10 اپلیکیشن پوکر رایگان برای اندروید و IOS

10 اپلیکیشن پوکر رایگان برای اندروید و IOS

انواع اپلیکیشن پوکر رایگان 

در اینجا با 10 اپلیکیشن پوکر رایگان برای گوشی های موبایل آشنا می شویم. افراد زیادی به دنبال برنامه پوکر برای تلفن همراه هستند تا این بازی را یاد بگیرند. نصب و استفاده از اپلیکیشن های بازی پوکر در این پست معرفی می کنیم رایگان می باشد. با دانلود برنامه بازی پوکر شما می توانید بدون صرف هزینه این بازی را یاد بگیرید. در ادامه انواع اپلیکیشن بازی پوکر برای انواع سیستم عامل ها را معرفی می کنیم.

 

اگر می خواهید یک بازیکن پوکر حرفه ای شوید، به تمرین نیاز دارید. یکی از ساده ترین راه ها برای تمرین زیاد، بازی آنلاین رایگان است. برنامه‌های پوکر زیادی وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید و برای بازی کردن هزینه‌ای ندارند. برخی از این برنامه ها ممکن است ارز مجازی را هم بفروشند، اما بیشتر آنها هدایای رایگانی دارند که می توانید از آنها برای شارژ کردن چیپ های خود استفاده کنید.

 

1. برنامه How to Play Poker

چگونه پوکر بازی کنیم، یک برنامه موبایلی است که برای iPhone و Android در دسترس است. این یک اپلیکیشن پوکر خوب است که بر آموزش نحوه بازی کردن به شما تمرکز دارد، نه اینکه شما را مستقیماً وارد بازی کند. این به شما اجازه می دهد تا بازی و قوانین پوکر را با سرعت یاد بگیرید. این برنامه بر روی استراتژی‌ها و موضوعات پیشرفته‌ تمرکز دارد و می توانید حتی بدون Wi-Fi هم به بازی ادامه دهید.

10 اپلیکیشن پوکر رایگان برای اندروید و IOS

2. برنامه Poker Heat

برنامهPoker Heat ، از بسیاری جهات، دارای کنترل های خلاقانه ای است که تقریباً سرگرم کننده تر از بازی هستند. بنابراین، اگر رابط‌های کاربری خوب مورد توجه شما هستند، قطعا باید اپلیکیشن پوکر هیت را امتحان کنید. این برنامه با تبلیغات و درخواست‌های زیادی مواجه می‌شود، اما این برای برنامه‌های رایگان خیلی غیر معمول نیست. بنابراین، این اپلیکیشن بازی پوکر هم می تواند مورد خوبی باشد.

 

3. برنامه Texas Holdem Poker Deluxe

برنامه پوکر تگزاس هولدم دلوکس هم یک برنامه موبایلی است. در هر صورت، Texas Holdem Poker Deluxe بازی شما را با چیپ های رایگان شروع می کند و به شما امکان می دهد ذخیره خود را با هدایای روزانه پر کنید. می توانید فوراً به یک میز بپیوندید و در مسابقات بازی کنید. این برنامه دارای یک رابط بسیار زیبا و حرفه ای بوده و استفاده از آن آسان است، که می تواند تغییر خوبی نسبت به بسیاری از برنامه های پوکر باشد.

 

4. برنامه Governor of Poker 3

این اپلیکیشن هم جدیدترین برنامه از سری برنامه‌های پوکر است که نام «Governor of Poker» را دارد و در Steam، Android و iOS در دسترس است. مانند بسیاری دیگر در این لیست، شما با چیپ های رایگان شروع می کنید که می توانید از طریق هدایای تراشه های روزانه و با برنده شدن در بازی ها یا مسابقات پیشرفت کنید. همچنین، برای مواقعی که نیاز به استراحت در تگزاس هولدم دارید، می توانید بلک جک بازی کنید.

