قبلا در کلیسا بودم اما حالا محتوای جنسی می فروشم و چیزی به نام خوب یا بد وجود ندارد!

قبلا در کلیسا بودم اما حالا محتوای جنسی می فروشم و چیزی به نام خوب یا بد وجود ندارد!

قبلا در کلیسا بودم اما حالا محتوای جنسی می فروشم

 

یک مدل مشهور در اونلی فنز می گوید: قبلا در کلیسا بودم اما حالا محتوای جنسی می فروشم و چیزی به نام خوب یا بد وجود ندارد. این زن جوان داستان خدمت خودش در کلیسا را شرح داده است. زمانی که او به عنوا دختری مذهبی و در خدمت مسیحیت بزرگ شده بود. اما در آخر او از کلیسا فاصله گرفته و وارد حوزه فروش محتوای جنسی برای بزرگسالان می شود.

 

این مدل در ابتدای صحبت های خودش تاکید می کند که چیزی به نام خوب یا بد وجود ندارد. وی اعتقاد دارد که این مذهب است که رابطه جنسی و شهوت را خوب یا بد معرفی می کند. اظهارات او با واکنش های بسیار گسترده ای مواجه شده است. ما در ادامه داستان زندگی جالب این مدل زیبا را به همراه واکنش کاربران شبکه های اجتماعی به او، به اشتراک گذاشته ایم.

 

به من گفته بودند رابطه جنسی گناه است

گریس می گوید: همه ما با تفکر خوب و بد بزرگ می شویم. اینکه کارهای خوب انجام دهیم، نجابت خود را حفظ کرده و رابطه های خارج از ازدواج دور باشیم. اما مدل زیبارو به نام گریس ویرلیس اعتقاد دیگری دارد. او در یک خانواده مذهبی بزرگ شده و در کشورهای مختلفی زندگی کرده است. از تایلند تا قزاقستان، اروپا و آمریکا خانواده او به عنوان مسیحی های مذهبی شناخته میشدند.

قبلا در کلیسا بودم اما حالا محتوای جنسی می فروشم

باید بگوییم که گریس هم همیشه به همراه خانواده به کلیسا می رفت و به عنوان یک دختر مذهبی بزرگ شده بود. در مذهب مسیحیت روابط جنسی منع شده و جزو گناهان بزرگ به شمار می روند. مسیحی ها برخلاف مسلمانان، حق ازدواج با فامیل درجه یک خود را هم ندارند. بنابراین، تمام این اعتقادات فشارهای زیادی روی افراد همانند گریس وارد می کنند.

 

کلیسا را رها کردم تا محتوای جنسی بفروشم

به عنوان یک دختر جوان، گریسی تصور می کرد که زندگی همه همانند او است. اما زندگی اکنون تغییر کرده است. زیرا او محتوای بزرگسالان را برای OnlyFans ایجاد می‌کند و تنها در اولین سال زندگی‌اش نیم میلیون دلار به دست آورد. او گفت: من بچه بسیار خجالتی و ساکتی بودم و در خانه هم درس می خواندم. بنابراین زمان زیادی برای خواندن کتاب مقدس و دعا کردن داشتم.

قبلا در کلیسا بودم اما حالا محتوای جنسی می فروشم

در خانواده من نیز هر فرد به نوبت گاهی اوقات رهبری یک جلسه دعا را بر عهده می گرفت. مراسم عبادت یکشنبه در خانه هم برگزار می شد. نظر من در حال حاضر این است که دین برای من نیست. البته من خودم را روحانی می دانم و معتقدم که خدا وجود دارد، اما دین ساخته دست انسان است. برخلاف آن، ایمان سفری شخصی است که من آن را دارم.

 

کار من گناه نیست، اگر بود مجازات میشدم

ایمان من در حال حاضر بیشتر از دین، با طالع بینی و نظم جهان هماهنگ است. من احساس می کنم که دین می تواند به راحتی بسیار کنترل کننده شود. در نهایت باعث می شود مردم برای انجام کارهایی که عادی هستند و نباید باعث ایجاد احساس بد در کسی شوند، احساس گناه کنند. باید بگوییم که در سال 2020 بود که گریس زندگی اش را تغییر داد.

محتوای جنسی می فروشم

البته در آن زمان متوجه نشد که آزادی چقدر زندگی او را تغییر می دهد. او اعتراف کرد که در ابتدا، اعتماد به نفس چندانی نداشت. چند سال بعد او گفت که فروش محتوای جنسی، بهترین کاری است که تا به حال انجام داده است. زیرا زندگی او را از بسیاری جهات تغییر داد. حالا زندگی آزاد، علاوه بر افزایش اعتماد به نفس او، حساب بانکی اش را هم پر کرده است.

 

گریس افزود: فعالیت در حوزه سرگرمی های بزرگسالان، به من کمک کرد که ببینم هیچ راه “درست” یا “اشتباهی” برای زندگی وجود ندارد. (همانطور که در دوران بزرگ شدن فکر می‌کردم.) حتی اگر اینکار من گناه باشد، باز هم هیچ اتفاق بدی برای من نیفتاده است. برعکس که همه چیز بهتر هم شده است! من در حال پول درآوردن و مشهور شدن هستم.

 

پیوستن به اونلی فنز بهترین تصمیم عمرم بود

گریس می گوید: حالا من احساس می‌کنم با بدنم بسیار در ارتباط هستم. همچنین، علی‌رغم ناراحتی خانواده‌ام که به آن افتخار می‌کنم، تصمیم بزرگسالی ام برای خودم گرفته‌ام. همیشه با این که بدانم چه انتخابی باید انجام دهم و سپس تحت تأثیر دیگران قرار نگیرم، مشکل داشتم. بنابراین این واقعیت که من از این انتخاب بسیار مطمئن و خوشحال هستم و نظر هیچ کس برای من مهم نیست، واقعا خوب است.

 

با وجود اینکه گریسی خیلی بیشتر احساس خوشبختی می کند، اما در پنج سال گذشته به دلیل حرفه اش با قضاوت های زیادی روبرو شده است. به ویژه، برخی از مردم به او گفته اند که برای او “ناراحت” هستند، و او دلیل آن را نمی فهمد. گریسی گفت: احساس می‌کنم در جامعه مذهبی مردم همیشه منتظرند تا شما به کلیسا «برگردید». اما این برای من اتفاق نخواهد افتاد.

 

وقتی نوبت به کارهایی می‌شود که او برای امرار معاش انجام می‌دهد – گریسی گفت که پذیرای همه انواع درخواست‌ها است. او بر ساخت محتوای ویدئویی انفرادی تمرکز دارد و همچنین با دیگر سازندگان زن و مرد کار می کند. او افزود: این مجموعه گسترده ای از ویدئوها است. محبوب‌ترین درخواست‌هایی که دریافت می‌کنم، ویدیوهای سبک خشن و همچنین ایفای نقش غالب برای مردم است.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
زن باکره 36 ساله فاش کرد که چرا باکره مانده است! + عکس
زن باکره 36 ساله فاش کرد که چرا باکره مانده است! + عکس