خطرات فروش محتوای جنسی از زبان مدل معروف + عکس

خطرات فروش محتوای جنسی از زبان مدل معروف + عکس

خطرات فروش محتوای جنسی 

مدل معروف از خطرات فروش محتوای جنسی صحبت می کند. او می گوید: فروش آنلاین عکس های برهنه شما را تا آخر عمر تحت تعقیب قرار می دهد – و اینکار عواقب بدی دارد. این مدل ولزی که لوری رز نام دارد، از سایت اشتراکی محتوای جنسی خارج می شود. او حالا به زنان جوان درباره عواقبی و خطراتی که از فروش محتوای برهنه متحمل می شوند، هشدار می دهد.

 

یکی از برترین مدل‌های اهل انگلیس، اخیراً فاش کرد که صنعت سرگرمی های بزرگسالان را ترک می‌کند. این دختر جوان گفت که این کار او را افسرده، بی آبرو و بیکار کرده است. لوری رز، 25 ساله، به طور انحصاری در مورد اینکه چگونه ترومای دوران کودکی بر تصمیم او تأثیر برای ورود به این صنعت گذاشت، صحبت کرده است.

 

فروش محتوای جنسی معایب زیادی دارد

لوری رز که خالق محتوای جنسی و اهل انگلستان است، اکنون به طور فعال زنان جوان دیگر را تشویق می‌کند که راه او را دنبال نکنند. خانم لوری رز می‌گوید که در اینکار نکات منفی بسیار زیادی وجود دارد. به گفته لوری، پیوستن به OnlyFans می‌تواند در درازمدت ویرانگر باشد. البته او در چهار سال گذشته درآمد قابل توجهی از سایت اشتراک به‌دست آورده است.

خطرات فروش محتوای جنسی 

اما در پاسخ به این سوال که (به دیگرانی که وسوسه می شوند چه توصیه ای می کند)، گفت: به عواقب آن فکر کنید. فکر نمی‌کنم مردم بفهمند که این تصمیم شما را تا آخر عمر آزار می‌دهد. مردم به آنچه در آنجا عرضه می کنند فکر نمی کنند. پلتفرم ها، اطلاعات را پشت یک دیوار پرداخت قرار می دهد، اما می دانید که روزی لو خواهند رفت.

 

من مقدار دیوانه کننده ای از نشت اطلاعات داشته ام، مانند هزاران هزار نشت دیگر، بنابراین اینکار ایمن نیست. همچنین ممکن است مشکلاتی در گرفتن مسکن و بسته شدن حساب های بانکی شما اتفاق بیافتد. فقط بدانید که عواقب زیادی برای گرفتن این تصمیم وجود دارد. بنابراین، من به عنوان کسی که سالها در این حوزه بوده، به شما می گویم که اینکار عاقبت ندارد.

 

بیشتر بخوانید: عاقبت بازی در فیلم های مستهجن از زبان پورن استار جوان + عکس

 

چرا دختران جوان وارد حوزه فروش محتوای جنسی می شوند؟

لوری می گوید: من احساس می‌کنم که مردم خیلی سریع این کار را انجام می‌دهند. زیرا نحوه صحبت مردم در مورد آن در TikTok و همه این پلتفرم‌ها بسیار جذاب است. بنابراین، دختران و زنان جوان، جنبه منفی آن را متوجه نمی‌شوند. آگاه بودن از تصمیمی که می‌گیرید مهم است. همچنین باید بدانید که این تصمیم چه تأثیری طولانی‌مدت روی شما می‌گذارد.

معایب فروش محتوای جنسی 

وقتی مردم از من درباره آن می‌پرسند، می‌گویم این کار را نکن. سپس از آنها می‌پرسم: آیا خودت را در ده سال آینده در حال انجام اینکار می بینی؟ و آنها می‌گویند: نه. پس بروید و کار دیگری را انجام دهید، زیرا که اینکار ارزشش را ندارد. باید بگوییم که لوری دوران کودکی خود را تا سن 18 سالگی به عنوان یک دختر مذهبی سپری کرده بود.

 

بیشتر بخوانید: درآمد باورنکردنی دختر جوان از فروش ویدیوهای جنسی خودش!

 

وقتی با مذهب قطع رابطه کردم وارد این کار کثیف شدم

با این حال، او گفت که قطع رابطه با مذهب یکی از دلایل تصمیم او بود. پس از به دست آوردن صدها هزار دنبال کننده در TikTok او از مذهب جدا شده و وارد حوزه محتوایی شد. سپس او پلتفرم OnlyFans را راهی برای کسب درآمد از محبوبیت اینترنتی خود می‌دانست. اما می‌گفت که سازندگان برای انجام کارهای «افراطی و ناپسند»، تحت فشار قرار می‌گیرند.

خطرات بازی در فیلم های پورن

خطرات فروش محتوای جنسی از زبان مدل معروف

 

و در بخشی از مصاحبه ما با لوری، او گفت که بدنش به دلیل نحوه پرداخت صورت حساب هایش مدام مورد بررسی قرار می گیرد. او توضیح داد: برای OnlyFans بسیار سخت است – شما افرادی دارید که دائماً شما را تکه تکه می کنند. اگر کاری است که به هر حال از انجام دادن آن لذت نمی برید، روی مجبور می شوید که برای کسب درآمد آن کار را انجام دهید.

 

بیشتر بخوانید: اظهارات جنجالی کارگر جنسی انگلیسی درمورد تن فروشی + عکس

 

مردان شما را به چشم فاحشه می بینند

مردم با شما رفتار افتضاحی دارند، همه شما را منفی می بینند. حتی اگر بگویند که اینطور نیست، در دلشان نفرت را می بینند. این حجم نفرت خیلی زیاد است. نفرت عمدتاً از جانب مردان نشأت می‌گیرد. این نفرت است که شما را نام‌گذاری می‌کنند و باید با آن برخورد کرد. بارها به من گفته اند که چاق نیستم. اما به خاطر همین نفرت ها، من چند بار جراحی کرده ام و وزن زیادی از دست داده ام.

 

من بارها از مردم خواسته ام که با احترام صحبت کنند، و این خیلی بد است. چون کار شما در حوزه جنسی است، مردم فقط فکر می کنند که می توانند هر طور که می خواهند با شما صحبت کنند. لوری، که هنوز کار مدلینگ را هم انجام می دهد، اکنون در حال بررسی حرفه ای متفاوت به عنوان یک استریمر است. او همچنین اشتیاق خود را برای نوشتن موسیقی دوباره برانگیخته است.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
بیوگرافی فریده هیلال آکین خواننده ترک Feride Hilal Akin
بیوگرافی فریده هیلال آکین خواننده ترک Feride Hilal Akin