ازدواج خواهران دوقلو با مرد میانسال پولدار + عکس

ازدواج خواهران دوقلو با مرد میانسال پولدار + عکس

ازدواج خواهران دوقلو با مرد میانسال پولدار 

ازدواج خواهران دوقلو با مرد میانسال پولدار واکنش کاربران را برانگیخته است. این دختران جوان که خودشان را همسان ترین دوقلوهای دنیا معرفی کرده اند به طور مشترک با یک مرد ازدواج کرده اند. آنها بیش از 135 هزار دنبال کننده در اینستاگرام داشته و هر روز از زندگی عجیب شان در این پلتفرم رونمایی می کنند. واکنش فالوورهای این دوقلوها به زندگی عجیب شان قابل توجه است.

 

آنها می گویند: ما “همسان ترین” دوقلوهای جهان هستیم – نامزد مشترکی داریم و حتی با هم از یک توالت مشترک استفاده می کنیم… در واقع ما فکر می کنیم یک نفر هستیم. اگر از قبل با آنها آشنایی داشته باشید، احتمالاً آنها را به عنوان همسان ترین دوقلوهای جهان می شناسید – آنها با هم غذا می خورند، می خوابند، دوش می گیرند و حتی به توالت می روند.

 

بیشتر بخوانید: عکس های لو رفته آیسان آقاخانی همسر محمدرضا گلزار بدون حجاب!

 

خواهران دوقلو که شوهر مشترک دارند

آنا و لوسی دسینک مدتهاست که مردم را با زندگی درهم تنیده خود متحیر می کردند، اما این دوقلوها اکنون نشان داده اند که خود را به عنوان یک فرد می بینند. آنها گفتند: “ما فقط فکر می کنیم که یک نفر هستیم.” این خواهران 35 ساله جراحی پلاستیک یکسانی انجام داده، لباس‌های یکسان می‌پوشند و حتی غذای خود را وزن می‌کنند تا مطمئن شوند که همه چیزشان مثل هم است.

خواهران دوقلو که شوهر مشترک دارند

وقتی صحبت از عشق به میان می‌آید، آن‌ها نامزدشان بن را معرفی می کنند که 11 سال پیش با او آشنا شدند. آنا و لوسی همچنین، در یک برنامه تلویزیونی گفتند: “دوست پسر مشترک برای ما به این معنی است که ما همیشه با هم باشیم. در واقع، داشتن دوست پسر جداگانه کارساز نبود، آنها فقط می خواستند ما را از هم جدا کنند.”

 

بیشتر بخوانید: زن جذاب که با مردان بی پول قرار نمی گذارد

 

بارداری همزمان دوقلوها از شوهر مشترک

جالب اینجاست که بن نیز یک برادر دوقلو دارد – اما آنا و لوسی هر دو پس از ملاقات در فیس بوک مشترکا نسبت به او احساسات پیدا کردند و به اشتراک گذاری عشق شان هم رضایت دادند. این خواهرها می گویند “هیچ حسادتی” در رابطه آنها وجود ندارد و بن مجبور است “بعد از” بوسیدن یکی از آنها خواهر دیگر را هم ببوسد.

بارداری همزمان دوقلوها از شوهر مشترک

در ابتدای سال، این خواهران مستقر در پرت در استرالیا در برنامه This Morning ITV ظاهر شدند و طرفداران را با افشای اینکه در یک زمان قصد باردار شدن داشتند، شگفت زده کردند. آنها به میزبان گفتند: اگر ممکن باشد، ما دوست داریم با هم باردار شویم. در پایان هر روز، نحوه زندگی ما اینگونه است که می بینید و همینطور است که همیشه خوشحال هستیم.

 

بیشتر بخوانید: دستگیری پورن استار مشهور به دلیل قاچاق کوکائین

 

نکات جالب درمورد آنا و لوسی دوقلوهای همسان

آنا و لوسی ادامه دادند: ما همه جا برای یکدیگر خواهیم بود. همچنین، ما سعی می کنیم با هم باردار شویم. تا زمانی که کودکان مان شاد و سالم باشند، هیچ گله و شکایتی نخواهیم داشت. به گفته آنا و لوسی، هر فرزندی که این سه نفر داشته باشند، دو مادر و یک پدر خواهند داشت. آنها اضافه کردند که بن کاملاً با اینکار موافق است زیرا “عشق مضاعفی” را دریافت می کند.

آنا و لوسی دوقلوهای همسان

دوقلوها توضیح دادند: او می‌داند که ما باید مثل هم باشیم، و باید همه کارها را با هم 24 ساعته انجام دهیم. او کاملاً ما را درک می کند. ما خیلی خوشحالیم که بن را پیدا کردیم. باید بگوییم که آنا و لوسی از زمانی که در برنامه تلویزیونی رئالیتی شو به شهرت جهانی رسیدند، 135 هزار دنبال کننده در اینستاگرام به دست آورده اند.

 

بیشتر بخوانید: لخت شدن زن جوان در مقابل کارگران خانه اش

 

آنها به تازگی تولد 35 سالگی خود را با بن در لباس های قرمز ست شده جشن گرفتند. البته ما قبلا هم به معرفی این دوقلوها عجیب پرداخته بودیم. اما آنها هر روز خبرساز می شوند و افرادی که آنها را می شناسند، می خواهند اطلاعات بیشتری درمورد آنها داشته باشند. در پایان هم باید بگوییم که برای مطالعه مقالات بیشتر، می توانید به پست های پیشنهادی ما مراجعه کنید.

آنا و لوسی دسینک ،ازدواج خواهران دوقلو با مرد میانسال پولدار

ازدواج خواهران دوقلو با مرد میانسال پولدار

پیج اینستاگرام آنا و لوسی

annalucydecinque@

 

برچسب‌ها:
ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت
بیوگرافی فریده هیلال آکین خواننده ترک Feride Hilal Akin
بیوگرافی فریده هیلال آکین خواننده ترک Feride Hilal Akin