سایت بازی پوکر با ارز دیجیتال (تتر و بیت کوین)

سایت بازی پوکر با ارز دیجیتال (تتر و بیت کوین)

ورود به سایت بازی پوکر با ارز دیجیتال 

در اینجا با بهترین سایت بازی پوکر با ارز دیجیتال آشنا می شویم. جهان هر روز به سمت پیشرفته تر شدن پیش می رود. این بر روی تراکنش های مالی هم تاثیر می گذارد. این روزها می توانید با استفاده از ارزهای دیجیتال و رمزارزها به راحتی خرید انجام دهید یا چیزی را بفروشید. سایت های پوکر آنلاین هم همگام با این پیشرفت، از رمزارزها پشتیبانی می کنند. شما می توانید با استفاده از بیت کوین و تتر پوکر آنلاین بازی کنید.

 

بسیاری از افراد به دنبال سایت بازی پوکر با بیت کوین یا تتر هستند. البته بیت کوین رایج تر می باشد و دلیل اصلی کاربران برای بازی با این ارز دیجیتال، ناشناس بودن، سرعت بالای تراکنش ها و امنیت بالای آن است. سایت های پوکر آنلاین معتبر ایرانی هم از حدود 2 سال پیش امکان بازی با بیت کوین را فراهم کرده اند. شما می توانید در معتبرترین سایت های بازی پوکر ثبت نام کرده و از بیت کوین برای شارژ یا برداشت استفاده کنید.

 

بیت کوین چیست؟

باید بگوییم که بیت کوین بزرگترین ارز دیجیتال جهان است – سکه ای که انقلاب کریپتو را آغاز کرد. بیت کوین امکان انتقال پول کاربر به کاربر را فراهم می کند. وارد شدن به تعاریف درباره بیت کوین می تواند کاملاً فنی باشد، بنابراین فقط به آن به عنوان یک روش پرداخت دیجیتال فکر کنید که بانک ها، ارائه دهندگان پرداخت و چشمان کنجکاو دولت را از بین می برد. بیت کوین اولین بار در سال 2009 منتشر شد.

سایت بازی پوکر با ارز دیجیتال (بیت کوین و تتر)

سایت بازی پوکر با ارز دیجیتال

این ارز دیجیتال به یک مخترع ناشناس – ساتوشی ناکاموتو – نسبت داده می شود که هویت واقعی او تا به امروز یک راز باقی مانده است. امروزه می توانید بیت کوین را از صرافی های آنلاین خریداری کنید. کیف پول بیت کوین معادل دیجیتال کیف پول واقعی شماست. از این کیف پول، با استفاده از آدرس کیف پول منحصر به فرد خود و کلید خصوصی مربوطه، که بیت کوین شما را ایمن می کند، وجوه ارسال و دریافت خواهید کرد.

 

مزایای اصلی استفاده از بیت کوین 

بیت‌کوین از زمان راه‌اندازی خود محبوبیت زیادی پیدا کرده است، تا جایی که تعداد فزاینده‌ای از فروشگاه های آنلاین اکنون پرداخت با بیت کوین را می‌پذیرند. اگر از بیت کوین برای بازی در سایت پوکر استفاده می کنید، باز هم مزایایی خواهید داشت. اول اینکه شما ناشناس خواهید ماند. یعنی لازم نیست که نگران پیامک از سوی مراجع قضایی باشید و می توانید با خیال راحت پوکر بازی کنید.

 

مزایای بیت کوین

همتا به همتا: نیازی به اشخاص ثالث نیست

معاملات ناشناس

پرداخت های امن

ارزش متغیر: دارایی ها می توانند ارزش آنها را افزایش دهند

کارمزد پایین تراکنش

 

معایب استفاده از بیت کوین چیست؟

البته، بیت کوین دارای معایبی است که باید به آنها توجه کنید.

تراکنش ها کاملاً ناشناس نیستند

تعداد زیادی هکر و کلاهبردار وجود دارند

این به شما بستگی دارد که به طور ایمن وجوه خود را ذخیره کنید

زمان پردازش برای BTC ممکن است کند باشد (BCH سریعتر است)

ارزش متغیر: سرمایه‌گذاری‌ها می‌توانند کاهش هم یابند!

