بدترین دست ها در پوکر تگزاس هولدم چیست؟

بدترین دست ها در پوکر تگزاس هولدم چیست؟

بدترین دست ها در پوکر تگزاس هولدم 

در ابتدای هر دور پوکر تگزاس هولدم، دو کارت دریافت می کنید که گاهی اوقات می تواند یکی از بدترین دست ها در پوکر باشد. میزان قدرت شروع شما می تواند موفقیت شما را در یک بازی مشخص کند. بنابراین، دانستن قدرت دست شروع برای دانستن نحوه عملکرد بعدی بسیار مهم است. در عمل، برای اطمینان از موفقیت خود باید این جزئیات را بدانید. زیرا دانش در قمار مبتنی بر مهارت قدرت است و پوکر تگزاس هولدم بخشی از آن است.

 

بنابراین، اگر اطلاعات کافی در مورد بدترین و بهترین دست‌ها در تگزاس هولدم پوکر به دست آورید، می‌دانید که با چه دست‌هایی ارزش بازی کردن دارند و کدام دسته بهتر است. در واقع، درک نحوه بازی تگزاس هولدم پوکر بسیار آسان است. چیزی که آن را چالش برانگیز می کند این است که بدانید چه زمانی باید به بازی ادامه دهید یا فولد کنید.

 

بنابراین، ما لیستی از بدترین دست هایی که می توانید در حین بازی پوکر داشته باشید، آماده کرده ایم. دانستن این دست ها به شما اجازه می دهد تا مشخص کنید که آیا باید به بازی ادامه دهید یا خیر. بنابراین، اگر یکی از دست های زیر را دارید، بهتر است با آن ها بازی نکنید. بنابراین، فولد کردن آنها گزینه بهتری برای انتخاب خواهد بود. در زیر بیشتر توضیح داده ایم، با ما همراه باشید.

 

بدترین دست ها در پوکر

2 و 7 یکی از بدترین ترکیب هایی است که می توانید در پوکر تگزاس هولدم داشته باشید. یکی از بدترین دست ها در پوکر که ممکن است در پوکر تگزاس هولدم با آن روبرو شوید، 2 و 7 آفسویت است. این دو کارت پایین‌ترین کارتی هستند که نمی‌توانید با آن‌ها استرایت بسازید. مهم نیست که بازی چه سناریویی داشته باشد، جفت 2 و 7 دست بسیار ضعیفی ایجاد می کند.

 

بنابراین:

حتی اگر مناسب باشند، باز هم فلاش کم می کنند. درست است که امکان به دست آوردن جفت ها همیشه وجود دارد، اما به یاد داشته باشید که این دو با هم یک جفت بسیار کم را ایجاد می کنند.

 

2-8 Offsuit تقریباً مشابه 2-7 است با کمی تفاوت

مورد با دست 2-8 آفسویت تقریباً همان سناریویی را ایجاد می کند که با دست شروع 2-7 offsuit. تنها تفاوت این است که ترکیب 2-8 فقط کمی بهتر از 2-7 offsuit است. این فقط به این دلیل است که 8 بالاتر از 7 است. با این وجود، هنوز هم یکی از بدترین دست ها در پوکر است که نباید با آن ادامه دهید. انصراف از بازی در اینجا گزینه بهتری خواهد بود.

بدترین دست ها در پوکر تگزاس هولدم چیست؟

3 و 8، 3 و 7 فقط کمی بهتر از 2-7 و 2-8 هستند

با ادامه بدترین دست ها در پوکر، ترکیب 3-8 و 3-7 از 2-8 و 2-7 دور نمانده است. (شاید فقط کمی). اگر 3 و 8 داشته باشید، باز هم نمی توانید استرایت بسازید. اما اگر 3 و 7 داشته باشید، احتمال وقوع آن وجود دارد. یک بار دیگر، احتمال به دست آوردن جفت ها همیشه وجود دارد، اما جفت ها هنوز کم هستند و شما نمی توانید آن را تغییر دهید. کاری که می توانید انجام دهید این است که مراقب آنها باشید.

