افزایش ضریب هوش با پوکر بازی!

افزایش ضریب هوش با پوکر بازی!

افزایش ضریب هوش با پوکر بازی 

در اینجا با راه های افزایش ضریب هوش با پوکر بازی آشنا می شویم. بسیاری از ما فقط برای سرگرمی پوکر بازی می کنیم بدون اینکه بدانیم پوکر چگونه افراد را باهوش تر می کند. بیشتر بازیکنان ممکن است به طور کامل راه های تقویت ذهن خود را در حین بازی نادیده بگیرند. اما پوکر یک بازی برای آموزش مغز و بالا بردن سطح هوش است. بنابراین، جدای از بررسی نکات مفید در مورد نحوه بازی، شما همچنین باید مغز خود را آموزش دهید.

 

در واقع شما باید مهارت های شناختی (آموزش دیده) و تمرکز کامل روی بازی داشته باشید. مطمئناً این مهارت‌ها می‌توانند به موفقیت شما در زندگی، به ویژه در محل کار نیز کمک کنند. بنابراین، اگر هنوز مطمئن نیستید که آیا پوکر ارزش وقت شما را دارد یا خیر، جواب قطعاً (آری) است. این همچنین بهانه ای عالی برای شرکت در تورنمنت های پوکر است که حالا به بازی های المپیک هم اضافه شده است.

 

1. آموختن اهمیت داشتن نظم و انضباط

در اینجا روش هایی وجود دارد که نشان می دهند، بازی پوکر به شما کمک می کند مغز خود را تمرین دهید و ضریب هوشی خود را بالا ببرید. داشتن نظم و انضباط یکی از راه هایی است که پوکر با استفاده از آن، افراد را باهوش تر می کند. در واقع نظم و انضباط یکی از ویژگی های کلیدی است که برای موفقیت در زندگی باید داشته باشید. بازیکنان پوکر از قبل می دانند که چگونه این کار را انجام دهند که به آنها برتری می دهد.

افزایش ضریب هوش با پوکر بازی!

تلاش برای تطبیق با چیزهای ناآشنا در زندگی یا خلاص شدن از شر چیزی که به آن عادت کرده اید – همه اینها مستلزم نظم و انضباط است. و معمولاً «نه» گفتن به عادات مان بسیار سخت است. این دقیقا همان چیزی است که پوکر به شما می آموزد. از آنجایی که در حین بازی با موقعیت‌های غیرقابل پیش‌بینی مواجه می‌شوید، باید برای آن آماده باشید. زیرا هر اتفاقی که بیفتد، باید تمرکز خود را حفظ کنید و وحشت نکنید.

 

2. پوکر صبور بودن را به شما یاد می دهد

بسیاری از مردم فرصت‌های زیادی را در زندگی از دست دادند (فقط به دلیل اینکه صبور نبودند). این به ویژه در مورد افرادی که پوکر بازی می کنند صادق است. بنابراین، یکی از راه‌هایی که پوکر با استفاده از آن افراد را باهوش‌تر می‌کند، آموزش صبور ماندن است. اهمیت صبر در پوکر ساده است – اگر صبور نباشید، در بازی موفق نخواهید شد. بنابراین، این مشکلی برای بازیکنان پوکر نیست.

 

آنها با تمرین صبور بودن، دیگر نگران ضررهای احتمالی نیستند. آنها فقط صبورانه منتظر یک دست دیگر هستند و معتقدند که قطعا به زودی شانس بهتری خواهند داشت. داشتن صبر برای آن شانس های بهتری به ارمغان می آورد. با این حال، گاهی اوقات پوکربازان مبتدی در انتظار فرصت های بهتر شکست می خورند و هدر دادن پول شان را انتخاب می کنند. اما بازیکنان آموزش دیده از قبل می دانند که صبور بودن کمک شان می کند در آخر برنده باشند.

 

3. افزایش مهارت های ارزیابی ریسک

همه چیز زندگی، در مورد انتخاب بین گزینه هاست. بنابراین، این شامل ارزیابی خطرات مرتبط با این جایگزین ها می شود و در بازی پوکر هم همینطور است. مهم نیست که تازه کار هستید یا یک بازیکن حرفه ای، همیشه باید خطرات در طول بازی را ارزیابی کنید. و تلاش برای انتخاب استراتژی مناسب در میان گزینه های بسیار کار آسانی نیست. اما هیچ چیز غیرممکن نیست – پوکر می تواند نحوه انجام این کار را آموزش دهد.

