مشکلات پیدا کردن عشق در زندگی عمو جانی (جانی سینز)

مشکلات پیدا کردن عشق در زندگی عمو جانی (جانی سینز)

مشکلات پیدا کردن عشق در زندگی عمو جانی 

در این پست، درمورد مشکلات پیدا کردن عشق در زندگی عمو جانی صحبت می کنیم. عمو جانی مشهورترین بازیگر مرد فیلم های بزرگسال است. این چهره همچنین، یکی از پرحاشیه ترین ها بوده و همگان می خواهند بدانند که زندگی شخصی او چگونه است. به خصوص اینکه روابط شخصی او چگونه است و آیا عاشق شده است یا خیر. ما در ادامه صحبت های عمو جانی درمورد عشق را مرور می کنیم.

 

جانی سینز می گوید: قرار گذاشتن سخت است – به خصوص وقتی که با هزاران زن مثل من رابطه جنسی داشته باشید. آقای جانی سینز، ستاره بزرگسال، این هفته درباره زندگی مشترک خود صحبت کرده است. او اعتراف می‌کند که پیدا کردن کسی برای قرار ملاقات، زمانی که شغل شما شامل خوابیدن با زنان دیگر است، دشوار می باشد.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی عمو جانی (جانی سینز) Johnny Sins + عکس های خفن

 

تمایل عمو جانی برای ازدواج

بسیاری از مردان دریافتند که پیدا کردن زن رویاهایشان آسان نیست. با این حال، جانی سینز، ستاره بزرگسال، می‌گوید وقتی با هزاران زن را مثل او خوابیده اید، پیدا کردن «عشق زندگی» سخت ‌تر است. این ستاره فیلم‌های بزرگسال در طول سفر به استرالیا در این هفته و با شرکت در یک همایش مثبت جنسی، درباره روابط عاشقانه خودش صحبت کرد.

مشکلات پیدا کردن عشق در زندگی عمو جانی 

و او اعتراف می‌کند که پیدا کردن کسی برای زندگی در زمانی که شغل شما مستلزم خوابیدن با زنان دیگر است، دشوار می باشد. او قبل از اینکه اعتراف کند که در حال حاضر مجرد است، گفت: روابط عاشقانه برای بسیاری از ما در حال حاضر سخت است. همچنین، انجام کارهای جنسی و داشتن رابطه جنسی با چند نفر قطعا کار را سخت‌تر می‌کند.

 

شما باید آن [فرد خاص] را پیدا کنید که سبک زندگی شما را بپذیرد و شما سبک زندگی او را بپذیرید. در حوزه تجارت، یافتن شریک نسبتاً آسان و معمولی است. زیرا هر دوی شما یک کار را انجام می دهید. اما در زندگی شخصی، فکر نمی کنم که کسی حاضر باشد با مردی مثل من زندگی کند. زیرا که کار من خوابیدن با زنان دیگر است.

 

بیشتر بخوانید: جراحی کردم تا زیبا شوم اما مردان مرا به چشم دیگری می بینند!

 

ساخت فیلم پورن در هلیکوپتر

جانی گفت که خوابیدن با زنان بخشی از کار اوست. اما ترجیح می دهد که از سرکار به خانه بیاید و با شخصی که دوستش دارد صحبت کند. عمو جانی علاوه بر صحبت در مورد زندگی دوستی خود، از سخت ترین صحنه جنسی خود که شامل بازی در یک هلیکوپتر بود نیز صحبت کرد. او گفت: باز کردن کمربند ایمنی خلاف مقررات است، در غیر این صورت خلبان دچار مشکل می‌شود.

زندگی عمو جانی

گذاشتن کمربند ایمنی کار ما را کمی دشوار می‌کند. اما ما موفق شدیم آن را انجام دهیم و این یک تجربه دیوانه کننده بود. نمی‌دانم می‌توانید در زندگی شخصی‌ این کار را انجام دهید یا نه، مگر اینکه هلیکوپتر داشته باشید! باید بگوییم که جانی می‌تواند در آینده صحنه‌های عجیب تری هم داشته باشد. زیرا قبلاً اعتراف کرده بود که می‌خواست اولین ستاره بزرگسالی باشد که در فضا رابطه جنسی برقرار می‌کند.

 

بیشتر بخوانید: ازدواج خواهران دوقلو با مرد میانسال پولدار + عکس

 

حقایق جالب درمورد جانی سینز

جانی سینز، نامی مشهور در صنعت فیلم بزرگسالان است. این پورن استار با حضور گسترده و استعدادهای چشمگیر خود، مخاطبان را در سراسر جهان مجذوب خود کرده است. سینز با بیش از دو دهه فعالیت حرفه ای خود را به عنوان یکی از نمادین ترین چهره ها در سرگرمی بزرگسالان تثبیت کرده است.

 

عمو جانی، چهره افسانه ای در سرگرمی بزرگسالان، در بیش از 1200 فیلم بازی کرده است. وی جوایز متعددی را کسب کرده است و حضور قوی آنلاین خود را حفظ می کند و استعداد خود را در هنر خود نشان می دهد. سینز فردی کاریزماتیک و همه کاره با مدرک تحصیلی عالیه، علاقه مند به حمایت از سلامت روان و تعهد به ایجاد تأثیر مثبت در جهان است.

حقایق جالب درمورد جانی سینز

با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای پربار، جانی سینز به یکی از شناخته شده ترین نام ها در صنعت سرگرمی بزرگسالان تبدیل شده است. تعهد او به هنرش او را به بازی در تعداد شگفت انگیزی از فیلم ها سوق داده است. همین سابقه کاری دیوانه وار، موقعیت او را به عنوان یک چهره افسانه ای در صنعت سرگرمی های بزرگسالان تثبیت می کند.

 

باید بگوییم که جانی سینز قبل از ورود به صنعت سرگرمی بزرگسالان، تحصیلات عالیه را دنبال کرد و مدرک تحصیلی خود را دریافت کرد. سابقه او در دانشگاه شخصیت جالب به جانی می بخشد. و این سوابق تحصیلی، تطبیق پذیری و ظرفیت فکری او را فراتر از اجراهای روی صفحه نمایش می دهد. تناسب اندامش، به او اجازه می دهد تا طیف گسترده ای از نقش ها را در فیلم هایش ایفا کند.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
10 جذاب ترین فوتبالیست های زن جهان + عکس خفن
10 جذاب ترین فوتبالیست های زن جهان + عکس خفن