جذاب ترین زن هوادار آرسنال با بدن رنگ شده به استادیوم رفت!

جذاب ترین زن هوادار آرسنال با بدن رنگ شده به استادیوم رفت!

جذاب ترین زن هوادار آرسنال 

جذاب ترین زن هوادار آرسنال با بدن رنگ شده به استادیوم رفت! آرابلا میا سوپر هوادار تیم آرسنال می‌گوید که حرفه بزرگسالی‌اش را با مشورت با مادرش آغاز کرده است – مادر 50 ساله او نیز گفته بود که اگر جوان‌تر بود، خودش این کار را انجام میداد. این زن زیبا و جوان که با بدن رنگ شده به استادیوم رفت، سپس گفت که این حرکت، درواقع ایده مادرش برای بازی OnlyFans بوده است.

 

آرابلا میا توضیح می دهد که اولین بار در توییتر در مورد پلتفرم بزرگسالان اونلی فنز چیزهایی شنیده است. میا در پادکست PlugTalk توضیح داد: من دختری را در توییتر دنبال کردم و فکر کردم “او داغ ترین زنی است که تا به حال در زندگی خود دیده ام” و سپس دیدم که او طرفداران زیادی دارد. تا آن زمان، آرابلا فقط چند ویدیوی نقاشی روی بدن را به صورت آنلاین انجام می داد.

 

آرابلا میا دختر هوادار آرسنال

آرابلا میا همیشه در مورد برهنگی نگرانی داشت و حتی رابطه جنسی را نوعی تهدید می دید. سپس میا به این نتیجه رسید که هر چه می خواهد را در اونلی فنز پیدا خواهد کرد. بنابراین به مادرش پیام داد تا ببیند آیا فکر می‌کند باید در این پلتفرم یک حساب کاربری ایجاد کند یا خیر. همچنین میا گفت که مادرش یک افسر پلیس 50 ساله “بسیار عشوه گر” است، و همه طرفدار مادرش هستند.

جذاب ترین زن هوادار آرسنال 

مادر میا به او گفت: “اگر به سن تو بودم این کار را می کردم.” این تمام چیزی بود که جوان متعصب آرسنال به آن نیاز داشت تا او را به ارسال محتوای آنلاین برای بزرگسالان تشویق کند. او اخیراً به ایالات متحده سفر کرده است تا با ستاره فیلم های بزرگسال فوق‌العاده مشهور Dredd فیلم بازی کند. آرابلا برای بازی در این فیلم پورنوگرافی پول زیادی دریافت خواهد کرد.

 

بازی آرابلا میا در فیلم های بزرگسال

او همچنین در برنامه بدنام Plug Talk که همیشه به یک مسابقه سکس سه نفری بین مجریان و یک مهمان زن جوان ختم می شود ظاهر شده است. با این حال رابطه جنسی 3 نفره برای آرابلا چیز جدیدی نیست. او گفت: من با زوج‌های زیادی رابطه جنسی داشتم. فقط شب‌ها بیرون می‌رفتم و بعد با زوج‌ها ملاقات می‌کردم و بعدش هم… سه نفری در تختخواب رابطه ای گرم داشتیم.

جذاب ترین دختر هوادار آرسنال 

آرابلا می‌گوید: زوج‌های سی و چند ساله‌ به خوبی این کار را می‌کنند. آنها معمولاً کمی بازتر هستند، به‌خصوص زمانی که برای مدتی با هم رابطه داشته‌اند. آنها کمی بازتر هستند و دوست دارند شخص دیگری را هم به تخت خواب اضافه کنند. گریزهای جنسی آرابلا گاهی اوقات افراطی هستند، به همین دلیل هم این زن هوادار آرسنال مدتی در اونلی فنز بلاک شده بود.

 

چرا آرابلا در اونلی فنز بلاک شده بود؟

جذاب ترین هوادار آرسنال می گوید: من عکس ها و فیلم هایی برای هواداری از آرسنال آپلود می کردم و آنها فکر می کردند که من با سلاح های گرم خودارضایی می کنم! در ابتدا او فکر می کرد که یک هوش مصنوعی حساب او را اسکن کرده است و تصور می کند که او با استفاده از اسلحه واقعی اعمال جنسی انجام می دهد.

هواداران تیم آرسنال 

آرابلا افزود: هدف اصلی من از اینکارها این است که تا حد امکان توسط افراد بیشتری شناخته شوم. من به عنوان “دختر آرسنال” شناخته می شوم و بدیهی است که این به نوبه خود به شکل ظاهری من نیز می آید. و البته که من این عنوان را دوست دارم. به همین دلیل هم عکس ها و فیلم های زیادی با بدن رنگ شده ارسال کردم که همه می توانند ببینند.

 

و در آخر هم باید بگوییم که برای آشنایی با دیگر دختران هوادار تیم های فوتبال مشهور، می توانید به لینک های پیشنهادی ما مراجعه کنید. همچنین برای مطالعه دیگر اخبار جالب از سراسر جهان می توانید به صفحه خانگی سایت ما مراجعه کنید. ما داستان های جالب و بروز از تمام جهان را برای علاقه مندان گردآوری کرده و به اشتراک گذاشته ایم.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
آقایان بعد از رابطه جنسی از من تخفیف می خواهند + عکس
آقایان بعد از رابطه جنسی از من تخفیف می خواهند + عکس