رابطه جنسی پسر بچه 13 ساله با 5 سگ و حکم دادگاه آمریکا علیه او + عکس

رابطه جنسی پسر بچه 13 ساله با 5 سگ و حکم دادگاه آمریکا علیه او + عکس

رابطه جنسی پسر بچه 13 ساله با 5 سگ 

انتشار خبر رابطه جنسی پسر بچه 13 ساله با 5 سگ باعث تعجب مردم جهان شده است. گویا سه پسر نوجوان در ایالت کالیفرنیا آمریکا به خاطر تجاوز جنسی به 5 سگ بازداشت شده اند. متهم اصلی پسر بچه 13 ساله است و دو همدست او هم حدود 11 ساله هستند. آنها ممکن است با حکم حدود 5 سال زندان مواجه شوند. ما در ادامه به شرح این ماجرای عجیب و نحوه بازداشت این 3 نوجوان پرداخته ایم.

 

آمریکا یکی از کشورهایی است که هر روز خبرهای عجیبی از گوشه و کنار آن شنیده می شود. اما جالب ترین اخبار این کشور مربوط به جرایم جنسی شهروندان آمریکایی می باشد. ظاهرا برخی از آمریکایی ها دوست دارند با هر موجود زنده ای رابطه جنسی داشته باشند و این علاقه از دوران نوجوانی آنها برانگیخته می شود. چرا که این اولین مورد دستگیری نوجوانان آمریکایی به خاطر اعمال جنسی نیست.

 

پس از انتشار فیلم هایی از تجاوز جنسی یک پسر 13 ساله آمریکایی به 5 سگ بی زبان، پلیس وارد کار شده و آنها را دستگیر کرد. باید بگوییم که در جریان این پرونده 3 نوجوان بازداشت شده اند. پلیس جزئیات زیادی از هویت این افراد منتشر نکرده اما می دانیم که آنها از 11 تا 13 سال سن داشته و درگیر اعمال جنسی خطرناکی در سنین نوجوانی شده اند.

 

بیشتر بخوانید: زندگی عجیب مرد معتاد به رابطه جنسی و رازهای ناگفته او + عکس

 

تجاوز جنسی به 5 سگ توسط پسر 13 ساله

این سه پسر در شهر مکیکالی، ایالت کالیفرنیا، (ایالتی در نزدیکی مرز آمریکا با مکزیک بودند). آنها حالا بازداشت شده و تحت بازجویی قرار دارند. این پسر 13 ساله پس از اینکه در حال رابطه جنسی با پنج سگ بود، ممکن است با پنج سال زندان روبرو شود. به گفته پلیس، این صحنه ناپسند حتی توسط 2 کودک 11 ساله که درگیر این اقدام تکان دهنده بودند، در یک فیلم ضبط شد.

رابطه جنسی پسر بچه 13 ساله با 5 سگ 

بنا بر گزارش ها، هر سه پسر در مکزیالی، شهری در نزدیکی مرز ایالات متحده با مکزیک بودند که تصمیم گرفتند از خود در حال رابطه جنسی با حیوانات فیلم بگیرند. طبق گزارش ها، این نوجوانان به دلیل برخورد جنسی با سگ‌ها اکنون در حال بازجویی هستند. هر گونه آزار جنسی حیوانات توسط انسان ها آزار جنسی محسوب شده و شامل مجازات می باشد.

 

بیشتر بخوانید: رابطه جنسی با دوست صمیمی دوران دبیرستان!

 

حکم دادستان علیه متجاوز 13 ساله

ماریا النا آندراد رامیرز، دادستان کل باجا کالیفرنیا، این خبر ناراحت کننده را تایید کرد و اظهار داشت که مظنونان هنگام داشتن رابطه جنسی با حیوانات، فیلم خود را ضبط می کردند. وی افزود: ویدئوهایی پخش شده است که در آن شما یک کودک خردسال را می بینید، و من حتی نمی دانم چگونه آن را توصیف کنم، (آزار جنسی و رابطه با یک سگ).

تجاوز جنسی به 5 سگ توسط پسر 13 ساله

اینکار حیوان آزاری است، داشتن رابطه جنسی با این حیوانات کوچک جرم محسوب می شود. دیگران در حال ضبط فیلم هستند، و این حیوانات بی زبان هم بی دفاع هستند. دادستان کل تایید کرد که دو نفر از پسران درگیر 11 سال و دیگری 13 سال دارند. پسران جوانتر به دلیل آنچه که او “رفتار منفور” نامید، به همراه والدین خود به مشاوره روانی ارجاع داده شده اند.

 

بیشتر بخوانید: زنی که 23 ارگاسم در روز دارد و از رابطه جنسی زیاد لذت می برد!

 

سگ های قربانی تحت درمان هستند

به گفته آندراد رامیرز، این نوجوان 13 ساله طبق قانون به عنوان یک خردسال محاکمه خواهد شد. بنابراین، این نوجوان در صورت محکومیت با دو تا پنج سال حبس روبرو خواهد شد. دادستان گفت: والدین آنها با هیچ مجازاتی مواجه نخواهند شد. (مگر اینکه متوجه شویم آنها درگیر بوده اند)، و تحقیقات ادامه دارد. زیرا ما هنوز در حال جمع آوری ویدئوهایی هستیم که در اینترنت قرار داده شده است.

تجاوز به سگ ها

به گفته آندراد رامیرز، اکنون پنج سگ به دلیل آزار جنسی تحت درمان هستند. او افزود: آنها توسط ماموران ما با هماهنگی بخش کنترل حیوانات نجات یافتند، سگ ها تحت مراقبت هستند. حیوانات به یک پناهگاه حیوانات برده شده اند. خانم رامیرز گفت: ما در 4 آوریل وقتی ویدیویی در رسانه‌های اجتماعی منتشر شد متوجه این موضوع شدیم. پلیس آدرس IP دستگاهی را که مطالب را توزیع می‌کرد ردیابی کرد.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
مارکوس رشفورد و همسرش لوسیا لوی + عکس های جدید و داغ
مارکوس رشفورد و همسرش لوسیا لوی + عکس های جدید و داغ