 

اگر 2 و 6 داشته باشید، در 90 درصد موارد ضرر خواهید کرد

وقتی دست 2 و 6 را دیدید بهتر است آن را رها کنید زیرا 90 درصد این ترکیب شما را شکست می دهد. جای تعجب نیست که چرا یکی از بدترین دست ها در پوکر است. ممکن است جادویی اتفاق بیفتد و شما ممکن است فلاپ 3، 4 و 5 را دریافت کنید که به شما یک استرایت بدهد. با این حال، اگر هر بازیکن دیگری 6 و 7 داشته باشد، شکست خواهید خورد.

 

9 می تواند شما را در ترکیب های 2-9، 3-9 و 4-9 نجات دهد

در میان بدترین دست ها در پوکر، دست 2-9، 3-9 یا 4-9 آفسویت کمی بهتر است. خوب، به این دلیل است که 9 به خودی خود کارت بالایی است، بنابراین، این تنها کارتی است که ممکن است شما را نجات دهد. یک بار 9 جفت، یک جفت وسط خواهید داشت. با این حال، اگر سایر بازیکنان 10، سرباز، بی بی، شاه یا آس داشته باشند، به راحتی می توانند شما را شکست دهند.

بدترین دست ها در پوکر تگزاس هولدم چیست؟

9 و 5، معروف به “دالی پارتون”

ترکیب بعدی که یکی از بدترین دست ها را در پوکر می سازد 9-5 است که به “دالی پارتون” معروف است. اگر دست 9 و 5 دارید، اگر فقط برای سرگرمی بازی می کنید، همچنان می توانید بازی کنید. با این وجود، اگر هدفی برای بردن دارید، بهتر است با این کارت ها بازی نکنید.

 

داستان پشت دست 10-2

دست 10 و 2 شهرت اسطوره ای خود را دارد. فقط به این دلیل است که این دستی است که دویل برانسون برای بردن دو دستبند از سری جهانی پوکر از آن استفاده کرد. اما این فقط داستان پشت آن است، بنابراین، بیایید به واقعیت برسیم. و در این واقعیت، این دست دست خوبی برای بازی کردن نیست. بنابراین، اگر می خواهید به این باور قوی ادامه دهید که برنده خواهید شد، احتمالاً کارساز نخواهد بود.

 

کارت های عکس دار خوب هستند یا بد؟

باور اشتباهی وجود دارد که در ذهن اکثر بازیکنان پوکر تگزاس هولدم بسیار رایج است. آن باور این است که عکس های مختلف روی کارت ها، مانند بی بی ها یا سربازها، می توانند به راحتی توجه آنها را جلب کنند. بنابراین، بازیکنان بازی با آنها را انتخاب می کنند. اگرچه این به اندازه بدترین دست‌های دیگر در پوکر بد نیست، اما شما را برنده نخواهد کرد. بنابراین، بهتر است ابتدا با قوانین پوکر برای کارت های عکس دار آشنا شوید.

بدترین دست ها در پوکر تگزاس هولدم چیست؟

با این حال، تمرین هر بازیکنی را کامل می کند. هر چه بیشتر بازی کنید، خوش شانسی و احتمال برد برای شما در یک بازی آسان تر می شود. اگر علاقه دارید تا مطالب بیشتری درمورد بازی پوکر را مطالعه کنید، به پست های پیشنهادی زیر مراجعه کنید. همچنین اگر علاقه دارید تا در بزرگترین سایت پوکر آنلاین فعالیت داشته باشید، می توانید بر روی لینک ورود به سایت پایین صفحه کلیک کنید.

 

برچسب‌ها:
ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت
بیوگرافی شاخ های اینستا در ترکیه + عکس
بیوگرافی شاخ های اینستا در ترکیه + عکس