 

بهترین سایت بازی پوکر با بیت کوین

سایت پوکر سیگاری بت یک سایت برتر بازی پوکر آنلاین است. برنامه هفتگی آنها مملو از بازی ها با ورودی کوچک تا متوسط است که بسیاری از آنها دارای جوایز تضمینی از جمله استفاده از بیت کوین هستند. اگر به دنبال سایتی مناسب برای بیت کوین هستید، Sigaribet گزینه ای عالی است. این سایت سریع ترین راه برای سپرده گذاری و همچنین امکان سپرده گذاری نامحدود و برداشت بیت کوین در روز را فراهم می کند.

سایت بازی پوکر با ارز دیجیتال (بیت کوین و تتر)

سایت بازی پوکر با ارز دیجیتال

برای ورود به این سایت می توانید بر روی لینکی که در پایین صفحه ارائه داده ایم مراجعه کنید. شما در مدت زمان کوتاهی به آدرس اصلی سایت منتقل خواهید شد، سپس می توانید ثبت نام کنید و بازی های خود را شروع کنید. باید بگوییم که در سایت سیگاری بت علاوه بر بازی پوکر می توانید در: پیش بینی های ورزشی، انواع بازی های آنلاین و زنده و همچنین بازی انفجار با بیت کوین هم شرکت داشته باشید.

 

چگونه از سایت پوکر آنلاین بیت کوین برداشت کنیم؟

برای برداشت از حساب سایت پوکر آنلاین، شما یک موجودی پوکر بیت‌کوین دریافت می‌کنید و می خواهید آن را برداشت کنید. بنابراین شما اساساً فرآیند شارژ را به صورت معکوس طی خواهید کرد. وارد حساب صرافی خود شوید و آدرس کیف پول صرافی خود را پیدا کنید. (فرآیند دقیق در اینجا بسته به پلتفرمی که استفاده می‌کنید متفاوت است). اما پیدا کردن آن معمولاً چندان دشوار نیست.

سایت بازی پوکر با ارز دیجیتال (بیت کوین و تتر)

سپس از کیف پولی که بیت کوین شما در حال حاضر در آن ذخیره می‌شود، می‌خواهید مبلغی را که می‌خواهید برداشت کنید به کیف پول صرافی خود ارسال کنید. از طرف دیگر، اگر وجوه شما قبلاً در یک کیف پول متصل به یک صرافی ذخیره شده است، می توانید آنها را مستقیماً به ارزش بازار چنج کنید. به بخش «فروش» صرافی بروید و مقدار را به بیت کوینی را که می‌خواهید بفروشید وارد کنید.

 

آیا استفاده از سایت های پوکر بیت کوین ایمن است؟

بیت کوین برای پوکر کاملاً ایمن است، به شرطی که مراقب باشید پول خود را کجا ارسال می کنید. اگر به یک آدرس بیت‌کوین تأیید شده و قابل اعتماد ارسال می‌کنید، این یک تراکنش کاملاً امن است. با این حال، کلاهبردارانی وجود دارند که سعی می کنند شما را فریب دهند. بنابراین باید درمورد سایت انتخابی خود مراقب باشید.

 

آیا پوکربازی با بیت کوین قانونی است؟

استفاده از بیت کوین برای پوکر در اکثر حوزه های قضایی در سراسر جهان قانونی است. اگرچه برخی از کشورها مانند روسیه و چین رویکرد محدودتری برای استفاده از آن دارند. هیچ چیز غیرقانونی در مورد بیت کوین به خودی خود وجود ندارد، همانطور که هیچ چیز غیرقانونی با پرداخت نقدی وجود ندارد. بیت کوین فقط یک ارز دیگر است، البته به شکل دیجیتال.اگر سایتی آن را بپذیرد، می توانید بدون نگرانی بازی کنید.

