 

اما حقیقت این است که او به دنبال یک زن مناسب برای زندگی است. دنی می گوید که تاکنون زن مناسب را پیدا نکرده است. چندی پیش او عکسی از ازدواج خودش در اینستاگرام منتشر کرد، اما بعدا معلوم شد که این دروغ سیزده بوده است. سلبریتی مشهور بدنام می خواست کمی سر به سر هواداران خود بگذارد و مقداری هم به فالوورهای خودش اضافه کند.

 

چرا دن بیلزریان ازدواج نکرده است؟

دن بیلزریان، سلبریتی بدنام و ستاره پوکر حرفه ای که اصالتا ارمنی است، شمارش اینکه تاکنون که با چند زن همخوابه بوده است را از دست داده است. این چهره از وجود زنان و دختران زیبا و مشهور در کنار خودش بی نیاز است. اما وقتی وارد زندگی شخصی و حرف های او شوید، خواهید فهمید که او هم همانند دیگر مردان به دنبال زنی خوب برای ادامه زندگی اش است.

دلیل ازدواج نکردن دن بیلزریان 

این مرد 43 ساله با برنده شدن میلیون ها دلار در بازی پوکر، سبک زندگی شاهانه خودش را ساخته است. اولین بار او در بازی های پوکر مشهور شد. علاقه مندان، او را به بامزه ترین و خاص ترین پوکرباز جهان معرفی کردند. پس از مشهور شدن او سر میز بازی پوکر، اینستاگرام دنی مملو از عکس هایی از او است که در میان زنان لخت احاطه شده است.

 

بیشتر بخوانید: 7 حقیقت جالب درمورد دن بیلزریان که نمی دانستید! + عکس خفن

 

هر روز با سه دختر رابطه جنسی داشتم

دن بیلزریان ادعا می کند: «من به طور متوسط با سه دختر در روز رابطه جنسی داشتم… اگر فقط با دو دختر در یک روز سکس داشتم، آن روز، یک روز تعطیل واقعی بود. بعضی روزها چهار، گاهی پنج، هفت، و بیشتر از همه نه زن بود.» او به پادکست Mighty Pursuit گفت که این رقم به هزاران نفر می رسد.

چرا دن بیلزریان ازدواج نکرده است

آقای بیلزریان ادامه می دهد: «به نظر می رسید داشتن رابطه جنسی واقعاً آنقدرها مهم نبود. من همیشه بهترین زنان را در کنار خود داشتم – اینقدر که چهره بسیاری از آنها دیگر یادم نیست.» این چهره جنجالی می‌گوید که ممکن است داغ ترین روزهایش را پشت سر گذاشته باشد. او ادامه داد: «فکر می‌کنم بهتر است یک رابطه تک‌همسری داشته باشید، این خیلی بهتر است».

 

بیشتر بخوانید: چگونه مثل دن بیلزریان پولدار شویم ؟ (راز ثروتمند شدن میلیونرها)

 

توصیه های دن بیلزریان برای دختربازها

دنی برای کسانی که عاشق دوست دخترهای زیاد هستند می گوید: فقط هر کاری که می خواهید انجام دهید و آزاد باشید. اجازه دهید زنان آزاد باشند، و همیشه از کاندوم استفاده کنید. همچنین، اهمیت ندهید که آیا آنها با پسران دیگر ارتباط برقرار می کنند. زیرا که این نوع روابط، فقط جنبه جنسی دارد.

حواشی زندگی دن بیلزریان

دن بیلزریان ادامه می دهد: البته من فکر می کنم می توانید دختری را پیدا کنید که از گذراندن وقت با او لذت می برید و در واقع به یکدیگر اعتماد دارید. با این حال، او اعتراف می کند که یافتن زن زندگی کار آسانی نیست. او توضیح داد: نمی‌گویم غیرممکن است. اما فکر می‌کنم بعید است زنی را پیدا کنم که با سبک زندگی دخترباز من کنار بیاید.

 

من فکر می کنم یک دختر باحال که با شما کار می کند، خوب باشد. شما در واقع با او ارتباط ذهنی دارید، و رابطه جنسی شما با آن دختر بهتر می شود. فکر می‌کنم اگر دختر آرزوهای خودتان را پیدا کنید آرام‌تر هستید. و فکر می‌کنم چیزهای کمتری برای ایجاد نگرانی و افسردگی خواهید داشت. بنابراین، رابطه تک همسری خوب است، اما خب دختر خوب کم پیدا می شود.

 

بیشتر بخوانید: ثروتمندترین افراد جهان که قمار می کنند و از این راه سود بالایی بدست آورده اند

 

حواشی زندگی دن بیلزریان

دن زندگی خود را با وجود دخترهای زیاد و مصرف مواد مخدر پر از حواس پرتی کرده است. گزارش شده است که او قبل از 32 سالگی در اثر مصرف شدید ماری جوانا (گل)، دو بار دچار حمله قلبی شد. همچنین، پس از پرداخت یک میلیون دلار در ازای یک نقش کوچک در فیلم اکشن Lone Survivor درگیر یک دعوای حقوقی بزرگ شد.

 

او پس از پرتاب کردن ستاره پورن (جنیس گریفیث) از پشت بام هتل به عنوان بخشی از یک عکسبرداری برای مجله Hustler، دوباره در دادگاه حضور یافت. این بازیگر 18 ساله پورن پس از پرتاب شدن به درون استخر، مچ پایش شکست و سپس از دن برای 85000 دلار شکایت کرد. دنی همچنین یکبار به خاطر ساخت بمب بازجویی شد.

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
سوزاندن اسباب بازی های جنسی در اندونزی توسط مقامات!
سوزاندن اسباب بازی های جنسی در اندونزی توسط مقامات!