بریدن آلت تناسلی شوهر به خاطر آزار و اذیت! + عکس

بریدن آلت تناسلی شوهر به خاطر آزار و اذیت! + عکس

بریدن آلت تناسلی شوهر 

حدود 30 سال پیش، خبر بریدن آلت تناسلی شوهر به خاطر آزار و اذیت های او خبرساز شده بود. این زن حالا یک مصاحبه انجام داده و از زندگی خود در این 30 سال گفته است. البته ظاهر کنونی او با دوران جوانی اش بسیار تفاوت دارد. اگر او را در جایی ببینید اصلا متوجه نمی شوید این همان زنی است که آلت تناسلی شوهرش را با چاقو بریده بود. در ادامه بیشتر صحبت می کنیم.

 

لورنا بابیت 30 سال بعد از حادثه وحشتناکی که با چاقو آلت تناسلی همسرش جان وین را برید بود، کاملاً غیرقابل تشخیص به نظر می رسد. خانم لورنا بابیت پس از گذشت 30 سال از حادثه وحشتناک او و همسرش، جان وین، می گوید. او اکنون از نام دخترانه گالو استفاده می کند و موهای قهوه ای تیره خود را با رنگ بلوند طلایی عوض کرده است.

 

وی در مصاحبه با اپرا دیلی گفت: من یک آرایشگر بودم و افراد زیادی را در این صنعت می شناسم. آنها تصمیم گرفتند کمی هایلایت روی موهای من بگذارند. هر چه هایلایت بیشتر داشتم بهتر بود، در نهایت بلوند شدم. تصمیم گرفتم آن را حفظ کنم. من آن را دوست دارم. گالو علاوه بر کار به عنوان مانیکوریست و آرایشگر، مجوز ملک خود را نیز گرفت.

 

زنی که آلت تناسلی همسرش را برید

در مورد پرونده 30 ساله، لورنا همیشه گفته است که آلت تناسلی مرد جان وین بابیت را پس از تجاوز به او قطع کرده است – ادعاهایی که همسر او رد می کند. این مانیکوریست 24 ساله اهل ماناساس، ویرجینیا، ایالات متحده در سال 1993 به دلیل بریدن آلت تناسلی شوهرش محاکمه شد. این داستان مربوط به سی سال پیش است، اما هنوز هم در بین مردم تازگی دارد.

بریدن آلت تناسلی شوهر به خاطر آزار و اذیت!

او به دادگاه گفت که در طول زندگی چهار ساله خود توسط جان 26 ساله مورد آزار جنسی و جسمی قرار گرفته است. در آن شب سرنوشت ساز آنها پس از تصمیم به جدایی در اتاق های جداگانه می خوابیدند. اما هنگامی که جان از یک جلسه مشروب خوردن با یکی از دوستانش به خانه رسید، به تخت همسرش رفت. سپس با او به زور رابطه جنسی برقرار کرد.

بریدن آلت تناسلی شوهر به خاطر آزار و اذیت!

پس از تجاوز ادعایی، لورنا، 24 ساله، قبل از دیدن چاقوی 12 اینچی که روی یخچالش بود، به طبقه پایین رفت تا خودش را آرام کند. سپس، لورنا آن چاقو را برداشت، از پله‌ها بالا رفت. وی قبل از اینکه با یک چاقوی خون آلود در دستش به خانه بهترین دوستش جانا برود، آلت تناسلی جان را در حالی که او خوابیده بود، برید.

 

سرنوشت اورانا بعد از بریدن آلت تناسلی شوهرش

او به هیئت منصفه گفت: من آلت تناسلی او را قطع کردم زیرا او آنقدر از من سوء استفاده کرد. این چیزی است که وقتی یک مرد یک زن را تحقیر می کند، اتفاق می افتد. اورانا گریه کرد و گفت: اولین باری که به من تجاوز کرد را به یاد آوردم. توهین ها و کلمات بدی را که به من گفت. یادم آمد هر بار که با من رابطه مقعدی داشت. او به من صدمه زد. من همه چیز را به یاد دارم. همه چیز.

بریدن آلت تناسلی شوهر به خاطر آزار و اذیت!

باید بگوییم که بعد از دادگاه و محاکمه، لورانا طرفداران زیادی داشت. البته او در بین مردها هم دشمنان زیادی پیدا کرده بود. به همین دلیل هم کمی بعد از آزادی اش، ظاهرش را تغییر داد تا کسی نتواند او را شناسایی و به لورانا آسیبی برساند. از همسر بخت برگشته او هیچ خبری نیست. این زن حالا وارد سنین پیری شده اما هنوز هم بسیار جوان به نظر می رسد.

 

در آخر هم باید بگوییم که برای مطالعه پست های بیشتر در این زمینه، می توانید به مطالب پیشنهادی زیر مراجعه کنید. همچنین اگر علاقه دارید تا در بهترین سایت های سرگرمی آنلاین ثبت نام کنید، ما یک پیشنهاد خوب برای شما داریم. با کلیک بر روی لینک های پایین صفحه شما وارد بهترین سایت های سرگرمی آنلاین بزرگسالان در ایران خواهید شد.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
افشاگری درمورد محسن افشانی بازیگر پرحاشیه + عکس
افشاگری درمورد محسن افشانی بازیگر پرحاشیه + عکس