10 اپلیکیشن پوکر رایگان برای اندروید و IOS

10 اپلیکیشن پوکر رایگان

5. برنامه World Poker Club

اپلیکیشن باشگاه جهانی پوکر، برنامه دیگری است که هم برای دستگاه های تلفن همراه و هم برای فیس بوک در دسترس است. در این برنامه، پوکر دیگر تگزاس یا اوماها هولدم را بازی می کنید، که یک تغییر خوب است. در واقع، این یک ورود محکم دیگر به دنیای برنامه های پوکر رایگان است که آن را از طریق تعهد خود به بازی جوانمردانه متمایز می کند، که آن را بسیار جدی می گیرد.

 

6. برنامه Jackpot Poker

برنامه جکپات پوکر که قبلا به عنوان PokerStars Play شناخته می شد، یک برنامه موبایل رایگان از سایت آنلاین معروف PokerStars است. با نامی مانند PokerStars که به آن ضمیمه شده است، می‌دانید که بازی با کیفیت خواهد بود، حتی اگر کمی اصرار داشته باشند که پول مجازی بیشتری به آنها بپردازید. تنها اشکال این است که این برنامه فقط تگزاس هولدم را ارائه می دهد.

 

7. برنامه Appeak Poker

این برنامه پوکر موبایلی در این لیست به عنوان یکی دیگر از برنامه‌های پوکر ساده وارد می‌شود. Appeak Poker می خواهد شما را به بازی سریع ترغیب کند. رابط کاربری این اپلیکیشن عالی است و آواتارها شبیه کارتون های سبک شده از یک نمایش Disney XD هستند. با این حال، برنامه دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که شما می خواهید انجام دهید – یعنی به شما فرصت بازی پوکر را می دهد.

 

8. برنامه VIP Poker – Texas Holdem

سازنده VIP Poker گفته است که این برنامه تعادل مناسبی بین آسان بودن بازی و داشتن یک رابط کاربری بسیار آسان برقرار می کند. در واقع، VIP Poker یکی از برنامه‌های کاربردی ساده‌تر برای استفاده در کل این لیست است، حتی اگر گرافیک آن با کیفیت سایرین لیست نباشد. با این حال، در نهایت، ارز رایگان چیزی است که پوکر VIP را عالی می کند.

10 اپلیکیشن پوکر رایگان برای اندروید و IOS

10 اپلیکیشن پوکر رایگان

9. برنامه Zynga Poker

برنامه پوکر Zynga ورودی خواهد داشت. می دانید که ورود به بازی بسیار سرگرم کننده خواهد بود و از شما خواسته می شود که پول واقعی بپردازید تا وارد میزهای بازی شوید. در این اپلیکیشن چندین سبک مسابقات مختلف وجود دارد که می توانید بازی کنید و آنها یک نوع به نام “Jump Poker” را ارائه می دهند که در آن پس از فولد کردن، یک دست جدید به شما داده می شود. این اکشن بازی را بالا نگه می دارد که قطعا چیز بدی نیست.

 

10. برنامه پوکر WSOP

برنامه آنلاین سری جهانی پوکر (WSOP) هنوز هم دارای کلاس فضای پوکر است. این برنامه جذاب است و بازی تگزاس و اوماها هولدم را ارائه می دهد. همچنین تعداد زیادی مینی بازی و چالش وجود دارد که می توانید برای کسب ارز مجازی بیشتر (در کنار هدایای استاندارد روزانه چیپ) انجام دهید. این اپلیکیشن پوکر آنلاین هم می تواند گزینه بسیار خوبی برای علاقه مندان باشد.

 

نتیجه گیری و نکات پایانی

من این 10 مورد را دوست داشتم زیرا همه آنها حرفه ای هستند و چیزی را ارائه می دهند که بازی آنها را سرگرم کننده تر می کند. اگر به دنبال بهبود بازی پوکر خود از طریق تجربه هستید، هر یک از آنها ورودی های عالی هستند. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، به لینک ورود به سایت پایین صفحه مراجعه کنید و با خیال راحت چندین برنامه را دانلود کنید. هیچ کس نمی گوید که شما نمی توانید از بازی کردن لذت ببرید.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
عکس های لخت دختران هوادار رئال مادرید 18+
عکس های لخت دختران هوادار رئال مادرید 18+