 

داشتن این اطلاعات درمورد بیت کوین الزامی است

 

آدرس بیت کوین:

آدرس منحصر به فرد، رشته ای از حروف و اعداد که کیف پول بیت کوین شما را تشکیل می دهد. به این آدرس وجوه ارسال و دریافت می کنید، (مانند یک آدرس ایمیل). اگر می خواهید از بیت کوین برای هر سایت پوکری استفاده کنید، به یکی از آنها نیاز دارید.

 

کلید خصوصی:

ویژگی اصلی امنیتی، برای ارسال تراکنش ها از آدرس کیف پول بیت کوین خود به این کلید خصوصی نیاز دارید. نگه داری از آن به اندازه کد ملی یا شماره پاسپورت شما مهم است.

 

کیف پول بیت کوین:

کیف پول دیجیتالی که با آدرس بیت کوین شما شناسایی می شود. بیت کوین شما و به عنوان مثال بردهای پوکر بیت کوین شما را در خود جای می دهد. باز هم، اگر قصد دارید از بیت کوین برای پوکر استفاده کنید، این ضروری است.

 

بلاک چین:

فناوری دفتر کل توزیع شده که از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین پشتیبانی می کند. بلاک چین به غیر از ارزهای دیجیتال، چندین مورد استفاده دارد و به طور گسترده به عنوان یکی از اساسی ترین انقلاب های فناوری از زمان اینترنت در نظر گرفته می شود.

 

غیرمتمرکز:

برعکس متمرکز – تراکنش‌های بیت کوین در یک دفتر کل ثبت می‌شوند که در چندین «گره» مختلف پخش می‌شود، نه یک سرور. این امر امنیت را بهبود می بخشد و همچنین برای عملیات روان و ثبت فعالیت ارزهای دیجیتال اساسی است.

 

ارزش:

قیمت بازار بیت کوین در یک زمان معین. بیت کوین بر اساس عرضه و تقاضا ارزش گذاری می شود و همچنان در معرض نوسانات قیمتی بی ثبات است. در نتیجه، ارزش بیت کوین همیشه در حال تغییر است.

 

سوالات متداول پوکر با بیت کوین

 

آیا بیت کوین برای استفاده در گوشی در دسترس است؟

بیت کوین برای استفاده در دستگاه تلفن همراه شما همراه با کیف پول بیت کوین (جزئیات ذکر شده در بالا) در هنگام بازی در یک سایت که اپلیکیشن اختصاصی داشته باشد در دسترس است. دستگاه های تلفن همراه عملکرد عالی پوکر بیت کوین را تضمین می کنند.

 

آیا بیت کوین واقعا ناشناس است؟

بیت کوین تا حدی ناشناس است. هیچ چیزی با نام شما در آن وجود ندارد، اما همه تراکنش‌ها به‌طور دائم در دفتر کل ثبت می‌شوند و ممکن است بتوان تراکنش‌هایی را که از همان حساب‌ها سرچشمه گرفته‌اند ردیابی کرد. بنابراین در بیشتر موارد ناشناس است. اما اگر کاری غیرقانونی انجام می‌دهید، باز هم باید نگران این باشید زیرا سرنخ هایی با هر تراکنش در دفتر کل بیت‌کوین، به شما بازمی‌گردد.

 

احراز هویت برای برداشت با بیت کوین لازم است؟

در اکثر سایت‌های پوکر آنلاین، تأیید هویت بیت‌کوین مورد نیاز است. البته احتمالاً چیزی به سادگی گرفتن عکسی از خودتان و ارسال آن به سایت‌های پوکر برای تایید واقعی بودن تان.

 

کدام سایت‌های پوکر سریع‌ترین برداشت را انجام می‌دهند؟

سایت پوکر سیگاری بت از نظر رسیدگی به برداشت سریع ترین است و در کمتر از یک روز برداشت را انجام می دهد.

 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
عکس های لخت آیلار دیانتی لی + اینستاگرام و بیوگرافی Aylar Lie
عکس های لخت آیلار دیانتی لی + اینستاگرام و بیوگرافی Aylar Lie