اعتیاد به رابطه جنسی با دوست همسر برای مرد خیانت کار دردسرساز شد!

اعتیاد به رابطه جنسی با دوست همسر برای مرد خیانت کار دردسرساز شد!

اعتیاد به رابطه جنسی با دوست همسر 

اعتیاد به رابطه جنسی با دوست همسر برای مرد خیانت کار دردسرساز شد! مرد جوان فاش کرد که به داشتن رابطه جنسی با بهترین دوست همسرش اعتیاد پیدا کرده است. این مرد گفته که همسر بسیار خوبی دارد، اما در کنار دوست او احساس ایده آل بودن پیدا می کند. ما در ادامه داستان این رسوایی که از زبان این مرد خیانتکار نقل شده است را بازگو کرده ایم.

 

مرد جوان ادامه می دهد: من به رابطه جنسی با دوست زنم معتاد هستم، اما جدیدا احساس می کنم او از من استفاده می کند. سالهاست که با یک زن شیرین و مهربان ازدواج کرده ام. ولی نمی دانم که دقیقا چه اتفاقی افتاد که کار من به خیانت به همسرم کشید. در یک دنیای ایده آل، من با دوست زنم بودم، نه خوده همسرم، و این مسئله برای من مشکل ساز شده است.

 

رابطه جنسی با دوست صمیمی همسرم

دوست همسرم از نظر عاشقانه به من علاقه ای ندارد – او فقط این واقعیت را دوست دارد که من در تخت خواب بسیار خوب هستم. من 33 ساله، همسرم 30 ساله و زن دیگر 32 ساله است. خب، دوست همسرم را از کلاس ششم می شناسم. وقتی 18 ساله بودم، از او خواستم با من بیرون برود و او مرا رد کرد.

اعتیاد به رابطه جنسی با دوست همسر

تنها زمانی که چند سال بعد با دوستش (همسر فعلی ام) آشنا شدم، او متوجه شد که من چقدر خوب بوده ام. چندی بعد هم، ناگهان او شروع به معاشقه با من کرد و حتی یک روز پیشنهاد سکس سه نفره را داد. رابطه جنسی با او باورنکردنی بود. خیلی زود همسرم را رها کردم. اما با وجود آتش بازی ما در رختخواب، او هنوز رابطه عاشقانه و احساسی نمی خواست.

 

بیشتر بخوانید: پوزیشن رابطه جنسی برای زنان با سینه بزرگ

 

خیانت پشت خیانت به همسر

این زن، دوست پسرهای زیادی داشت. اما با من به تک تک آنها خیانت کرد. حتی مرا تشویق کرد که با دوستان و خواهرش رابطه جنسی داشته باشم. گاهی اوقات احساس می‌کردم که مثل یک شیء جنسی مورد استفاده قرار گرفته‌ام. اما آنقدر خوب در رختخواب بودیم و بیرون آمدیم که مطمئن بودم او در نهایت متوجه می‌شود که قرار است با هم باشیم.

خیانت به همسر

اما او به صراحت گفت که من برای او یک مرد موفق، ایده آل یا خوش قیافه نیستم. چهار سال پیش با شوهرش که ثروتمند و خوش تیپ است آشنا شد و ازدواج کرد. ولی کارشان به جدایی انجامید. من هم، همسرم را دوست دارم. او بسیار شیرین و مهربان است، اما زندگی جنسی ما کسل کننده است. همسرم سرد مزاج است و آنطوری نیست که من می خواهم.

 

سعی کردم در برابر همسرم مقاومت کنم و حدود یک سال موفق شدم. اما در نهایت نتوانستم جلوی خودم را بگیرم. اگر همسرم بفهمد که چه کارهایی آن هم با دوست صمیمی اش کرده ام، می دانم که ازدواج ما تمام می شود. چگونه می توانم خودم را از رابطه جنسی با دوستم جدا کنم؟ این سوال مدت هاست که در ذهن من خانه کرده و جوابی برای آن ندارم.

 

بیشتر بخوانید: هشت ساعت ارگاسم متوالی با روش های عالی

 

راه چاره برای اعتیاد به خیانت به همسر چیست؟

در این مورد، باید بگوییم که: دوست شما از شما استفاده می کند. جای تعجب نیست که شما مانند یک شی جنسی احساس می کنید، او اینگونه با شما رفتار می کند. باید از خود بپرسید که چرا. چرایی بسیار مهم است. اگر شما اینقدر خوب هستید و به وضوح از رابطه جنسی با هم لذت می برید، او هرگز خواهان یک رابطه مناسب با شما نبوده است.

اعتیاد به خیانت به همسر

یک دوست واقعاً خوب با شما اینطور رفتار نمی کند یا نمی خواهد که ازدواج خود را به خطر بیندازید. او بسیار خود محور به نظر می رسد. شاید شما نیاز داشته باشید که دوستی را قطع کنید و تمام ارتباطات با او را مسدود کنید. این تنها راهی است که از وسوسه نشدن خودداری می‌کنید. سپس می‌توانید روی ساختن زندگی مشترک خود تمرکز کنید.

 

اگر رابطه جنسی با همسرتان خسته کننده است، باید این موضوع را با او در میان بگذارید. چنانچه هیچ راه حلی برای آن وجود نداشت، و نتوانستید ادامه دهید، می توانید محترمانه و شرافتمندانه جدا شوید. خیانت مایه آبروریزی در هر جامعه ای است. فرقی نمی کند کجای دنیا باشید، اگر نام خیانتکار روی شما بیافتد، دیگر نمی توانید این نام را از خودتان جدا کنید.

 

بیشتر بخوانید: عکس های بدون سوتین کندال جنر 

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
دختری که بزرگترین سینه های جهان را دارد + عکس
دختری که بزرگترین سینه های جهان را دارد + عکس