فاحشه خانه ها بیشتر از سایت های پورنوگرافی پول می دهند!

فاحشه خانه ها بیشتر از سایت های پورنوگرافی پول می دهند!

فاحشه خانه ها بیشتر از سایت های پورنوگرافی پول می دهند 

 

لیسی لنون پورن استار سابق می گوید فاحشه خانه ها بیشتر از سایت های پورنوگرافی پول می دهند و دیگر در استودیوهای آنها فیلم بازی نمی کنم. من یک ستاره فیلم بزرگسالان بودم – اما اکنون در یک فاحشه خانه قانونی 10 برابر درآمد دارم. این بازیگر فیلم های پورن از تجربه خود در کار در فاحشه خانه چیکن رانچ واقع در ایالت نوادا آمریکا صحبت کرده است.

 

از آنجایی که استودیوها روزانه 500 پوند برای یک روز کار روی یک فیلمبرداری می پردازند، برخی از بازیگران فیلم های بزرگسال دریافتند که می توانند چندین برابر بیشتر از کار در فاحشه خانه های قانونی یا از طریق آژانس های اسکورت درآمد کسب کنند. آنها حالا از وبسایت های پورنوگرافی و پلتفرم هایی مانند اونلی فنز به فاحشه خانه های قانونی کوچ کرده اند.

 

فاحشه خانه ها 10 برابر بیشتر پول می دهند

دو ستاره فیلم های پورن که در فاحشه خانه بدنام Chicken Ranch در نوادا کار می کنند، می گویند که آنها می توانند ده برابر بیشتر از حضور در فیلم های پورنوگرافی، از مشتریان پول دربیاورند. لیسی لنون 26 ساله توضیح می دهد که فیلمبرداری یک صحنه برای یک استودیوی فیلم بزرگسالان دستمزد ضعیفی دارد و معمولاً از حدود 500 دلار (تقریبا) 400 پوند در روز شروع می شود.

فاحشه خانه ها بیشتر از سایت های پورنوگرافی پول می دهند 

او می‌گوید: البته چند نفر هستند که صحنه‌های باورنکردنی را می‌سازند و درآمد بالایی دارند، اما نه همه. بنابراین، اکثریت بازیگران فیلم های پورن، درآمد بسیار کمی دارند و این می تواند کار طاقت فرسایی باشد. این پورن استار سابق اضافه می کند: فکر می‌کنم در طولانی‌ترین صحنه‌ای که تا به حال انجام داده‌ام، 19 ساعت مشغول کار بودم…. و من پولی بابت اضافه کاری دریافت نکردم.

 

متوسط درآمد از سایت های پورنوگرافی

لیسی لنون در جریان یک پادکست توضیح می‌دهد که نرخ‌ سایت های پورنوگرافی بسته به نوع محتوای آنها می‌تواند متفاوت باشد. اگر می خواهید فیلم لزبین بازی کنید، ممکن است 800 دلار تا 1200 دلار درآمد داشته باشید. اما اگر با یک مرد فیلم بازی کنید، 1000 تا شاید 1600 دلار درآمد داشته باشید. البته کارهای سخت و دردناک درآمد بالایی دارند، و شما باید به هر چیزی تن بدهید…

درآمد فاحشه ها  

لیسی می‌گوید مشکل این است که همیشه فردی جوان‌تر و گرسنه‌تر وجود دارد که با قیمت کمتری کار می‌کند. سپس لیسی به مت کالن، مجری پادکست، گفت: «ما یکبار مصرف هستیم، زیرا همیشه یک جوجه‌کوچولوی جدید وجود دارد که او مایل به انجام هر کاری است. و در پایان مانند دخترانی هستند که به معنای واقعی کلمه با پول خیلی کم هم فیلم بازی می کنند».

 

چرا در فاحشه خانه کار می کنم؟

این ستاره فیلم های پورن توضیح می دهد: دختران می توانند در فاحشه خانه ها مانند چیکن رانچ درآمد بسیار بیشتری کسب کنند. زیرا آن‌ها تمایلی به نرخ دادن ندارند. ایزابلا نیس، دیگر ستاره بزرگسال سابق هم می گوید: «درآمد ما در فاحشه خانه معمولاً با نرخ های چهار رقمی شروع می‌شود و می‌تواند تا پنج رقمی هم برسد…»

مصاحبه با فاحشه های آمریکایی

بازیگری که سه بار نامزد دریافت جایزه AVN (جشنواره فیلم های پورن) شده است، می‌گوید: تنها تعداد انگشت شماری از ستاره‌های پورن خارج از فاحشه خانه‌ها کار می‌کنند. تعداد بیشتر آنها به سمت کار مستقل می روند و شاید در یک آژانس یا اسکورت سرویس کار کنند. البته ایزابلا می‌افزاید که این آژانس‌ها کاملاً غیرقانونی هستند، و بارها «توسط پلیس فدرال‌ها» جمع شده اند.

 

در مقابل اسکورت سرویس ها، فاحشه خانه هایی مانند چیکن رانچ در نوادا قانونی هستند. به این معنی لیسی و ایزابلا می توانند “تجربه ستاره پورن بودن” خود را تبلیغ کنند تا درآمد بیشتری هم داشته باشند. لیسی در آخر می گوید: من بیش از 700 ایمیل دریافت کردم و افراد زیادی می خواهند مشتری من باشند. آنها از رابطه جنسی با یک پورن استار لذت برده و پول خوبی پرداخت می کنند.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
تحصیل کرده ترین فوتبالیست های جهان
تحصیل کرده ترین فوتبالیست های جهان