تعداد روابط جنسی که داشتم از دستم در رفته است + عکس

تعداد روابط جنسی که داشتم از دستم در رفته است + عکس

تعداد روابط جنسی که داشتم از دستم در رفته است 

 

ویک ماری مدل اونلی فنز می گوید: تعداد روابط جنسی که داشتم از دستم در رفته است و نمی دانم تاکنون با چند مرد خوابیده ام. این دختر که در یک فرقه مذهبی عجیب بزرگ شده، تا 21 سالگی هیچ تجربه ای از ارتباط با جنس مخالف یا حتی رابطه جنسی نداشته است. اما حالا نمی داند که تاکنون با چند مرد خوابیده است. ما در ادامه داستان جالب زندگی او که در یک پادکست بیان کرده است را به اشتراک گذاشته ایم.

 

ویک ماری یکی از مدل های مشهور اونلی فنز است. او درآمد بالایی به واسطه حضور در این پلتفرم پیدا کرده است. این روزها زنان زیادی با ثبت نام در اونلی فنز که یک پلتفرم برای سرگرمی های بزرگسالان است، درآمد کسب می کنند. خانم ویک ماری هم یکی از مدل های اونلی فنز است. البته با این تفاوت که او پیشینه عجیبی دارد و ادعا کرده که تا 21 سالگی با هیچ پسری ارتباط نداشته است.

 

تا 21 سالگی اجازه بوسیدن کسی را نداشتم

ویک ماری در یک خانواده مذهبی بزرگ شده است. این مدل تا زمانی که در جمع خانواده زندگی می کرد حتی اجازه نداشت که دوست پسر داشته باشد. روابط جنسی قبل از ازدواج یک گناه بزرگ محسوب می شده و حتی بوسیدن یک پسر هم جزو گناهان بزرگ این فرقه بوده است. اما ویک در سن 21 سالگی از خانواده و این فرقه جدا می شود تا راه زندگی خودش را پیدا کند.

تعداد روابط جنسی که داشتم از دستم در رفته است 

او می گوید: فرقه ما بسیار عجیب بود. همه چیز گناه محسوب می شد و فقط بعد از ازدواج بود که کمی آزادتر میشدید. یعنی می توانستید شوهرتان را ببوسید و رابطه جنسی داشته باشید. اما قبل از ازدواج همه چیز خصوصا برای یک دختر گناه محسوب می شد. این فرقه بسیار سختگیر بود و من نمی توانستم درون آنها و با آن طرز تفکر زندگی کنم.

 

من تا 21 سالگی کسی را نبوسیده بودم. حتی نمیدانستم که روابط جنسی چه معنایی دارد و کنجکاو بودم. بنابراین در فیس بوک جستوجو میکردم. بعد از چند وقت یک دوست پسر مکزیکی در فیس بوک پیدا کردم و هر روز با او پیام های زیادی رد و بدل میکردم. اما یک روز مادرم به این پیام ها دسترسی پیدا کرده و همه چیز خراب شد.

 

اخراج از خانه و کار در رستوران و اوبر

ماجرا از جایی شروع شد که مادر ویک، پیام های او در فیس بوک را پیدا کرد. گویا این زن جوان، زمانی که در جمع خانواده زندگی میکرده، دوستان زیادی در فیس بوک داشته که اکثر آنها پسر بوده اند. بنابراین، او مرتکب یک گناه شده و به همین دلیل خانواده خودش را ترک می کند. خانم ویک ماری سپس در یک رستوران شروع به کار کرده و حتی در اوبر هم به عنوان راننده کار میکرده است.

رکورد روابط جنسی

اما ویک ماری در ادامه به فکر ساختن یک زندگی راحت تر برای خودش بود. در نتیجه تصمیم گرفت که وارد حوزه سرگرمی های بزرگسالان شود. این مدل حالا از پلتفرم اونلی فنز درآمد بسیار بالایی دارد و قبل از آن هم در اسکورت سرویس کار میکرده است. آنطور که خودش گفته، او 50 هزار دلار به واسطه کار در اسکورت سرویس پول درآورده است.

 

حساب مردانی که با آنها خوابیدم از دستم در رفته

ویک ماری در ادامه توضیح می دهد: حساب مردانی که با آنها رابطه جنسی داشتم از دستم در رفته است. تعداد آنها آنقدر زیاد بوده که اگر برخی از آنها را ببینم، نمی شناسم. همه اینها نشات گرفته از فضای بسته و فرقه مذهبی بود که در آن بزرگ شده بودم. اجازه هیچکاری را نداشتم و میل جنسی به من فشار می آورد. می خواستم دوست پسر داشته باشم، اما اجازه آن را نداشتم.

رابطه جنسی قبل از ازدواج

دختران در این فرقه که یک مذهب جدید در حوزه مسیحیت است، حتی اجازه ندارند که لباس قرمز یا مشکی بپوشند. الکل، رابطه جنسی، دوست پسر، مواد مخدر، قهقهه زدن و… همه اینها ممنوع است. وقتی از خانه خارج شدم، با دوست پسر مکزیکی ام بود. به واسطه او بود که من باکرگی خودم را از دست دادم و سپس وارد کار در حوزه سرگرمی بزرگسالان شدم.

 

چند سال پیش عمل بزرگ کردن باسن و سینه انجام دادم تا باسن برزیلی داشته باشم. حالا راحت تر از قبل زندگی می کنم. یک زن آزاد هستم و می توانم هر کاری که دلم می خواهد انجام دهم. از طریق تولید محتوا در اونلی فنز درآمد خوبی دارم و فیلم هایی را هم در سایت های پورنوگرافی منتشر کردم. به همین دلیل هم دیگر حسابش از دستم در رفته و نمی دانم با چند مرد خوابیده ام.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
قوی ترین زنان جهان چه کسانی هستند؟
قوی ترین زنان جهان چه کسانی هستند؟