اظهارات جنجالی کارگر جنسی انگلیسی درمورد تن فروشی + عکس

اظهارات جنجالی کارگر جنسی انگلیسی درمورد تن فروشی + عکس

اظهارات جنجالی کارگر جنسی انگلیسی درمورد تن فروشی 

در این پست، به بررسی اظهارات جنجالی کارگر جنسی انگلیسی درمورد تن فروشی خواهیم پرداخت. این زن گفته: من یک کارگر جنسی هستم اما این چیزی نیست که مردم فکر می کنند – من به افراد و خانواده های زیادی کمک می کنم. ربکا گودوین توسط طرفدارانش به خاطر تن فروشی شناخته می شود، اما او خیلی بیشتر از آنچه مردم فکر می کنند کار می کند.

 

او از پلتفرم خود استفاده می کند تا به جامعه کمک کند. خانم گودوین، افرادی که در صنعت سکس کار می کنند می توانند به روش های خاصی تصویر شوند. اگرچه جهان در حال تغییر است، و طرز فکرها در حال تغییر است، اما برخی از مردم هنوز کلیشه های زیادی برای کارگران بزرگسال دارند؛ اما یک زن به مردم ثابت می کند که اشتباه می کنند.

 

بیشتر بخوانید: استفاده پورن استار معروف از هوش مصنوعی برای سکس با هواداران

 

اظهارات جنجالی سکس ورکر انگلیسی

ربکا گودوین، خالق محتوای جنسی و برنده جوایز مختلف در این حوزه، زندگی خود را با کارهای خلاقانه خود تغییر داده است، اما او همچنین به یک صاحب کسب و کار و کارآفرین پر رونق تبدیل شده است. او استعدادهای خلاقانه خود را به کار گرفته است تا بیش از 400000 دنبال کننده خود را در پلتفرم های مختلف اجتماعی سرگرم کند.

اظهارات جنجالی کارگر جنسی انگلیسی درمورد تن فروشی 

وی با ترکیبی منحصر به فرد از طنز، کمدی و محتوای جنسی، هنجارها را به شیوه ای تازه و خلاقانه به چالش می کشد. اما او همچنین از پلتفرم خود برای کمک به خانواده های نیازمند نیز استفاده می کند. خانم ربکا گفت: از زمان تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر، این امکان به من داده شد که از نظر مالی آزاد شوم، با خانواده ام وقت بگذرانم، آنها را به سفر ببرم و زندگی بهتری برای آنها فراهم کنم.

 

این کارگر جنسی سابق می گوید: بدگمانی ها در مورد پلتفرم هایی مانند OnlyFans منسوخ شده است. بله، من درگیر این پلتفرم هستم. چیزی که آنها آن را “کار جنسی” می نامند، اما سازندگان زیادی در آنجا هستند که در آن کار شرکت نمی کنند. اینکار به من کمک کرد تا یاد بگیرم که می‌توانم خوشحال باشم و در مورد آنچه برایم مهم است سازش نکنم.

 

بیشتر بخوانید: لو رفتن عکس های لخت معلم زن جوان و اخراج او از مدرسه + عکس

 

کسب درآمد از طریق تولید محتوای جنسی آنلاین

پلت فرم های آنلاین متنوع هستند و از طیف گسترده ای از تولیدکنندگان محتوا پشتیبانی می کند، به این معنی که کار در آنها محدود به محتوای بزرگسالان نیست. ربکا نمونه بارز این تنوع است، زیرا او از خلاقیت و سبک منحصر به فرد خود برای ایجاد پیروان فداکار استفاده می کند. علاوه بر این، تحول ربکا به حضور آنلاین او محدود نمی شود.

کسب درآمد از طریق تولید محتوای جنسی آنلاین

او به یک کارآفرین پررونق و یک صاحب استودیو محتوا تبدیل شده است. این سکس ورکر جنجالی، دارای چندین ملک است و در حال راه اندازی طرح مسکن خود است و املاک خود را با نرخ ارزان به خانواده های کم درآمد اجاره می دهد. داستان او نشان می دهد که سفر یک تولید کننده محتوا فراتر از یک پلت فرم دیجیتال است.

 

این دروازه ای به سمت آزادی مالی و فرصت هایی است که زمانی دست نیافتنی تلقی می شدند. موفقیت ربکا همچنین به احساسات رو به رشد در میان نسل Z می پردازد. به طوری که 46 درصد از افراد 22 تا 25 ساله معتقدند که OnlyFans جایگزین بهتری برای اشتغال سنتی است. پلتفرم‌هایی مانند OnlyFans فرصتی برای استقلال مالی و در عین حال تعقیب علایق خود فراهم می‌کنند.

 

بیشتر بخوانید: معلم سابق با فروش عکس های لخت خودش کسب درآمد می کند!

 

مثبت گرایی جنسی و امید دادن به دیگران

ربکا و همکارانش مدافع مثبت گرایی جنسی، تعریف مجدد هنجارهای اجتماعی و جشن گرفتن آزادی فردی هستند. در حالی که نسل Z ممکن است نسبت به نسل های قبلی رابطه جنسی کمتری داشته باشد، تاکید آنها بر گفتگوهای باز در مورد تمایلات جنسی، تابوهای قدیمی را به چالش می کشد. این مادر 28 ساله اهل چسترفیلد انگلستان به صنعت سرگرمی بزرگسالان روی آورد.

مثبت گرایی جنسی و امید دادن به دیگران

وی همیشه امید داشته که بتواند از دو فرزندش حمایت کند. ربکا که مادر دو فرزند است، قبلا برای پرداخت قبوض خود یا خرید شیر خشک به سختی تلاش می کرد. بنابراین برای تغذیه خانواده خود به کوپن های غذایی متکی بود. باید بگوییم، ربکا که ناامید از تغییر شرایطش بود، تصمیم گرفت برای OnlyFans ثبت نام کند و به موفقیت بزرگی دست پیدا کند.

 

البته، پیش از این، او به رسانه ها گفت: اغلب به من می گویند که انتخاب های بدی انجام می دهم. خانواده ام مغرور نیستند، بچه هایم مورد آزار و اذیت قرار می گیرند. و در ضمن، من به خانواده ام کمک زیادی کرده ام، مطمئن شدم. بچه‌های من هرگز چیزی نمی‌خواهند و من پای انتخاب‌هایم می‌ایستم.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
بیوگرافی و عکس های صبا پارسیان شاخ اینستاگرام
بیوگرافی و عکس های صبا پارسیان شاخ اینستاگرام