جذاب ترین مادر و دختر انگلیس + عکس

جذاب ترین مادر و دختر انگلیس + عکس

جذاب ترین مادر و دختر انگلیس 

در این پست، جذاب ترین مادر و دختر انگلیس را به شما معرفی خواهیم کرد. لیوای و مک کنزی بلو توسط برخی از طرفدارانشان زیباترین ترین مادر و دختر انگلیس لقب گرفته اند. آنها اخیراً متوجه شده اند که در زندان های بدنام انگلستان هم مورد تحسین قرار می گیرند. داغ ‌ترین مادر و دختر بریتانیا حالا به خطرناک ‌ترین مردان این کشور کمک می‌کنند، ما در اداهم توضیحات بیشتری را ارائه داده ایم.

 

جما و الی، که نام‌های هنری‌شان لوی و مک‌کنزی بلو است، همکاران سکس تلفنی برای زندانیان انگلیسی هستند. و آنها طیف گسترده ای از تماس گیرندگان مختلف را در طول سال های اخیر دریافت کرده اند. در گذشته اعضای خانواده هر دو با یک بوکسور میلیونر تماس گرفته بودند – اما آنها اکنون می دانند که در یک زندان رده A نیز مورد تحسین مردان قرار می گیرند.

 

بیشتر بخوانید: جذاب ترین مادربزرگ دنیا که مثل دختر 25 ساله + عکس خفن

 

زیباترین مادر و دختر انگلیس چه می کنند؟

مام لوی همچنین ادعا کرد که عکس‌های لخت آنها در بین زندانی ها طرفداران زیادی دارد. این مادر و دختر عجیب حالا با فروش محتوای جنسی و همچنین سکس چت و سکس تلفنی درآمد بسیار بالایی دارند. آنها در بین زندانیان بسیار مشهور شده اند و همیشه با آنها در ارتباط هستند. حتی اگر بتوانند برای ارائه خدمات جنسی به زندان های انگلیس مراجعه خواهند کرد.

جذاب ترین مادر و دختر انگلیس 

لوی با خنده گفت: من به تازگی متوجه شده ام که من و مک کنزی چقدر در زندان معروف هستیم. ظاهراً ما زندانیان زیادی را در طول مدتی که در داخل هستند به دست می آوریم. این موضوع ارتباط زیادی با مستندهایی دارد که به طور مداوم توسط بسیاری از افراد در زندان تکرار می شود و می بینند. اما من یک دوست مادام العمر دارم که نگهبان زندان است و او مجبور شده است اتاق را بازرسی کند.

 

او عکس‌های من و الی را در دو موقعیت مختلف مصادره کرده است. بدیهی است که او نمی‌تواند اجازه دهد که زندانیان ما را بشناسند، اما خدمات ما را هم از آنها دریغ نمی کند. من مطمئن نیستم که چگونه تصاویر در وهله اول به زندان می‌رسند. اما آنطور که می دانم این تصاویر بسیار داغ، تحریک کننده و مورد علاقه زندانی ها در انگلیس هستند.

 

بیشتر بخوانید: فرستادن عکس لخت برای پدران بچه های مدرسه ای + عکس

 

مادر و دختری که محتوای جنسی می فروشند

خانم لوی به مدت 20 سال در بیبی استیشن بوده است. و در طول همه گیری کرونا، او پس از 18 سالگی دخترش، او را هم وارد این حرفه کرد. علیرغم اینکه حالا هم در همان صنعت هستند، اما آنها پاسخ مشترکی به درخواست های پست دارند. همچنین، محدودیت های سختگیرانه ای مانند کار در انتهای استودیو را حفظ می کنند.

زیباترین مادر و دختر انگلیس 

لوی ارائه خدمات به زندانی ها مرد را یک چیز مثبت می داند. او توضیح داد: به نوعی خوب است که بدانیم می‌توانیم کمی شادی را برای زندانیان به ارمغان بیاوریم. آنها هم انسان هستند و به کمی فانتزی جنسی نیاز دارند. ما نباید نیروی جنسی زندانی ها را خنثی کنیم. آنها ممکن است به افسردگی یا تجاوز به زندانی های دیگر روی بیاورند.

 

بیشتر بخوانید: معلم سابق با فروش عکس های لخت خودش کسب درآمد می کند!

 

همه زندانی ها بد نیستند

مادر جذاب انگلیسی ادامه می دهد: من واقعاً معتقدم که همه زندانیان بد نیستند و من به این دلیل بزرگ شده‌ام که می‌خواهم یک وکیل مدافع جنایی باشم. زیرا جرم‌شناسی و روان‌شناسی خوانده‌ام و همیشه به این علاقه داشتم که چرا مردم مرتکب جرم می‌شوند. معتقد نیستم که مردم بد به دنیا می آیند و برای من بسیار جالب است که چرا مردم مرتکب جرم می شوند و چه چیزی آنها را به سمت آن سوق می دهد.

جذاب ترین مادر انگلیسی

بیشتر اوقات این شرایط زندگی است که تصمیم غیرقابل برگشتی می گیرد که به ضرر آزادی آنها می شود. او در مورد اینکه چرا عکس‌های سکسی را به جای دادگاه انتخاب کرد، اضافه کرد: برنامه اصلی من این بود که رویاهایم را به عنوان یک مدل برآورده کنم. پس از آن وقتی به 26 سالگی رسیدم فکر کردم حرفه مدلینگ من از بین خواهد رفت و در حرفه وکالت موفق خواهم شد.

 

اما در عصر حاضر هیچ محدودیت سنی در مدلینگ وجود ندارد و من به تازگی در Babestation پیشرفت کرده‌ام، بنابراین اکنون نیازی به تغییر شغل ندارم. باید بگوییم که محتوای جنسی این مادر و دختر هوداران بسیاری داشته و آنها از این طریق به سود خوبی دست پیدا کرده اند. برای مطالعه دیگر اخبار جذاب جهان، به لینک های پیشنهادی ما مراجعه کنید.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
دختر جوان که یوگای لخت را راز تناسب اندام خودش می داند + عکس
دختر جوان که یوگای لخت را راز تناسب اندام خودش می داند + عکس