 

4. تقویت تفکر منطقی

ما در اکثر مواقع، برخی از تصمیمات را با تکیه بر شهود خود می گیریم تا با رویکرد منطقی. اما گاهی اوقات خاموش کردن قلب و ذهن شما می تواند تا حد زیادی به موفقیت شما کمک کند. بنابراین، شما با موفقیت سرنخ های مناسبی را برای اکثر مشکلاتی که با آن مواجه خواهید شد، پیدا خواهید کرد. به عنوان یک بازیکن پوکر، با سناریوهای بسیار متفاوتی روبرو خواهید شد که نمی توانید برای آنها آماده باشید.

افزایش ضریب هوش با پوکر بازی!

بنابراین، برای پیشی گرفتن از حریفان باید سریع به استراتژی های جدیدی فکر کنید. حدس زدن در اینجا راهبردی نیست که باید دنبال کنید، باید منطقی فکر کنید. بنابراین، در پوکر، شما دائماً در معرض موقعیت هایی هستید که باید از آن استفاده کنید. وزن دادن به گزینه ها و مزایا و معایب آنها – این کاری است که باید انجام دهید. و باید سریع این کار را انجام دهید. بنابراین، هر چه بیشتر بازی کنید، تفکر منطقی شما بهتر می شود.

 

5. افزایش قدرت تمرکز

مانند بسیاری از افراد دیگر، شما نیز ممکن است اهمیت تمرکز را نادیده بگیرید. با این حال، یکی از راه هایی که پوکر افراد را باهوش تر می کند، بهبود سطح تمرکز آنهاست. یعنی سطح تمرکز شما مستقیما بر شانس شما برای برنده شدن در بازی تاثیر می گذارد. در طول یک جلسه پوکر، اگر به راحتی حواس‌تان پرت می‌شود، ممکن است نکات مهم بازی را از دست بدهید.

 

بنابراین، حریفان شما می توانند خیلی سریع شما را از بازی حذف کنند. ما نمی خواهیم این اتفاق بیفتد. با بازی‌های پوکر بیشتری که انجام می‌دهید، تمرکز شما افزایش می‌یابد به طوری که شما تبدیل به فردی می‌شوید که حریفان را از بازی بیرون می‌کند. این مورد بسیار مهم است، زیرا که شما یاد می گیرید که در هنگام هر کاری تمرکز داشته و افکار مزاحم را از ذهن خود بیرون کنید.

 

6. یادگیری مهارت های ریاضی

معلمان مدرسه همیشه سعی در آموزش استفاده از محاسبات داخلی و ریاضی داشته اند. خوب، پوکر می تواند آن را بهتر انجام دهد. ابتدا باید بدانید که اینها یکسان نیستند. ریاضیاتی که همه ما می دانیم در مورد سر و کار داشتن با اعداد و معادلات است. اما قضیه با محاسبات بازی ها کمی متفاوت است. این شامل تجزیه و تحلیل اطلاعات و رسیدن به نتیجه منطقی از آن تجزیه و تحلیل است.

افزایش ضریب هوش با پوکر بازی!

افزایش ضریب هوش با پوکر بازی

یعنی پوکر به شما می آموزد که با اعداد کار کنید و همچنین اطلاعات را در سکوت در ذهن خود ارزیابی کنید. در پوکر، شما باید آن را به آرامی انجام دهید تا هیچ کس نداند در ذهن شما چه می گذرد. شما باید یاد بگیرید که چگونه با هر کارتی که در دست دارید برنده شوید. و نه تنها به ارزیابی ریسک یا تمرکز کامل نیاز دارد، بلکه نیاز به محاسبه دارد.

 

هنگامی که این را یاد بگیرید، به یک مهارت گرانبها تبدیل می شود که می توانید نه تنها در پوکر از آن استفاده کنید. بلکه شما می توانید در بخش های مختلف زندگی از آنها استفاده کنید. به طور کلی باید بگوییم که داشتن مهارت های ریاضی در خیلی جاها، خصوصا در محل کار می تواند برای شما مفید واقع شود. بنابراین یاد گرفتن آن تماما سود است.

 

7. یادگیری قوی بودن حتی وقتی تحت فشار هستید

مطمئناً پوکر یک بازی پر استرس است، زیرا ممکن است تمام پول خود را از دست بدهید. این به خصوص زمانی که دست شما خیلی موفق نباشد استرس زا می شود. اما شما باید هوشیار بمانید و اجازه ندهید استرس و وسوسه شکست ذهن شما را اشغال کند. با استرس زیادی که در حین بازی پوکر با آن دست و پنجه نرم می کنید، یاد می گیرید که چگونه با آن کنار بیایید. یعنی با هر بازی که انجام می‌دهید، به دنبال راه‌هایی برای برنده شدن می‌گردید.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
عکس های لخت دختران هوادار بارسلونا 18+ زنان خوش اندام جذاب
عکس های لخت دختران هوادار بارسلونا 18+ زنان خوش اندام جذاب